Ilir Meta ‘braktis’ bashkëshorten: Nuk mbaj përgjegjësi për asnjë njeri, as për vajzën, veç për veten time

4 Mars 2024, 14:58Politika TEMA
Ilir Meta ‘braktis’ bashkëshorten: Nuk mbaj

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka dalë në një konferencë për shtyp, ku ndër të tjera u pyet edhe për rekursin e bërë në Gjykata nga Monika Kryemadhi për t’i kthyer celularin dhe nëse ai ishte pjesë në këtë çështje.

Meta tha se për këtë mund të flasë vetë Krymadhi pasi ai nuk mban përgjegjësi për asnjë njeri në raport me ligjin.

"Nuk mbaj më përgjegjësi për asnjë njeri, për cdo sjellje në raport me ligjin. Nëse deri dje thoja mbaj përgjegjësi vetëm për vajzën time, edhe ajo tani i ka mbushur 18-vjeç.

Ajo që dua t’ju siguroj  ju dhe shqiptarët  që sjellja ime në raport me ligjin ka qenë perfekte", tha Meta. 

35 Komente

 1. B
  Butaforike kjo

  Mire e ka Meta, por vone asht kujtu me kuptu kend ka per gru.

  1. p
   pilo Lala

   Likja po kopjon Bess Sallakun, ndau gruan per te mos i konfiskuar pasurite. Nuk i ha SPAK keto lojna. Dorezoni cdo gje qe keni vjedhur, ....., se vajza jote 14 vjevc kishte 1 Miljon Euro ne banke.

   1. i
    iliri

    SPAKU ESHTE PACAURRE MERET ME TE TJERET KURR SKA PER TU NDODH GJE KETYRE,LERENI SE CFAR THONE DHE SPAKU KA RIT STEKEN PER PARA SE SKA MUNDESI SI DUKET JANE MESUAR ME MILIONAT E EUROVE TANI KERKOJNE QINDRAMILION E LART

   2. B
    Baca-Bajram

    O Like, po more trim i Xha Sulos, si more e shite dhe baxhellen tende, Muni-ken Karmadhin!? Mos u bo merak se shpejti do fillosh te kendosh si bilbil para drejtesise... Athere le te degjojme nese do raportet me ligjin do t'o kesh perfekte... LOL!

    1. i
     iliri

     ASGJE SKA PER TE NDODH TALLEN ME NE POPULLIN

     1. P
      Pickaxhiu

      Me vone do thote- c'me duhet mua cfare bej une

    2. B
     Bumbum..bum

     Je tamam pis burr. Deri dje thoje ska si Mona e kam provuar vet. Tani ja Vare gurin në qaf. Ju kujtoni se jeni të zgjuar po keni 30 vjet vidh e vidh sa sdini ku ti çoni. Rac kurvash

     1. S
      STRUGA

      I ZIU MUTA(meta) U dhi në brekë i gjori, ikni se kundërmon erë Muti-meta i vogël!! Muti-meta që s‘mba përgjegjësi për „shoqen e jetës“ Moniçkë-Pi*kë, pra i paburrë, langaç i thonë në Dtrugë Met- Mutit.

      1. M
       Mos

       Rrace muti....sa keni per te vjelle ju....mbahuni mire....kur ske mire shtepine vaj me det partine...bajge !

       1. T
        The One

        E hengri edhe Muna sallamin. Ti din dicka qe e the e Ja fute Munes, te pakten te shpetoj njoni. Taktike e bukur nga ana juaj

        1. e
         emigranti

         po nuk diskutohet sepse keshtu ke bere gjithmone sa me nje parti ne tjetren tani do fillosh te ndrosh dhe grate

         1. T
          Tirona

          Kur ka tru edhe ky kafshe nga skrapari te permyset bota

          1. T
           Tersi

           Mos shpresoni kot se likje mona një ditë do dënohen !. E gjithë zhurma e spakut është një lojë për të fituar kohë në pritje të ngjarjeve të mëdha, dhe dirisa kjo të ndodhë mos u habisni kur ta shikoni shokun like përsëri kryetar parlameti apo nonjë ministër "energjitike"!. Me qetësi dhe dashuri...

           1. D
            Doda

            Ata qe vidhnin dikur u thonin hajdut me cizme sot u thone hajdut me cizme I veshur me kominoshe

            1. S
             Sadiu

             Ti ke ngjashmëri shumë më derrin mashkull se ai sa shikon që ikën dosa mbyt dhe i ha po thua gjithë gicat e sapo lindur. Prandaj mirë ja u ke bërë të pjellë të tu, por i ke siguruar për shtatë breza. Por ai derri maç i katit të tetë apo i ballkonit si i thonë nuk do të ikin vetëm por do të marrin edhe ty me vete për ti shërbyer si çirak , detyrë që ti o pocaqi e bënë mirë.

             1. i
              iliri

              SKA GJE NDAN MONEN MER XHENSILEN

              1. S
               Shallvaret

               hahahahaha cfare burreci E shiti dhe gruan....

               1. S
                Shkembi

                Te dhjefsha mu ne drejtesine e plepave qe akoma ben gallate me miljardat qe Keto qelbesira i vodhen vendit.

                1. K
                 Kosta

                 Paska paguar mire "Ujku i pazarit te ri',ndaj ka dale ne konference shtypi.Kjo tregon se drejtesia vazhdon te jete e kapur nga Udheheqja e juridikut te plepave!Jo rastsisht del Saliu ne kullen e tij dhe kuvendon naten duke u cuar mesazhe.

                 1. S
                  Shkembi

                  Bravo Like! Vazhdo tall bythen me ket drsjtesi te pjerdhur.

                  1. B
                   Baba

                   https://youtu.be/kDzvfeTcqMc?si=xn4lZar_K57orzVF

                   1. m
                    mirel

                    I ka hyre frika ne palce, po mohon edhe familjen biologjike, pervecse hajdut skuth e kriminel na doli edhe super maskara.

                    1. Z
                     Zot na fal cfare ke krijuar !

                     Epo atehere ....u shofshin zagaret qe ushqejne me gjak 2 VAMPIRET !

                     1. Roberto

                      Agush Carin e genjen mendja me pelivanlleqet qe ben.Ka gjithe jeten qe po punin per ta shperndare sa me shume parane e vjedhur per ta shpetuar nga konfiskimet dhe tani mohon gruan dhe femijet sepse keshtu mendon se do mbuloje mutin me shurre. Prit kur te ndahen per efekt pasurie me Moniken njesoj sic "u nda" Xhensila me Bes Kallakun miq shume te ngushte me Agush Carin.

                      1. D
                       Dani USA

                       Pirthe se lirohesh o pis,injoran fshatar i trashe,mir e ke mos mbaj pergjegjsi per baxhellen,kokonen tende po pergjigju per vrasjet dhe viedhiet marramendese qe ke ber o kriminel.

                       1. d
                        durim

                        Kriminel kapobande hajdut vrases,si ka mundesi qe nuk e arestojne.

                        1. Z
                         Zuzari

                         Do i shk.... kurva atyre që ju japin votën juve mbeturinave toksike. Ptuuu racë e qelbur

                         1. R
                          R Mezini

                          RRETH 60 VITE ME PARE KAM LEXUAR ROMANIN SHKELQIMI DHE MJERIMI I KURTIZANEVE. E NJEJTA GJE KA NDODHUR, PO NDODH DHE DO NDODHI EDHE NE SHQIPERI E KUDO GJETK ME GJITH KURTIZANET, SE DREJTESIA QIELLORE EDHE VONON POR KURRE NUK HARRON. GEZUAR PASHKET QE PO VIJNE.

                          1. E
                           ENTSOE

                           Po per macet dhe banjot e tyre mban pergjegjsi ky spiun-hajdut I 7%!

                           1. O
                            Oooooo

                            Pergjegjesia eshte individuale, e ka thene edhe lideri global

                            1. c
                             ce

                             ore e gjeti popullin e 2 marsit ky qe te keput ne mes apo akoma vazhdon ne kerkim te tij.

                             1. N
                              Nana

                              Si mund te ndihet nje njeri qe urrehet kaq shume nga gjithkush dhe perbuzet si pacavure? Vrasje, vjedhje, intriga, paturpesi, qeshje shtrigash, heqje zhapash milioneshe. C'jete e neveritshme. Nuk I doja as bilionat tuaj dhe te jetoja ne friken e te nesermes. Se qe thua ti o fshatar koktrekendesh, po hengre shume dhe do vjellesh. Hajt, e gjefsh nga mire dhe nga Zoti!

                              1. H
                               Haliti

                               Haha, çudi edhe meta ndahet si bes kallaku me të shoqen. Ndahen se ndahen shumat e korrupsionit, shantazheve, zhdukjeve të personit, dhe trafikimin e vajzave minorene. Thënie të berishës, dhe ky vet meta e mona, kanë deklaruar se berisha thot vetëm të vërteta. Haha miku bes kallakut dhe niveli i ylli bodinakut, hajdutë, mashtrues, vrases, klysha kurve që sillen rrotull këtoj ordineri met kokkryemadhi.

                               1. U
                                UNE

                                Cilet duan me shume ne kete bote te filloje lufta e trete boterore?????? Pergjigja 100% e sakte!!!!!

                                Lini një Përgjigje