FOTOT: Mirë që ndodhi ky sulmi në Kosovë dhe nuk flasim për Kukësin

26 Shtator 2023, 10:39Politika TEMA
FOTOT: Mirë që ndodhi ky sulmi në Kosovë dhe nuk flasim

Sali Berisha dhe Ilir Meta kanë shënuar një tjetër humbje të rëndë.

Edhe pse përballë një skandali, ku kryebashkiaku kapet në zyrën e tij duke bërë seks, dhe për më tepër në një bastion demokrat, Berisha jo vetëm që nuk arriti dot të fitonte, por përkundrazi, thelloi humbjen me shifra të frikshme.

Dhe këtë radhë, nuk thonë dot as na vodhën e as na blenë, se humbja është e tillë, që nuk lë vend për asnjë justifikim.

Ndaj dhe Sali Berisha, ka vendosur të heshtë.

Ndryshe nga herët e tjera, që del çdo ditë në orën 12:00, këtë radhë e shpëtoi sulmi i terroristëve serbë në Kosovë dhe foli vetëm për ta, a thua është kryetar i opozitës në Kosovë.

Asnjë fjalë për Kukësin.

Me shpresën se çudia më e madhe në Shqipëri tri ditë zgjat.

Më pas do të harrohet, deri në humbjen e radhës!

23 Komente

 1. r
  robi

  shume shpejt do prononcohet per kete problem strategu me kollaro krrici i faros i cili ka zbuluar shkakun, dhe ai eshte Mcgonical, i cili ndikoi ne rritjen e votave per PS po ashtu dhe Gici ndikoi ne rritjen e votave, cudi e madhe

  1. R
   Raimond Vlonjati

   Hahahaha Foto e Sales e papare duket si Kapobande Kukesit nuk ka ca i ben Sala, se aty ben ligjin Kastrati qe ju ja zene koken me dere te gjitheve , Plus pastaj qe kuksianet pelqejne ti shkerdhesh neper zyra. Ca tu bej Sala atyre kur ata ju pelqen ti shkerdhejn ne zyra , Ndaj ben mire qe nuk flet/

  2. M
   Mokrari

   Po GRIDA me SALIANJIN si nuk bene emision per KUKSIN ne Top stori.

   1. G
    Gazetaria e Haleve te Shqiperise !

    gazetaret jane banoret e Halese Shqiptareve prandaj dhe i pelqen cdo dite te qisin Mutin me Syze Opinionit sepse nga ai ushqehen

    1. f
     fali zot se nuk dijne se c'bejne

     Nje popull qe i shton vota ne zgjedhje te parakohshme partise se kryebashkiakut qe kapet duke bere seks ne zyre, pra per Safetin e rradhes, eshte vertet per tu meshiruar e per ti thene - te rroni vete!

     1. €€€

      O ty te falte Zoti. Sa here qe humbisni dilni per gjah per te gjetur fajtoret. Njehere Rama,pastaj Sorosi,njehere patronazhistet pastaj Gjiknuri. Ksaj rradhe e paska fajin populli. Ore po ju keni ndonjehere faj?

      1. D
       Dakord

       €€€ hiç mos e faltë zoti. Pse t'i falë fundja?? A ka oqean që i lan këta nga mëkatet, përfshirë këtë komentuesin fale zot???

      2. T
       Tironci

       Fali zot se nuk dine cfare bejne nuk eshte aspak e vertete, Kukesi di cfare ben. Problemi eshte qe kur vjen puna per te zgjedhur mes dy te keqiave zgjidhet e keqja me e vogel. Problemi eshte se non grata ua ka mbushur trurin me mut pasi ju ka hequr trurin e vogel. Ju urojme suksese ne te ardhmen.

       1. G
        Gezimi

        Bukur Tironco, pra ky eshte shkaku : Ja pse kuksianet paskan votuar me trurin e baglosur e ne mungese te trurit te vogel ate Bertin handikapat te Rames per kryetar. Suksese edhe ty Tironco ne shtjellimin konseguent te ceshtjeve kuksiane.

       2. z
        zhigolo

        Mos ha mut kur nuk të jep kush.Nuk shkoi Safeti te Alma kurva,ajo i shkoi o derdimen. Po të më vinte mua edhe unë do të bëja të njëjtën gjë,nuk jam pederast si ti !

        1. 6
         60 vjec

         nuk ka kuptim te gjykosh popullin o rrote....perkundrazi eshte populli qe gjykon...nuk late gje pa bere me faj, pervec vetes....seshte cudi qe nje dite te fajesoni edhe alienet...populli edhe ne gabofte, e paguan vete, sic paguan rrregullisht edhe per maskaralleqet e sorollopit tend....

         1. T
          Thanasi qe ta plasi

          Keta zhigolote qe kercejne perpjete per Safet, i kane grate neper zyrat e Rilindjes...

        2. T
         Tropoja

         Dhe ne kohen e dulles tregojne qe populli votonte 100% per enverin dhe partine,jo sepse thjeshte nuk kishte force politike perveç asaj te dulles,por dhe popullit i pelqente.Tallte trapin veri me ta,burgjeve,pa buke,denime,skamje,varferi,pushkatime internime etj.Tani e njejta ndodh dhe sot qe ka vetem nje parti qe i vjedh i diskriminon,qeveri bande sa jane burgjeve e sa kane qene ne burg drejtore deputet etj.Si ka mundesi populli i kukesit ka besim akoma qe ps u ofron nje kandidat shembull qytetareve kur ai jo thjesht imoral,rrugac por bente korrupsion me paret e bashkise per t'i bere gojore dikush.Si ka mundesi vajzat,grate e kukesit te aferm te gruas gicit etj i japin voten ps kur shohin ne video nje skandal te tille,çfarw morali kane?Çfare edukate u japin femijeve te tyre sot neser pasneser..Po mire thone vet e zgjodhen ate meritojne.Populli shqiptare eshtw mesuar te neperkembet,te shkerrdhehet te manipulohet,hallall e paçin ta gezijne.Njejte si sindroma e Stockholmit ku viktimat populli i pa ditur "bie ne dashuri"me dhunuesin,me xhelatin e tyre,me ate qi i diskriminon me ate dashurohen e duan,Ta gezojne ram dullen,

         1. r
          robi

          Jarebi te rente panuklla ne gjuhe o shpellar i vicidolit.

          1. N
           Nand kuksiani

           o ti me emer Tropoja, qenke shume rende, po shume fare. Paske probleme me te shkuaren dhe me te tashmen. Shko vizitohu, sa me pare aq me mire. Shendeti mbi te gjitha, se politika ketu eshte.

           1. t
            tetovari2

            Sipas teje,edhe ti Tropoja qenke i shkërdhyrer!!!!?

           2. e
            erjola hoxha e bija e flamurit dhe teutes dashnorj

            bravo kjo tregon qe safet gjici kishte te drejte o bosa se te gjithe keni bere gojore ne zyre ha ha ha

            1. F
             Familja Berisha Non Grata

             Ty nga Tropoja, te eshte bere nevojtore goja

             1. B
              BeeGees

              O Tropoja. por eshte me mire Edi dulla sesa Sali dulla qe te vriste e te hidhte ne ere. Midis dy te keqijave shqiptaret zgjedhin ate me te voglen. E keshtu do jete sa kohe vazhdoni te mbani Sali Shiqere Berishen.

              1. g
               gjeli

               kur te ngordhi sala une do votoj per PD megjithe se jam simpatizan i PS

               1. a
                anti anarkisti

                Salih shpellori j monstra - njeri më i poshtër që ka pjellë gomarica serbe.

                1. S
                 Safet kuksiani

                 O Rajmond Vlonjati..Pyet pak se nga eshte ajo kurvlica qe ja lepinte Gjicit se nuk e di mire .Ka mundesi te jete nga vlora ...pra ne kuksianet jua fusim juve ne goje.

                 1. P
                  Phoenix

                  Ketu te qoshja e me te lexuarave te Temes se Meros, logaritmi i faqes se Meros, cuditerisht dhe gjithmone ngaterron me te palexuarat me me te lexuarat. Ndoshta jane Alienet te cilet manipulojne Inteligjences Artificiale te gazetatema.com

                  Lini një Përgjigje