Arian Çani sulmon Blendi Fevziun: Fantomasi është neveri, një mortje që ta shpif

30 Shtator 2022, 09:13Politika TEMA

Arian Çani sulmon Blendi Fevziun: Fantomasi është neveri,

Arian Çani ishte mes emrave të ekranit që këtë sezon u përfshi në merkaton televizive. TV Klan vendosi ta ndërpresë kontratën me të, ndërsa “Zonë e Lirë” do të transmetohet në një televizion tjetër.

Mbrëmjen e djeshme Arian Çani ishtye në emisionin “Të Paekspozuarit” dhe ka fyer një prej kolegëve, duke e quajtur atë “fantomas” dhe “mortje”. Dhe pse nuk e përmendi me emër, dukej qartë që sulmi i referohej Blendi Fevziut.

Çani: O zoti Ylli kije pak mendjen këtu, se unë pak marr telefonin dhe ti bën namin.

Rakipi: E kam me dikë që po më shkruante për këtë punë.

Çani: Jam më i rëndësishëm se ai. Ti shikon kafshët dhe budallenjtë në ekranet e tjera që s’kanë fare lidhje me analizën, janë out. Si shikon fantomasët e ndyrë që na i shpifën.

Rakipi: Kolegu ynë ka pyetur ambasadoren për paratë e pista.

Çani: Po ç’koleg mo, ai është një mortje.

40 Komente

 1. S
  Skraparliu

  Ylli ka merak per parate e pista qe mori ne kohen e sales duke i shitur gazeten tij reparteve ushtarake gati per tre vjete ,qe shkonin 15 mije kopje ne dite,se per cfare i duhej ushtris kjo gazete nje zot e di

  1. O
   Operacioni Zjarri

   Dhe po ne kohen e Berishes godinen qe ia fali Ilir Meta ia dha me qira CEZ-it per 30.000 euro ne muaj.

  2. B
   Bythlepires te nevojtore-foltore

   Haaaaa A.Cani idiot i lindur e bythelepires po i bene dis bythelepiresit tjeter Fevziu cfare do mendoje Shkullaku bythlepiresi Sandrit qe eshte bythelepires i nongrates Berrisha

   1. H
    Hahahaha

    Budalla Cani por ca gjera i thote hapur se aq tru ka.. Cani tani kontrrollo poshte makines tende dhe te gruas se do ikesh per lesh si gjykatesi ne Vlore.

    1. T
     TV KLAN

     Mir e ke o Hahahaha..... I rrezikshëm "Mastro Lindo" ... Kte që thu ti e kam nigju para nja 2 a 3 vjetësh .... Nuk qekan llafe boshe dmth

    2. D
     D. Dyrnjaja

     Çani, bravo. Fantomasi eshte nje letyre. Me komplekse te medhaja. Nje egocentrik i neveritshem

     1. T
      Tony E

      Fontamasi te pakten eshte patriot dhe e do vendin e tij o Mather fucker jo si ty qe I ben dua Grekut

      1. R
       Rodoni

       Servil gazetar PaDin Dhe Iman

       1. A
        Anila

        Mortje , ndyresire plehre je vetem ti Cani. Te zhduku populli nga ekrani dhe nuk meriton asnje ekran ti felliqesire . Populli te la ne balte dhe te shkaterroi sic e meritoje Sa dilte fytyra jote mashtruse manipuluese kthehej kanali menjehere . Ti faqezi nga ekranet televizive ofendoje popullin shqiptar me ate goje te qelbur dhe ne ndyre….. Tv Klani mos e pranoni kete te deshtuar kete felliqesire meriton te flaket rrugeve dhe te peshtyhet nga te gjithe , te shkelet me kembe ne ate goje haleje …… Shiko si flet dhe ofendon koleget …… cfare prisni me ….. i ka ikur petlla eshte nxirre, eshte zverdhur eshte dhj.,… nga koka tek kemba. Ike plaku Mere ikeeeeeee ha ha ha ha haaaaa

        1. d
         dega

         kryeqelbesira, lepiresi, i kompleksuari, i pangopuri, mediokri Blendi Fevziu qofte edhe fatziu!!!!

         1. D
          Dibra e madhe

          Njeriu me i ulet nder vite ne tv Shqipetare. Mbi gjithcka shume skuth. Blendit njerezor e punetor nuk i vjen te gishti i kembes. Ec perpara Blendi . Jemi me ty

          1. R
           Rrespekt Cani qe ja plas qurret surratit Fantomasi

           Cani e thyen me dysh fevzi surratkarin e qenit . Te tilla perballje i duhen medies shqiptare . Ne nji dule televizive un jam i bindur se Cani do hidhte nockaut llapaqenin histerik Fevzo qe mjergillon cdo lajm ner kazanin Opinion me histerin e tij te te folurit duke ju imponuar e budallepsur gjithe plehrave qe grumbiullon ne kazan . Keshtu fillon katarsisi ne media . Plehrat si Fevziu duhet te zhduken nga TV

           1. D
            Dakord

            Ja qe u zhduk çani se hahahahahahahahahahaha

           2. a
            american16al

            Blendi Fejziu ndoshta nuk eshte ndonje star por ti je mercenar dhe anti shqipetare i ndyre qe nuk duhet te degjohet zeri or maskara….

            1. g
             goni

             te dy sahanlepirsa jane !

             1. L
              Loro Cini

              Dikur Ne Shkoder ne Fabrike ne Rrenc ne pushim dreke Nji kodosh I Afrohet Nji kodoshi tjeter, Dhe ai ja kthen mos Rri mor afer meje se po thojne Shifi ata te dy qe ju Qihen Grate.

              1. E
               Edi

               Haahaaa një kaush me kokoshka dhe një birrë ju lutem se është shumë show zbavitës show I sharjeve të këtyre pseudo analisteve të vetëkënaqur,ha haaa..

               1. E
                Edi

                Haahaaa një kaush me kokoshka dhe një birrë ju lutem se është shumë show zbavitës show I sharjeve të këtyre pseudo analisteve të vetëkënaqur,ha haaa..

                1. T
                 Toni

                 Njeri me idiot se tjetri. Kur behen analiste ne TV kombetare injorante si keto te dy, imagjinoni sa poshte eshte shoqeria shqiptare.

                 1. N
                  Nushi

                  Kazani i qelbesirave te Klanit eshte shperthy.

                  1. E
                   Emiljano

                   Nuk ekziston media e lire ne shqipri,eshte llumi shoqerise mbushur me plehra dhe degjenerata qe helmojne trute e shqiptareve.Gjithe keta pseudo malliste jane te zhytur ne qelbersillek si derri ne lluce

                   1. R
                    Ramazoni

                    Kjo eshte lufte brenda llojit!Psikopater si Ariani,idioter si Raqipllaret ,medioker si Rakipi,analiste si medioker dhe te paafte si Sejamini apo matufer si Abilekaj .Keta te formojne bindjen qe Edi Rama eshte theos ne Shqiperine e pas shkerdhatokracise qe na instaluan miqte "kineze me gishtin ne bythe"ndonese na nxjerr ne pah se kush e ka kapur per fyti kete vend e nuk do ta leshoje!Ketyre tipave nuk u bene pune jo reformat por as metalurgjiku.

                    1. L
                     Lasgushi.

                     Kur ne ekran del Cani,shumices normale te shqiptareve ju perzihet dhe menjehere shajne dhe kthejne kanalin.Pjeses tjeter sudevlopese shqiptare.Viktima te regresitn30 vjecar arsimor,kulturor e social,ju pelqen.Por..... Kampion eshte Fevziu.Permbledhese e shkelqyer shembulli,treguesi i perdosur,unikale per nje injorant,hajdut,qe ka okupuar cdo dite mbi nje ore tek nje tel i nje pronari me te njejten vlere. Emri EKUADORI qe i eshte vene ditet e fundit.Keti Kristofor Kolombit ose Cerls Darvinit shqiptar.Formuar ne univetsitete e Sali Berishes,PD apo plepave shqiptare.

                     1. X
                      Xha Braho

                      ARJAN ÇANI KA NJE GJE POZITIVE QE NUK SHTIRET, ATE QE KA NE MENDJE E THOTE TROÇ, PA DOREZA… KURSE BLENDI FEVZIU, KA SHUME “” BRUME”, POR ANON NGA ANA E INTERESIT, PRA SHKURT , NJI FRAZE QE PERDORNIN DIKUR BIXHOZXHINJTE, “ ZAR I MBUSH PER KEQ”

                      1. T
                       Tiku

                       Kush nuk shtiret Çani? ! Çani eshte anti shqiptare nuk le moment pa shfrytezuar per te share Shqipërinë dhe Shqiptarët. Ai gjithe jeten e vet e ka ndertuar ne nje hipokrizi dhe servilizem te neveritshëm .Rrace e keqe.

                       1. T
                        Tiku

                        Kush nuk shtiret Çani? ! Çani eshte anti shqiptare nuk le moment pa shfrytezuar per te share Shqipërinë dhe Shqiptarët. Ai gjithe jeten e vet e ka ndertuar ne nje hipokrizi dhe servilizem te neveritshëm .Rrace e keqe.

                      2. d
                       dalta

                       e nxorri kokën ky bajga prapë... ajt gamisu paliopushta grek muti

                       1. B
                        Bobi

                        O cani mir ti dhe fantomasi keni brume, po ai mamaqi more aman ca ben ne meste jushe.

                        1. K
                         Kimi kardashi

                         Ne nga Mashkullora i themi që si muti dhe kaka njëlloj janë . Pra si Yll kolonjari , si Arjan mashkulloriti , si fantomasi i Çan mashkullorës janë një lloj , kazan e mbeturina kazani , taksidarë të këtij populli .

                         1. p
                          popull

                          Te dy kokrra e bythqireve jeni

                          1. V
                           Vangjel dule

                           Njeri mut e tjetri kak

                           1. E
                            Era Era

                            Të dy janë fytyrat më të ndyra të ekranit.Bashkë me Sokol Ballëqorrin

                            1. C
                             Cen

                             Nuk krahasohet Fevzo me Canin. Cani nje antishqiptar I thekur por jo vetem por edhe nje cope idioti qe nuk di asgje me shume vec frengjishtes. Salopard.

                             1. e
                              emeri

                              ky fantomassi ky we ne zinen e rinasit dhe pikrisht ne kohen e sali ple......ka nxjerre forcerisht nje familje te varfer nga shtepia be emer te kthimit te pronave.te me besoni.shiko sa te shpifur qe jane.te lutem besomeni

                             2. J
                              Juliano

                              Nuk mundet një wc, si çani të presësh normalitet. Ai kudo që shkon qelb dynjanë. Bandonojeni dhe ai do dali të shesë gazeta, vetëm një ithtarë më koqe se ky, mund ta paguajë kët lloj debili ku se honepsin njerëzit, audienca e këtij këllire janë kurva e ujqër.

                              1. N
                               Nara

                               Analizat politike Cani i ben pa dorashka.Mos shani kot,nuk dihet si qendron e verteta.

                               1. M
                                Megjithese e di cfare do te flisi neper emisjon pr

                                O Can qe te dy i keni gjuhet shune te gjate dhe jo vetem dini te lepini bythe shume mire por e keqja eshte se juve nuk lodheni vetem lepini e lepini nuk e njihni fjalen I S A F mjaft

                                1. E
                                 Eshka Mas'hat

                                 E py'tën , se mos i duket vetja D'Artanïan , habitorët . Ç'finesë kjo pun'e Pickasos . Guernika q'e vodhi dëshirën nga tulla , në tiegola , reflektoi binarët mbi dysheme . Rozafat , - is my life , këngës njëri , Rozafat , is my love , të tërë në terr e tër-tër si tërtëbiqie komisarët e zërit si kërcunj .

                                 1. S
                                  Shtriga

                                  Hmmm Luana është gjë fanse e Fantomasit?!!

                                  1. U
                                   Une

                                   Dhe pastaj shani Ramen qe na ofendon kete lloj gazetarie!!!!!!!

                                   Lini një Përgjigje