Samiti në Tiranë, kush është kryeministri me këpucë të grisura?

6 Dhjetor 2022, 20:20Lifestyle TEMA

Samiti në Tiranë, kush është kryeministri me
Një prej liderëve që mori pjesë sot në samitin e BE-BP në Tiranë, kishte këpucët e grisura. 

Kjo u kap në foto nga fotogafi Armand Babani i cili e ka zbuluar këtë moment pikant nga Samiti. 

Janë këpucët e një lideri Europian, të cilat janë të grisura. 

“Kryeministri i kujt vendi pjesmarrës në Summit është mbajtësi i këpucës? (Sa për ndihmë NUK është KM Shqiptar)”, shkruan Babani. 

Ajo që dihet është se nuk është kryeministri Edi Rama.

12 Komente

 1. G
  Genti

  Nuk janë gjithë qeveritarët hajdutë...

  1. P
   Prind

   I shkreti ka menduar se po shkon ne nje pyll me egersira dhe veshi kepucet me te vjetra qe kishte ne shtepi ???? qe te mos I prisheshin te mirat.

   1. S
    Saranda

    Ka dashur mos te ofendoj ilir meten se eshte fukara

   2. G
    Gazetari e shplare

    Hej zot cfare "lajmi" paskan kapur sot portalet! Normal qe s'ka dale nga shtepia me kepuce te grisura - mund ti jene kapur ne nje cep rruge, poshte sediljes se makines, etj. Kepuca nuk eshte e demtuar ne asnje vend tjeter pervec grisjes, ndersa lekura qe prishet nga mosha eshte e rrudhur kudo; ndersa duket se eshte edhe ana e jashtme.

    1. E
     Eshte Greku i kerkon para Europes fukarai

     hahahah qish bre keshtu mre micitaqis mor mashtruesi flliqur Grek ! Ju dha BE -ja 600 Miljarde te mbijetoni dhe ju lyet bythen me vaj mori dhjauli ! S'ka kepuce me Malaga .ik zbathur hahaha

     1. n
      neseba

      Tani merruni me këpucët e një kryeministri, pika që s'ju bie.

      1. t
       taso kume

       Ka menduar ,hajt mo se ne SHqiperi do shkoje ,per mua jane injorante qe jo neve nuk na njohin por dhe shtetet e tyre nga jane , keta tipa se kane per gje, radhes tjeter do vi me sandalle.

       1. P
        Ploup

        Edhe m'pad's'o marmë vesh si vazhdon .ploup

        1. E
         Eni

         Nuk japin tendera...rrogen kane....nje veshje e nje minustreje ke ne eshte sa rroga vjetore e ktij...

         1. P
          Prap un

          Tema gazet pler. Vshin komentet.

          1. q
           qytetar

           Rama ka shume te drejte kur ju cileson shunicen KAZAN PLEHRASH.

           1. U
            U_T_ _

            Këpucët i kanë të grisura por jo edhe mendjen, siç e kanë shumica për mos të thën të gjithë politikanët e vendit tonë, më mirë me këpucë të grisura se me mendje të grisur e të krisur...

            Lini një Përgjigje