Kërcënon Flamur Noka: Do ju shtypim si mizat. Si mizat e hales do ju shtypim

4 Dhjetor 2023, 10:14Politika TEMA
Kërcënon Flamur Noka: Do ju shtypim si mizat. Si mizat e hales do ju

Deputetët e opozitës janë përplasur me punonjësit e Gardës edhe këtë të hënë, pasi ata kanë kontrolluar të gjithë ligjvënësit para se të futeshin në sallë.

Edhe kësaj radhe deputetët e opozitës janë hasur me rezistencën e Gardës, e cila ka ushtruar kontrolle në çantat e tyre.

Në një moment dëgjohet ish-kryeministri Berisha i cili kërkon të dijë se nga kush po mbrohen me praninë e Gardës në sallë.

Ndërsa Gazment Bardhi, duket mjaft i revoltuar ndërsa kërkon të dijë se pse u ndalua të futej fillimisht në sallë.

Gazment Bardhi: Ça jeni ju, kush jeni ju që ndaloni deputetin të hyjë në sallën e Parlamentit?

Albana Vokshi: S’ju vjen turp që thoni me ju kontrollu dhe gratë!

Flamur Noka: Vazhdoni vazhdoni se do ju shtypim si mizat. Si mizat e hales do ju shtypim! Shtet banditësh

Sali Berisha: Pse keni nevojë për mbrojtje?

7 Komente

 1. m
  minushe

  e ca se je deputet dhe mund te besh cte duash !!!! TURP per keta qe na perfaqesojne dhe flasin me goje te qelbur...njerez te rendomte

  1. I
   Ish komshiu

   Po kjo ish komshia ime ,bija e babait ,mamase e vellait komunist ngeli me telefon ne dore duke bere vidio ,ke qene nje shurashe e quramane ne klasen tone moj ish komshie dhe shoqe e klases , ( Zhupa )

   1. Z
    Zalli

    O hapu dhe te kercenoje dhe mul morri dhe surrat bytha vokshi. O cfar tmerri. Po te dale nje burre dhe tua fusin tymuset te ndezura ne bythe mulit dhe ne pidh vokshit.

    1. R
     Robt ku ti kesh O mut.

     O Muuuutiiii,robt dhe fisin te shkerdhefsha o sumqim.Ti te rru karin mer kokerr buce.Osht per ti qi shpis robt o pederst.Ptuuuuu rrac katnari,qe te qifsha grun,goc,non dhe nandaje po e paté.Sumqim i deklaru,ti me te tj.

     1. L
      Lani

      Sa shume budallenj qe kemi☹️

      1. A
       Artur

       Do na Gashi mutin o Muli muti ti dhe cke aty pederast malokari

       1. S
        Shpendi

        Ketij shkopit te Flamurit i ngeli muti dhe mizat e hales ne goje . Nuk e imagjinoj se si mund te kete mbaruar shkollen per mjek ky njeri i qelbur nga koka ne kembe . Po nuk i vihet shume faj se ne bjeshke me dhite e delet e ujqerit eshte rritur , nuk e ka lene kush edukaten atje qe ta gjente Muli . Keta tipa duan 100 vjet te jetojne ne zona te urbanizuara , qe te zbuten e te behen njerez .

        Lini një Përgjigje