FOTOT: “E more vesh Ben, paska ardhur Luli në Kuvend”

23 Qershor 2022, 17:47Politika TEMA

FOTOT: “E more vesh Ben, paska ardhur Luli në Kuvend”

Seanca plenare e kësaj të enjte, si zakonisht është shoqëruar me debate e akuza të ashpra mes palëve.

I vetmi që me sa duket nuk e humbet qetësinë asnjëherë në sallë është Arben Ahmetaj, që gjen kohë të bëjë edhe shaka me ministren Dalina Ibrahimi.

Ndryshe nga Elisa Spiropali, fjala vjen, e cila është gjithmonë zjarrë e flak kundër demokratëve, duke replikuar me ta sa herë që në sallë nuk është Edi Rama.

7 Komente

 1. K
  Kalec Dega

  Tigri Hollandezi, Shtangisti, piktori/doktori...lol

  1. F
   Fshatar kargunge

   Keto foto tregojne vetem nje gje: Kjo femra do kar. Shikoni si e prek...

   1. H
    Hugo Bossi

    Në fakt unë nuk do ta shikoja nga pikëpamje seksiste. Por se kush është bossi i vërtetë. Duket qartë Ben Mashtrues Hajdut Nano Ahmetaj... Duket se ky e komandoka këtë. Dhe kjo qenka aty me bekimin e këtij. Tani mu kujtua dhe show mediatik kundër atij të tatimeve para ca ditësh (jo se ishte i larë ai). Por thjesht mendova se mos edhe ai nuk i është bindur Ben Ahmetës për ndonjë gjë, a ndonjë pazar i prishur dhe me vrap kjo ushtarja e kryqëzoi, atë që deri dje e paraqisnin si talent, pak a shumë si ajo Bleta Punëtore... Kështu që konkluzioni është më se i qartë.. Ben Kallamet-aj është njeriu më i pushtetshëm i qeverisë Rama dhe strumbullari dhe dallaveri i gjithçkaje.

    1. v
     vlora.vlora

     jo vetem karr ,kesaj sa ka filluar ti mbushet gopi me para ,si belinda ,pastaj vin lezeti i karrit

     1. D
      Doktori

      Ti hani ate te mengjezit LLAPAQENA!!!!

      1. P
       Patronazhisti

       Ehhh! Iken ato kohe te arta kur ne parlament shfaqeshin ministrat me produktiv, me konstruktiv, ketu nuk e kam fjalen per produktet qe jepnin, por qe ishin rrace e zgjedhur e qenit besnik, si Mul Noka, Lul Basha, Nard Ndoka, Petrit Vasili, Besnik Mustafaj etjere e tjere.

       1. B
        Bardha

        Njerze kafshe te zbritur nga pemet e te strehuar ne shpella

        Lini një Përgjigje