FOTO LAJM: Ambasadori i Suedisë në Tiranë, shkon në punë me autobus

3 Tetor 2023, 16:37Sociale TEMA

FOTO LAJM: Ambasadori i Suedisë në Tiranë, shkon në

Ambasadori i ri i Suedisë në Tiranë, Niklas Ström ka zgjedhur të udhëtojë me autobus për në punë.

Ai ka publikuar një foto në Instagram nga një prej autobusëve të Tiranës. 

“Shumë hapësirë në autobus për në punë”, shkruan ai krahas fotos së publikuar. 

FOTO LAJM: Ambasadori i Suedisë në Tiranë, shkon në

4 Komente

 1. A
  A

  Ja si duhet atëdheu. Ja si nderohet poulli që i përket atij atdheu. Ja si ndertohet shteti dhe si respektohen taksat e popullit suedez. Por këto edvini nuk i bën dot se “ çdo gjë do kohë”… keq shumë keq

  1. s
   sapa

   I vrave ne ndergjegje hajnat e Tiranes!

   1. K
    Kombinati

    Pas ketij komenti Lali Fiku qorri do ta bej qytetar nderi ambasadorin e Suedise dhe do i japi çelesin e shtepise ...ose te qytetit.

    1. V
     Veç 4 vite

     Veç 4 vite ta kishim pase një Suedez kyministri, ose një njeri që ka mentaliteti Evropjan. Dhe jo Turq, Taliban, hajdut dhe komunistat, se pse na vajti jeta në mjerim.

     Lini një Përgjigje