Përdhunoi 300 herë shokun e vajzës së mitur, arrestohet mësuesja

17 Mars 2023, 21:20Lifestyle TEMA

Përdhunoi 300 herë shokun e vajzës së mitur, arrestohet

Një 45-vjeçare është arrestuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pasi ka kryer marrrëdhënie seksuale me ish-të dashurin e mitur të vajzës së saj. Gjimnastja 45-vjeçare nga Oklahoma, Jennifer Hawkins, u prangos nga policia nën akuzën e përdhunimit dhe ngacmimit seksual ndaj të personave të mitur.

Hawkings me profesion mësuese fiskulure dyshohet se kreu marrëdhënie seksuale me 16-vjeçarin më shumë se 300 herë.

Denoncimi u bë nga vetë viktima, i cili tashmë është 21-vjeç. Ai akuzoi Hawkins për përdhunimin e kryer 5 vite më parë.

“Marrëdhënia” dyshohet se filloi në shtator 2017, kur viktima ishte nxënës i vitit të dytë dhe shumica e takimeve seksuale u zhvilluan në shtëpinë e mësueses së fiskulturës.

11 Komente

 1. H
  Hallall

  E paska mjel mire...300 here...

  1. K
   Kovi

   Legen cun. Ka bo qef qysh 16 vjec, ka msu zanatin e pallimit nga nji profesioniste, ka shptu nga e ramja me dor si moshataret e tij dhe pa pik turpi thot pas 5 vjetesh me ka perdhunu.

   1. P
    Pidhari nga Vaqarri

    Si nuk patem fatin te kishim nje mesuese te tille ne gjimnaz. Jete e poshter...

    1. a
     ana

     Po ca perdhunimi, ka qene mesimdhenje per teknikat seksuale.

     1. F
      Fukaraji20

      Kush e detyroje kete peshk idiot te kryej marredhenie sexsuale me zor???!!!…..

      1. J
       Janulla bytheqiri

       Wawww sunitet nuk behen njerez ...;-)

       1. R
        Rezbat beu

        Ku Jane keto gra qe perdhunojne mor aman,uroj te na perdhunojne ne vazdhim

        1. S
         Si mundet te quhet Perdhunim aji Kenaqsi !

         Kjo eshte cemdnuri e vertete . Ne vend te falenderohet mesuesja e fiskultures per Leksionin Gratis qe i ka dhene djalit ,denoncohet ! Kjo le te kuptoshe se djali vjen nga prinder homoseksual . Si mundet te jesh kaq i pafytyre ,e denoncosh Mesuasen qe te dhuroj aq shume kenaqsi ,qe cdo adoleshent e enderon cdo nate ne krevate te shijoje ate te panjohur te jetes ,seksin , gjen me te bukur ne Bote . Boll mer me te tilla brockulla dhe mesoni djemt ta duan ,rrespektojne ,admirojne ,pallojn femren deri ne vdekje ,se i bot djemt te dobet ,pakaraktere , pedera me te tilla metoda allogjike . Ka pasur edhe ne Shqiperi te tilla raste ,dhe nxenesi i ruan ato Kujtime si Joel ne BaulenSekrete .

         1. B
          Bukpjeksi

          Kaq shum sa e paska perdhunuar mesuesja, duket sikur ka firmosur borderon. E ka patur si orar pune perdhunimin, do jet merzitur dhe oas 5 vitesh ka dalur ne pension.

          1. T
           Tomorri

           Cfare nder e gjen qeder. Urroj qe ti bjer me dore tani. Djal legen

           1. Q
            Qytetar i zakonshem

            Po pse mbas 5 vjetesh .. apo ngaqe nuk e "perdhunonte" me mesuesja , nga inati vendosi t'a denancoje. Ore keta ne Amerike e kane lende mesimore edukaten seksuale? Jane me te vertete qyfyre e quajne normale qe ti mesojne nje te riu te qelloje me pushke ,arme zjarri, qe munda ta bleje ne çdo dyqan dhe e gjykojne perdhunim faktin qe mesuesja e ka mesuar te qelloje me "pushken" qe i ka falur natyra. Jane vertet psikopatër puritanë.

            Lini një Përgjigje