VIDEO: Dokumentari që po trondit Familjen Mbretërore, Meghan Markle si Princesh Diana: Ata nuk më mbrojtën

6 Dhjetor 2022, 17:38Lifestyle TEMA

VIDEO: Dokumentari që po trondit Familjen Mbretërore, Meghan Markle si

Një trailer tjetër i publikuar për dokumentarin e Meghan Markle dhe Princit Harry ka tronditur sërish familjen mbretërore. Në të shfaqet aktorja teksa fshin lotët teksa flet sinqerisht për jetën me familjen mbretërore. Në trailerin bombë përpara dokumentarit në Netflix, ‘Harry and Meghan’, ajo pretendoi se familja e Princit Harry nuk arriti ta mbronte atë kur u martuan në maj 2018.

Në trailerin, i cili u publikua të hënën, Duka i Sussex tha: “Ka një hierarki familjare. E dini, ka rrjedhje, por ka edhe trillime historish… Është një lojë e pistë.’

Një foto e familjes mbretërore në Trooping the Color në 2019 u shfaq përpara se pamjet e paparacëve që fotografonin Princin Harry dhe Meghan Markle të krahasoheshin me pamjet e vjetra të nënës së Harry-t, Princeshë Diana.

 

6 Komente

 1. B
  Belhënxana

  S'di s7t'ja vë emrin..s.Në kërkim të oriXonit .

  1. S
   Sara

   ky i shkreti harron qe eshte martuar me aktore...

   1. I
    Indriti

    E ku është krahasimi këtu? Kjo markel, a si e ka mbiemrin është jevgë, kurse Diana borë e bardhë.

    1. M
     MALRUX

     Krejt karagjoza jane keta te dy.

     1. f
      fukaraji20

      Cift karagjozesh qe nuk ja vlen tu japesh venendje…njerez te zakonshem pa ndonje vlere me shume se te tjeret, keto jane kukulla te linjave te caktuara qe u japin para dhe publicitet per te treguar “thjeshtesine” e milionereve qe jane te neveritshem me hipokrizine e tyre standarte…

      1. .
       ....

       Kjo eshte nje femer shume intrigante dhe manipuluese. Vdes per pak vemendje

       Lini një Përgjigje