FOTOT: Mirë se vini në… Grida Academy

23 Qershor 2022, 18:12Politika TEMA

FOTOT: Mirë se vini në… Grida Academy

Grida Duma, pas sukseseve të shumta në politikë, tani i ka hyrë një tjetër rruge.

Ajo thotë se ka hapur një akademi për t’iu mësuar politikën të rinjve.

Natyrisht, ata që do shkojnë aty, duhet të paguajnë.

Por është e sigurtë që do të kenë sukses, pasi vetë emri i Grida Dumës ta garanton këtë gjë.

Përflitet se pedagog për mediat dhe rrjetet sociale do të jetë Ervin Salianji, i cili ka eksperiencë si në montimin e video-ve, ashtu edhe në shkrimin e SMS-ve, të cilat ndonjëherë për fat të keq i kanë dalë edhe në media.

31 Komente

 1. M
  MacGr

  AI PATI SUKSES TEK BABALET

  1. T
   Tajar Rrogozi

   Po dhe Grida ka sukses në sexy. Grida Academy ëdhtë qivaçanë!

  2. D
   Detari

   hahahhahahaha ja skiperia ku nje shale shkurter trashaluqe turkosmane ben akademi...

   1. j
    janulles me hu bythes

    Jo Skiperi , por Shqiperi o mjeran i Janulles ...jo ore te qendron rende Grida ty eeee, vazhdo avazin pastaj bjeri me dore dhe qi janullen ....se griden e pallojme ne ....ti ri e shikona nga vrymja e celsit ....ptuuuuuu vromjari

    1. K
     Kolonel Janulla , ne shtratin e vdekjes

     E more bythqimi i Janulles , rrase fort kamillakun mos te duket fytyra e majmunit etiopian , qe ngjasoni si vellezerit siameze. Prostitute mashkull qe rron vetem me te ardhurat nga te pasmet ! Yyyyyt , felliqesire !

    2. E
     Erzen

     Tek Grida akademi te meson si behet biseda orale.

     1. v
      vlora.vlora

      Grida do t ju mesoje dhe lezetin e karrit ,si ti beni bankieret per vete

      1. O
       Opq.

       Po dhe ku bie pika G. Se mezi lokalizohet haha

      2. H
       Hypesi I cmendur

       ku behen regjistrimet se vdes per pamjen e grides sidomos me e ate fustanin e holle qe I I duket kanali I bithes

       1. Q
        Qytetari i Thjeshte

        Mjere shqiptater ne cfare varferie intelektuale dhe morale kane rene. Rane malet dhe u ngriten halet thone shkodranet. Prostitutat politike po na mesojne si te bejme politike.

        1. T
         Tirana

         Ore kapni thelbin. Lajmi ketu eshte qe shpellaret po shtrojne bythen ne pune se po ju mbarojne parate e 2005 deri 2009 dhe kane humbur te gjitha shorssat qe do kthehen ne pushtet pastaj ka sukses grida apo jo une uroj qe po se ndoshta meson si fitohen parate me djersen e ballit

        2. U
         Unë

         Pastrohen paret!

         1. T
          Tirana

          Po. Eshte nje arsye e mire kjo. Dmth e kane frike shtetin. Hahaha

         2. V
          Valdete

          Grida të mëson për gjithçka,politik,kurvllik,modë lum ato që do shkojnë.

          1. B
           Britma

           Pika G e Grides. U te shplafte paniklla mi idiote.

           1. l
            lnci bira

            Me kete akademi nje rast i fresket per bazhellat e pd te mesojne stilet e reja Grida do japin llogari per vrasjn e Artan santos

            1. S
             Salih

             G(Gopi), sa e ke séances?!.

             1. D
              Dash

              Punto G mund tju msoj kjo GD-ja si breshk me kom trasha e te shtremta

              1. A
               Asi

               Grida as per t’u qire s’ben me ato turinjte si zhabe e jo me te te mesoje politik

               1. A
                Arjnan Cani idiot i lindur.

                Lum si ata te rinjte qe qe do trajnoje znj.Suma se si behet gojorja dhe te lutem mos harro te maresh per konsulente S. Mecen se eshte trajnuar mire nga Bechetti.

                1. B
                 Baca

                 Ne qe jemi ne moshe, nuk kemi shume pretendime, te Grida do perfundojme!

                 1. i
                  ilir

                  O Zot cfare megalomanie...! Nje izolim me dashje...vertet ka hajvane qe paguajne per tu bere politikane?! L O L.

                  1. V
                   Vardemi

                   Yp xhixhi grida bjeri me vardem.

                   1. B
                    Babale

                    Ta lesh fatin e Shqiperise ne dore te kurvave, kjo nuk rrefehet !

                    1. A
                     Abbi

                     Fjalor shume I ndyre nga komentuesit. Valle do shpreheshin keshtu po te vinin fytyren dhe emrin e tyre ne keto komente?

                     1. I
                      Iriqi

                      Ja, lahet muti me shurre dhe shperthen halja.

                      1. S
                       Sali Ram Berisha

                       Edhe mua me vjen shume keq o "Abbi", por ne hale nuk shkohet per te ngrene.

                      2. S
                       S.t

                       Hajde se me mir nga lopa tjeter e rames esht qe do hapte akademi per cobane

                       1. s
                        suma

                        Që Grida do kishte hapur një bordello do të përbënte lajm sepse do të ishte biznesi i parë publik i këtij lloji, por të mësojë politikë kur kur vetë politika është kurvë?

                        1. L
                         Liri

                         Po bordellon kur do e hapi kjo GD-ja??

                         1. y
                          ylli PAngo Santo

                          tu mesoj si hapen shalet per sukses politik si zihet dashnori per ti paguar kredite si ividhen pronat dasnorit si vritet dashnori qe kurvat i ane borxh

                          Lini një Përgjigje