Manjani “i kërkon llogari” policisë: Më sqaroni për këto kamerat që hiqni çdo ditë, kush tha që ato kamera i ka vendosur krimi

30 Janar 2023, 20:35Politika TEMA

Manjani “i kërkon llogari” policisë: Më sqaroni

Ylli Manjani thotë se Policia e shtetit duhet të sqarojë se përse thotë që kamerat që janë zbuluar në disa qytete të Shqipërisë janë të krimit dhe si arriti në atë konkluzion.

Ai gjithashtu kërkon të dijë se përse nuk ka kriminelë të arrestuar kur kamerat janë të tyret.


“Në pushim i ndeshjes Rama-Effff Bi Aj, Policia e Shtetit duhet të na sqarojë pak për këto kamerat që heq çdo ditë.

1. Kush tha që ato kamera i ka vendosur krimi?! Si arritën në këtë konkluzion?

2. Nëse janë të sigurtë se janë të krimit, pse nuk ka kriminelë të arrestuar?! Ç'a po thonë se krimi është i lirë?!

Kaq.

2 pyetje si për pushim ndeshje. Se nuk po na e tërheqin fare vemendjen nga ndeshja e Ramës me Efff Bi Ajn...”, shkruan ish-ministri.

10 Komente

 1. A
  Askushi

  Ore, Tema, po perse duhet ta nxini gazeten tuaj me kete psikopat? Po ai duket qe nga shikimi qe eshte i çekujlibruar....

  1. p
   pjeter

   Sepse provokojne reaksion!!! Po te mos ishin Manjanet,imagjino si do te na i pershkruanin Shqiperine,mrekulli!! Sa do qe te ngrejne nervat,eshte realiteti yne,i kemi keta te tillet duam ti exportojme e nuk na i merr njeri,kemi mbiprodhim e na duhet ti babisim vete.

  2. d
   damjan

   E mbani mend sacin qe punonte ne asfaltimin e rrugeve... ky eshte bere kopia origjinale e tij.... Shtrije hapin sac....

   1. S
    Spastrimi

    Mire e ka .Policia eshte transformuar si komunalja qe gjen kapaket e pusetave.Dicitura: E trembem krimin se hoqem kamerat.

    1. D
     Dibran

     E mor Manjan, bole ngele gjithe jeten.

     1. s
      spastrimi

      Po kamerat qe ka vendosur ne Elbasan Lala ,d.mth kryemafiozi, ish kryetari bashkise Qazim Sejdini,per te kontrolluar mafiozet e tjere rivale, do i hiqni.Kontrolloni nga bashkia, biblioteka dhe deri ke rrugica Qazimit.

      1. P
       Piktori

       Ngacmonin nje tifoz te Gjermanse te Parku ne Tirane duke I thene qe Gjermania humbet ndeshjen se trainers Sheni ka re-engage fiku dhe eshte ne spital .Tifozi budall pergjigjet : Ku ka fiq ne Gjemani .Dhe KY trapi , budall po pyet kush I ka vene kamerat se ne treg s'ka shkalle

       1. d
        doktori

        Kjo foto flet shume se ne ke spital eshte intervistuar ky pacient !Shikoini syte e zgurdulluar qe flasin shume per diagnoze te psikopatise!

        1. Q
         Qytetari

         Ore tyryfyl, pa din e iman dashke të të raportojë policia ty o kokrra e idiotit. Çfarë je ti dhe kush të pjerdh ty ore debil muti. Ti je askushi një kokë qeros me fytyrë miu që tremb dynjanë me atë paraqitje skandaloze. Ik ore llapaqen banaqeve televizive merr ndonjë lek të hash një copë mut medemek bukë se jeni bërë të padurueshëm dhe nuk ju sheh më njeri.

         1. U
          Ushtari.

          Ceshte ky karabush. Keshtu sic flet ky as ato poshte ures se lanes nuk flasin.megjithese i ja koleg e kolege.

          Lini një Përgjigje