FOTOT: “Ku je o Lul se ke humb fare, po kjo Grida pse bën sikur s’të shikon”

23 Qershor 2022, 17:14Politika TEMA

FOTOT: “Ku je o Lul se ke humb fare, po kjo Grida pse bën sikur

Për javë të tëra, Lulzim Basha ishte “zhdukur” nga jeta publike.

Sot është shfaqur më në fund në sallën e Kuvendit, ku dukej i relaksuar dhe shumë miqësor me deputetët që kishte në krah, të cilët i ka takuar me radhë, duke i pyetur edhe si janë.

Me përjashtim të Grida Dumës, e cila nuk e ngriti kokën dhe bënte sikur nuk e shikonte.

8 Komente

 1. P
  Pengu

  Si cdo gje ne Shqiperi , edhe Grida Duma , si shalqiri , e gjelber nga jashte dhe e kuqe nga brenda. Nuk kane te sosur ketu , petet e bakllavase se hidhur , qe i serviret ketij populli, ne tranzicion.

  1. k
   koli

   Erdhi ky mortja?! Erdhi dita ta shoh si zar...

   1. G
    Grida si e ke mbiemrin

    Grida suma ja hodhi bythes se luli e beri deputete dhe tani grida e hedh shurren perpjete me salianjin

    1. D
     Dora

     Ku pyt kurva GD per dava luli ajo ska pyt per fmin e vet rruspi kriminele

     1. I
      Ik

      Qeka kthyer gallofi ne parlament ??

      1. b
       bimi

       Gallof gallof po ky ka per ta qire Saline e Sheqeres , pasi i palloi Argiten tani ka per ta plasur ne burg Salen .

       1. A
        Arbër

        Grida ka arsye tjetër: asaj nuk i del inati që ky humbameno i la në baltë, megjithëse përkrahjen e madhe që i dhanë. Sepse, Grida më shumë se asnjë tjetër, nuk donte kurrsesi që PD-në ta rimerrte saliqeni (ju kujtohen xixat e salehit me të, qëkur kjo e quajti "kolegu Berisha"?). Kjo baxhella në këtë rast ka të drejtë. Ky budallai Basha e hëngri karremin, qëkur pranoi të hynte në zgjedhjet e pjesshme të 6 majit; kishte alibi të justifikueshme të mos hynte: "ne si PD nuk i njohim as të zgjedhurit në zonat tjera -ndaj do marrim pjesë vetëm në zgjedhje të plota lokale". Budallallëku i marrjes pjesë i kushtoi Lulushit më shumë se të gjitha humbjet e tjera, të marra së bashku...

        1. A
         Arbër

         Grida ka arsye tjetër: asaj nuk i del inati që ky humbameno i la në baltë, megjithëse përkrahjen e madhe që i dhanë. Sepse, Grida më shumë se asnjë tjetër, nuk donte kurrsesi që PD-në ta rimerrte saliqeni (ju kujtohen xixat e salehit me të, qëkur kjo e quajti "kolegu Berisha"?). Kjo baxhella në këtë rast ka të drejtë. Ky budallai Basha e hëngri karremin, qëkur pranoi të hynte në zgjedhjet e pjesshme të 6 majit; kishte alibi të justifikueshme të mos hynte: "ne si PD nuk i njohim as të zgjedhurit në zonat tjera -ndaj do marrim pjesë vetëm në zgjedhje të plota lokale". Budallallëku i marrjes pjesë i kushtoi Lulushit më shumë se të gjitha humbjet e tjera, të marra së bashku...

         Lini një Përgjigje