Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2024-02-22 12:02:14Politika TEMA

16 Komente

 1. D
  Dakord

  Hajt për hajër!

  1. M
   Monika hajdute me çizme

   Çnevoj kanë celularët,faktet i shikojmë të gjithë,vilat me mace,fëmijët në Londër disa vjetë,shpenzime për udhëtime e ndërhyrje kirurgjikale e sa e sa pasuri marramendëse.Dhe e bija ishte në USA me një grup jashtëqitje deputet.....lobime e pagesa për naziskinët e Jalës

   1. c
    cuko

    i kane gjetur faturat e prasit te shitur

    1. A
     Arbeni

     Vënia para togave të zeza të familjeve mafioze Metaj Kryemadhi dhe sali berish malokut do të jetë si një çlirim i dytë për demokracinë shqiptare.Po presim me padurim t’i shohim këto kërma në burg.

     1. M
      Muunikja e Spiunit IM

      Muunikja ka ofruar veten te jete e penduara e drejtesise kunder Spiunit IM Muti Mutit. Ne oferte pakete ka dhe gojore , anal-iza sipas kerkesave te prkuroreve meÇorape paÇorape, ne pakete eshte dhe Bilushi i Likes per epshe te veçanta

      1. V
       Vala

       Shume shtruar e ka marre Spaku punen e ketyre haleve qe i nxorren themelin ketij vendi

       1. B
        Burgu

        Populli eshte prova me e madhe, ka folur prej 30 vjetesh me fakte dhe prova. Nuk e di cfare pritet?

        1. s
         sopiqoti

         Mos u habiteni per Moniken s keshtu rrotullohet " bota",nga majtja e mbathjeve,allias BREK. prej beze kombinati kalon ne mbajtjet e brekeve prej atllasi.

         1. T
          Treni

          Po, po, do i kapi këta SPAKU si "kapi" Berishën dhe Shkëlzenin. Vari hejbet.

          1. F
           Fati

           Ne pith te kurves te shkojne kto shushunja,qe i pine gjakun ktij populli te drobitur,,,fshatare te pangopur qe hiqen si aristokrate,,,

           1. p
            pyeteni ekspertin e shendetesise, Ilir Beqja

            SPAK po ben hetime per shpenzime spitalore te Monikes...e nderkohe i vjen rrotull e rrotull atyre "shpenzimeve" (kupto - Vjedhjes) se 100 milion Euro vetem ne Koncesionin e Sterilizimit qe i ka bere Shendetesise ai Iliri...(jo ai i Monikes, por ai i Rames)

            1. d
             dsa

             Shqiptaret e dine se cfare mostrash jane kriminelet Sali e Like dhe Monika cizmja, por hajt te durosh edhe kete surrat gjaten Lala qe blen lajme "sekrete" ne Prokurori dhe na del cdo nate ne TV si Agjenti 007.

             1. G
              Gruda

              Lesh lesh, ngelën idiotat duke bërë thashetheme vulgare në emision kombëtar. Nëse janë të vërteta prapë duhen ndëshkuar për nxjerrje sekreti hetimor. Ju qifja shtetin bythqir.

              1. .
               ..

               Kontrolloni dhe celularin e tezes apo halles se mbase gjeni ndonje gje. A qe sju shpelam mortja me lajmet e ketij burrit me emrin Lala

               1. K
                Kostaq Badole

                Sekuestroni dhe celularin e ish Rektorit te Universitetit Politeknik, Jorgaq Kacani dhe do te vini duart ne koke.... Jo vetem Likja por dhe Cet Kastrati e ha me presh e fasule....

                1. F
                 Fatmiri

                 Monikës dhe metës, s’ka nevojë ti sekiestrosh telefonat, mjafton hotelet, banesat, resortet, shkollimin e femijëve në kolegjet më të shtreja, biles sty ku shkollohen, aty marin dhe qeratë e lokaleve që kan blerë këto pushtët. SPAK mos rrijë e bën sikur s’ka prova, se këtu futesh në burg, kur nuk justifikon dot një televizor, e jo më me saraje e vila pa fund.

                 Lini një Përgjigje

                 11:52 Politika 27 komente

                 11:42 Politika 3 komente

                 11:33 Politika 5 komente

                 11:32 Politika 9 komente

                 11:27 Politika 18 komente

                 11:20 Politika 3 komente

                 11:10 Politika 2 komente

                 11:06 Politika 7 komente

                 10:42 Politika 2 komente

                 10:25 Politika

                 Më të lexuarat

                 09:09 Bota

                 16:07 Bota

                 17:29 Sociale

                 10:52 Bota

                 19:10 Dossier

                 17:20 Politika

                 Blog Tema

                 20:10 Blog

                 20:00 Blog

                 10:25 Blog 1 koment