Mero Baze i përgjigjet Sali Berishës: Ti je i vetmi që s' shkel në vendlindje, se ke lënë 72 varre të hapura!

24 Prill 2023, 14:16Politika TEMA

Mero Baze i përgjigjet Sali Berishës: Ti je i vetmi që s'


Botuesi i TemA dhe gazetari Mero Baze, i është përgjigjur Sali Berishës, pasi ky i fundit, në një takim elektoral në Këlcyrë, ka thënë se Mero Baze po i merr ujin Mezhgoranit.

Gazetari Mero Baze i është përgjigjur Berishës, duke thënë se ai as nuk e njeh atë zonë, edhe pse shpif pa logjikë, por nga ana tjetër i ka kujtuar se ka 33 vjet që nuk shkel në Tropojë për shkak të inçestit dhe vrasjeve që ka hapur.

Postimi i Mero Bazes

Një përgjigje për njeriun që ka makth nga vendlindja e tij

Këta njerëzit që shoqërojnë Saliun në Jug, është mirë t'i sqarojnë gjeografinë kur e shoqërojnë. Ja ç’paska bërë sot: Ka sulmuar kandidatin e PS në Këlcyrë, duke më “akuzuar” mua se dua t'i marr ujin Mezhgoranit?!

Këlcyra është Bashki më vete dhe i takon ish- rrethit të Përmetit, Mezhgorani është fshat i Tepelenës, ndërsa vendlindja ime është në Peshtan.

Të vetmin kandidat që kam të afërt në Këlcyrë, është ai i Saliut, pasi fëmijët e tij janë nipa e mbesa të mij. Meqë Saliu mendon se po u identifikua me mua, humbet, shpresoj të jetë ashtu.

Nuk kam ndonjë biznes, as fantazmë, as real, në vendlindjen time, përveç shtëpisë sime. Nuk më ndalon njeri të bëj biznes po të dua, por nuk kam ndërmend. 

I vetmi makth i Saliut është fakti që nuk shkon dot në vendlindjen e tij. Madje as kur ka pasur nënën gjallë.

Atëherë nuk shkonte dot për shkak historive të inçestit, tani nuk shkon dot se ka 72 varre që e presin, që i ka hapur me vrasësit me pagesë në Tropojë, duke shfarosur vendlindjen e tij. 

Ndryshe prej tij, unë shkoj çdo fundjavë në shtëpinë ku kam lindur dhe ndihmoj sa mundem njerëzit në gjithë  zonën. 

Kjo është diferenca mes njerëzve që e ndërtojnë jetën mbi inçeste, vrasje dhe hakmarrje në vendlindje, për shkak të inferioritetit të tyre, dhe të tjerëve që e ndërtojnë mbi dashurinë për vendlindjen.

62 Komente

 1. T
  Tropoja

  Mos bre Berish mos e ul veten me permend emnin e ktij hardhuci

  1. N
   Nul Moka

   Ruju Tropoja se e ke mbrapa!...... . Pa ktheje pak kryt....

   1. P
    Pilo Lala

    Nuk ka shtepi ne Tropoje qe nuk ka 2-3 djem te vrare, nga grindjet e fiseve qe solli Berisha. Tani fshihen ne gjithe Europen, flen si minjte neper male, kjo fale taktikes Saliut, perca e sundo.

    1. M
     Malo Kerma

     Genjeshter e trashe kjo se as 1 vit nuk ka kaluar qe Saliu zhvilloi Foltore ne Tropoje dhe gjithe e pane ne televizor.Nuk e dua aspak Sali Berishen por autori mos te genjeje kaq trashe kur rrena del kollaj.Pastaj autorit te mos i vije keq kur e quajne Shpifesi me i madhe

     1. f
      fjala vjen

      Malo Kerma , i tille qenke; lexoje se shqip eshte, por ju dini vetem serbisht. Mero thote per vendlindjen e Sali Berishes qe s'shkon dot , pra vendlindja eshte Viçidoli, fshati ku ndenji 3 muaj Karaxhiçi se ishte plagosur dhe i beri hysmet Sheqerja duke ja dhene dhe pidhin tere diten se naten kthehe Ram Berisha me dhite. Pastaj me 1 korrik Sheqerja leshoi dobiçin dhe kur dobiçi u rrit e nderroi datelindje duke e shtyrez dhe tre muaj te tjere qe te mos perkonte me 9 muajt e kohes qe kishte bere zina me Karaxhiçin Sheqerja e na del tani qe Sheqerja paska qene pele serbi se ato e mbajne mezin 11 muaj. Prandaj i pa dashur Malo Kerma studioje mire shqipen dhe fiziollogjine e grave shtatezana si dhe te pelave te serbit, po ashtu dhe Karaxhiç belane qe na poftisi Sheqerja Sali Kermen. U zgjata pak te te sqaroja se Mero Nazen tani e njohin jo vetem ne Peshtan e Tepelene, por ne gjithe Shqiperine e deri m'atane oqeanit, prandaj duhet qe ti Malo Kerma, ashtu si je me gjithe Saliun qe mbushi me krime jo vetem Tropojen , Viçidolin por gjithe Shqiperine deri ne Londer, te shkoni me nje briske ne dore te ja rruani Meros se nuk flet kot ai.

      1. M
       Malo Kerma (progonat)

       Sa shume te paska djegur komenti im o debil se je pickuar aq shume ne bithe sa ke shkruar 1 meter pergjigje.Insistoj dhe te them se Mero eshte shpifes dhe prandaj e rrahin shpesh

       1. T
        Tironci

        Malo Kerma po te shkruaj vetem 4 rrjeshta se pergjigjja e gjate te merzit. Shko pas non grates dhe komunistit kriminel Sali Kermes se opingat e Sheros to merrni.

    2. T
     Tironci

     Nuk Noka je nul nga koka. Me c’po degjojme ujku i vicidolit paska plot ane te errta. Ne mes te tyre qenka incesti. Te dali dhe te sqaroje kete pike se ndryshe nuk paska me degjenerate se ky vampir me emrin Sali

     1. D
      Drini

      Ymer Corapja te te besojme tani apo atehere kur lepije bythen e saliut se der ne 2007 te gjitha sa ke shkruar me lart ishin kohe e shkuar. Po me siguri sic genjeje atehere genjen edhe tani.

      1. A
       Arjani

       Incesti brenda familjes ku e jema shkoi me vëllanë e burrit dhe me nje serb po te pysesh ne vicidol e din te gjith qe nga vrasja e priftit prapa kraheve e deri tek kurveria e te jemes se saliut sheqeres nuk dilte nga dera atje sali kurva se i thoshin kopili sheqeres.

       1. P
        Prroji i Thate

        Shkelzen Berisha u martua me kusheriren e tij ne Suedi. Ky eshte incesti i familjes.

        1. T
         Tironci

         Me sa duket e kane ne gjak incestin kjo rrace e prishur. Do kene grene gjyshja diku nje luge sperme te prishur.

       2. T
        Tironci

        Nul Noka te kerkoj falje. Pergjigjen e kisha per Tropojanin Sali

       3. R
        Rama një Gollobordes Turko-Bullgar njësoj si Saliu

        Një pergjigje shume me vend, dhe e vertet. Unë mendoje se Sali Berisha, ilir Meta, dhe Edi Rama, e urrene Shqiprine dhe vendlindjet e tyre. Prandaj ofendone të tjeter, për her::: Edi Rama ju thote Shqiptarve, se ne jemi Turq, Erdogani e kemi vëlla dhe babe, e Kështu me rradhe, se pse vet Rama, ështe jev Gollobordes, nga komuniteti Turko-Bullgar:: kure Saliu i shane dhe mallkone të gjith ata që e duane vendlindjen e tyre, se pse Saliu vet nuke ka vendlindje, se pse shumica e tyre i ka vrare si Enveri shoket dhe familjaret e vet:::

        1. A
         Ardian

         A ka plehra me te ndyr rac me kurva se ju byth qimat e tropojes te pabes jini legena more vesh trapaja

        2. R
         Raimond vlonjati

         Shiko ketu Mero ka te drejte, se Sala ka nje zakon prej njeriu te papjekur qe nuk i verifikon informacionet qe i vijne . Ne kete aspekt eshte komplet trap dhe tregon ligesine e tij. qe e karakterizon. Por naga ana tjeter Sala eshte opozitari me i mire sot per sot, dhe i vetmi qe mund te rrezoje hajdutin Rama, ndaj duhet mbeshtetur

         1. R
          Rrapo

          Rajmond vlonjati i turperon here pas here vlonjatet, por sot e menderose fare. Te votojme saliun qe te rrezoj ramen, qe neser te na vij rama per te hequr saliun?! Ose je bushati ose lubonja me kete pseudonim. Sepse ata martin nga 25 mije eur ne muaj e bonus elektoral per m...tin qe nxjerrin nga goja cdo dite 7/24.

          1. R
           Rrnofte LEXHENDA ! Dhe Mondy

           Rrapo ! Mondy eshte sozia e SALES.

           1. D
            Deshmitari

            O Rrapo, po pse ore kaq poshte e ul intelektin e Bushatit dhe Lubonjes dhe i njeson me kete Rajmond Vlonjatit ti ?!

           2. V
            Vlonjati 12

            O Rapo , ky felliqesira qe vë llagapin vlonjati eshte nje qen e bir qeni , qe nuk ka gje te perbashket me vlonjatet , veç ne qofte se ka qene nena e tij ne Vlore dhe i kane ngritur kembet çunat vlonjate

            1. "
             "antivlonjati

             Ju Cunat e Vlores nuk e rruani per cupat e Vlores sa te kini te forte KYCIN E DORER

            2. A
             Artioni

             MOS MENDO SE KJO RAJMONDA VLONJAT AS BEHET FJAL QE NUK ESHT VLONJAT ,SE NE E DIM CFAR BERI SALIU NE 97 NE VLOR, SALI B.Q ,DHE KESHTU DO JET EDHE KY RAJMONDA.

             1. I
              I falet se eshte Vlinjat Tropojan i ri..

              Nuk eshte puro Vlonjat,,se nje Vlonjat puro ,,Vlora si ka haruar Historite akoma.. Vlonjatit gjysem dhe Tropojan gjysem i falet se eshte i ri.... nuk e njefe mire Historine..

              1. L
               Ligor Stratobetdha

               E. Cfare t,ju turproje juve ore derezi qe vetem te rrihni femrat,te ulerini,te sokellini,te bertisni se nuk dini te bisedoni. Ju na turproni si shqiptare me Habilajt,ballilajt ,caushet e Mihalet (Kokedhimet)e rrahjet qe i beni vajzave.Dhe bitha jote u turproka Phu race bastarde

              2. R
               Rrapo

               Te me falesh bushat se sapo mora vesh qe qenka Lubonja ky vlonjati fallco. Teza idiote lekiste e lubonjes: saliu eshte i keq, po rama me i keq. Eja votojme te keqen me te vogel!!?? Lubonja je turp i shtreses se te perndjekurve! Edhe pse me ju ishte lufte brensa llojit e kur shikon balluket me shoqe, sduket sikur po ju ecen keq. Edhe ti aty ben pjese.

               1. T
                Tironci

                Rrapo, kete te drejte or mik pjeserisht. Problemi eshte se e keqja me e vogel nuk eshte krimineli non grata sic eshte Ramo Vlonjati nga Vicidoli duke na e paraqitur por eshte vete Edi Rama dhe aty eshte hileja. Keto monstra do vazhdojne keshtu te na terheqin zvarre dhe per fajin tone qe akoma nuk po dime si ti heqim qafe.

               2. R
                Rrapo

                Te me falesh bushat se sapo mora vesh qe qenka Lubonja ky vlonjati fallco. Teza idiote lekiste e lubonjes: saliu eshte i keq, po rama me i keq. Eja votojme te keqen me te vogel!!?? Lubonja je turp i shtreses se te perndjekurve! Edhe pse me ju ishte lufte brensa llojit e kur shikon balluket me shoqe, sduket sikur po ju ecen keq. Edhe ti aty ben pjese.

                1. J
                 Juli

                 Po kurvë ngele ti ,si jot motër. Deri në Amerikë shkove por nuk u poqe.

                 1. R
                  Raimond kari me gunga

                  o Raimond , e mori provimin motra ore ??

                 2. G
                  Gjergji

                  Kë paska "zënë "Saliu në fis ore Mero se na habite tani!?

                  1. A
                   Ardian

                   Ska zen sala po e jema u shkerdhye me kunatin vellain e burrit

                  2. P
                   Pershendetje, Kol-Geci..!!

                   Hahahahaha, komentuesi "Tropoja", keshillon hajdut-kopin e Shiqeres së Viçi-kadolit, që mos ta fëlliqi gojen duke permendur Mero Bazen...!!! Ty komentues "tropoja", po të pyes : në këtë duel fjalësh dhe akuzash kunder njëri-tjetrit në distancë, mes M.Bazes dhe tradhetarit të kombit S.Berisha, cili prej tyre ka Gënjyer....?!!!

                   1. I
                    Iso

                    Mero! Quhet gjysme incest sepse e ka moter nga nena,salihi eshte djali i vukut...

                    1. A
                     Agron

                     Shpif shpif se dicka do te mbetet ky eshte parimi r SB

                     1. D
                      Doni më per Behlulin...?!! Veç bëni pyetje.

                      "Gjergj", siç po duket ose nuk je në dijeni, ose nuk e paske kuptuar mirë Mero Bazen, ose nuk qënke nga Trapoja. Sali tradhetari i kombit, ka 2 inceste në shpindën e tij dhe të djalit të tij, Shkerdhen qose kurva. 1 - Sali hajdut tradhetari, që kur ka qënë i vogël në moshen për të mbajtur mend e deri sa është larguar nga Viçidoli për studime i kujtohet që katundarët e katundit Viçidol, e kanë thirrur dhe trajtuar me nofkën "kopili", dhe kjo nofkë nuk ju ka ngjitur nga katundi kot së koti, por të gjithë katundi e dinin që Sali kopili është dobiçi i kurvës Shiqere byth-tupanes, që e kishte ngjizur në stallen e dhive, me mysafirin Serb, partizanin Vuk Karaxhiçin, që ka buajtur në familjen e tyre disa javë. 2 - Ky "trimi" i foltoreve, ky qelbësira dhe tradhetari Sali kopili, gjatë rromujave të vitit 1997, e largoj djalin e tij Shkerdhen qosen, dhe e çoj për ta ruajtur në besë, tek kushuriri i tij i parë, .....Berisha, në Stokholm të Suedisë, dhe duke buajtur në shtratin, buken dhe nën-strehen e kushuririt të tij, ky qelbësira e Saliut e bëri shtatzënë kushuriren e tij të parë, me të cilën u martua dhe bëri perseri femijë. Kur Shkerdheni i hajdutit Sali Berisha e kuptoj që u largua rreziku nga koka e tij, u kthye në Shqiperi, trafikoj drogë, toka dhe armatum në Tiranë, bëri pasuri dhe ja dha shqelmin bythve kushurirës-gru të tij, dhe e ndau bashkë me femijët e tij. Komentuesi "Gjergji", nuk e di kush je dhe nga cila krahinë vjen, por në Malsi të Gjakovës, keto 2 gjëra, quhen Inceste, dhe janë të denueshme me rregullat shekullore të Malsisë...!! Besoj, që ti "gjergj", e kuptove tani se "kë paska zënë Saliu në fis..." ps- Ti komentuesi "Rajmond Vlonjati, pë të nxjerrë një konkluzion-bindje të tillë, që Ramen e rrezon vetëm Sali kopili, ose je një trap-Trapajan, ose po abuzojke shumë me hashishin. Saliu jot, o Remo Vlonjati, nuk e rrezoj dot qirs-shkerdhyesin e Argitës, Lulushe Bashen i cili i shkerdhej që të dy, babë e bijë, e jo më të rrëzojë Edin e Ramës. Sali pampersi, është skela më e mirë dhe më fortë e Ed gjigandit, sa kohë që ky të jetojë dhe të haj mut posht e lart nëpër foltore-nevojtore....!!!

                      1. T
                       Tanxi

                       O Mero dakord se Saliu ka bere cka bere e eshte kush eshte e dime mire po ki parasysh dicka qe Saliu i tille ka qene edhe kur ti i rrije nga pas qe kshu nuk je bindes ose me sakt nuk te dha ate qe ti kerkoje dmth sekserlliqe edhe benefite te tjera qe po ti jep Rama

                       1. S
                        Shpresa

                        Tanxi, mos shiko ngjyren e maces, por artin e saj te kapjes se minjve si Sali Sheqere Vukmanovic Berisha, kreu i agjentures serbo-ruse ne Shqiperi.

                       2. P
                        Populli

                        Rajmond Vlonjati pse e quan te ndershem Saliun ,si duket paske perfituar miljona nga piramidat e 97-tes kur i gjithe popjlli humbi dhe u be gjitth ai qamet?

                        1. E
                         Eshte gjysem gjysem dhe djali i ri..

                         Ho nuk eshte Puro Tropojan...eshte gjysem gjysem dhe eshte i ri ne moshe nuk e njehfe Historine... Mban pake Tradita Ai......mosha ben te veten..

                         1. E
                          Eshte gjysem gjysem dhe djali i ri..

                          Ho nuk eshte Puro Tropojan...eshte gjysem gjysem dhe eshte i ri ne moshe nuk e njehfe Historine... Mban pake Tradita Ai......mosha ben te veten..

                         2. D
                          Deshmitari

                          Mos jane shume me shume varre Mero-djali ! Mos kini merak, nuk do futet kurre ne burg as Berisha, am Meta, per nje arsye te thjeshte: I duhen Rames perjashta per te fituar ndaj tyre "betejat" elektorale.

                          1. M
                           Malsori i Malsisë së Gjakovës.

                           O Mero Shqiptari, ky shkrim-pergjigjia jote, drejtuar kopilit të Shiqeres, me pak fjalë, ku sejcila fjalë peshon shumë rëndë në surratin e tradhetarit të kombit Sali Kopil Berisha, ka peshen dhe efektin e një Kallashi, ku çdo fjalë-plumb që ke shkruar, i ke rënë midisit të tabelës së qitjes dhe të qirjes....!! Bravo o Mero Labi, dhe mos ja fal asnjë mut që tradhetari i kombit nxjerr nga goja, por ri-ktheja me lopatë dhe futja perseri në gojë.

                           1. P
                            Phlaton

                            Reagimi i zotit Mero Baze eshte dinjitoz, por salihKatrani ka qene dhe eshte i rrjedhur nga trute prej kohesh. Po keshtu, te rrjedhur jane edhe ata, qe e ndjekin kete monster, i cili iu ''poftis'' ketij populli dhe nuk po e le te qete. Shpifjet, dhuna verbale dhe fizike, terrori dhe shpifjet jane armet e barbarit salih. Uroj qe sebashku me dudumin likemoniken te shkojne ne kazanin e pleherave me 14 maj 2023! Shqiperia pa keta te dy horra do te jete me siguri me e mire, me e qete dhe me e sigurte.

                            1. P
                             Phoenix

                             Filloi avazin Mero. Sa here qe ka zgjedhje, nxjerr varet e paterices se Rames, shokut Sali.

                             1. S
                              Salivirusi PPSH

                              Po ç'meresh me kete te semure psiqike o Mero Ky eshte i mbaruar e debon Sllobodanka nga shtepia dhe leh si qen rrugesh

                              1. ÇEKIÇI

                               Sala ka vrar mbi 200 Tropojan dhe nuk ka byth te shkoj në vendlindje Është i lig mjerani vetem perqafje në mes shqiptaresh bënë Fundin e ka te keq ashtu qysh e ka meritu Sala femijtë e tijë dhe nipa e mbesa Gjaku nuk harrohet

                               1. H
                                Hap syte

                                O jar me zile , hapi syte i çik dhe mod pi pa dogane pordhet e Meros . A nuk ishte Berisha ne Tropoje kur prezantoi kandidatin e primareve ?!

                                1. T
                                 Tironci

                                 Po mor hap syste, hapi syte mire se me sa duket te ka zene skleroza. Sali kerma shkon ne Tropoje me 200 petritat qe i paguan ta ruajne me se miri pranadaj shkon. Mos them qe paguan dhe te gjithe policine e Tropojes se non grata ka para per sot dhe per neser o njeri i pa informuar, dmth injorant.

                                 1. E
                                  Ermal

                                  @ Hap syte. O mik e kupton thelbin e bisedes a jo? Te shkosh me Foltoren dhe 100 truproja nga pas ne Tropoje, mundet me shku edhe pse me pordhe ne zemer qendron per ate kohe, por te shkoje nje fundjave me familjen dhe te rrije per qejf ne shtepine e tij ne Viçidol, kete ai nuk mundet ta beje. Ca nga frika e gjakut te pathare nga duart e tij dhe ca nga frika se i shfaqen makthet e femijerise se tij (sipas Meros). Nderkohe qe Saliu flet si burre kurve per te tjeret dhe shfryn gjithe fantazite e tij.

                                2. a
                                 aa

                                 merua me fabrikë uji....o lamash bythlepire ke qene dhe do mbetesh

                                 1. L
                                  Liki

                                  Qe 30 vjet e hap gushen ky bir shkine. Qa kish ne shqipni shkie t’malit zi spo mujshe me marre me mend sidomos shkodra gjysma ishin shkie malezese te veshun nen mantelin shqiptare . Kesh tu ba kerrsh me njanin nji dite qe me thoshte sa mire ishim nen okupimin serb dhe se ai si shqiptare dine te flas edhe “nashki” ….kur e pysja se qa je me komb thoshte shqiptare veq se di te flas “nashki”.

                                  1. T
                                   Tirona Re

                                   nje dite do pguaj maloku i vucidolit per te gjitha krimet .....ndosha me gjakun e femijve te vet

                                   1. S
                                    SPARTAK

                                    sala e mushi shqiprine me lei fenista te koheve moderne si raimond vlonjati,me toka te xanuna si frroku,pjetri,lleshi,,ndueja.dhe mero ka te drejte ne nje pike.nji qe s shkon ne vendlidje nga frika..tregon natyren perverse te ketij valixhederrase.ai ka frike se mos cohen haklajt nga varri.po prape i kapi te 80 /at.edhe po e hengri tani,ska me rendesi.faren e keqe e mbolli.TE JEM TROPOJAN..DO E KISHA PER TURP TE ISHA BASHKEQYTETAR I NJE KERME TE TILLE.SALI BERISHA ESHTE LEKE DUKAGJINI I SOTEM.I MUSHI PRAP KULLAT E NGUJIMIT SI MALOKU TJETER.

                                    1. T
                                     T

                                     Pyteni pak salen pse nuk flet me motren e vet dhe ska asnje komunikim .pastaj mbrojeni kte shkerdhat burre .e zeza e kombit eshte ky derdiment .agjent i trefisht albano serbo francez .

                                     1. K
                                      Karaxhici

                                      Po ku ka pleh me te madh,per Tropojen e Shqiprine,se kopili i vicidolit,mashkull me legen,me byth ...,me i pa burre,me i pa bese,qe dhe grafikun e seksit,ja bente Xhelili.Ky eshte i tmerruarr nga kufomat e krimit te tij,ky flen me ta,ky eshte i semure psqik,ankthi i tyre i merr frymen,i merr jeten atij dhe familjarve te tij,hyri si legen ne politik,dhe doli si qen zorresh,ky eshte turpi i Tropojes

                                      1. a
                                       aa

                                       tani ... ky i shpifur ka qene gjithmone por ne kete fotografi duket tamat si korb i zi....

                                       1. R
                                        Raimond vlonjati

                                        Ore lapanjosër ,na çatë me nder bythën me keto që thoni .Jam kush jam më pranoni ai që jam. Edhe se flas ndonjëherë si kodra mbas bregut ,e bëj nga inati i Edi Ramës . Nuk e duroj dot dhe pikè. Ju e dini sa inatë i kemi ne vlonjatet ata të Himarës lart.

                                        1. V
                                         Vlonjati Rajmond

                                         Vlonjat, vlonjat jam dhe une prandaj te keshilloj shko futi nje birre gurmazit dhe qetsohu. Nuk kemi pse te merremi ne me ty dhe non graten. Do na besh nder po nuk dole me ketu se s'ta kemi ngene.

                                        2. D
                                         Dionis Lalezi

                                         Z. Mero! Nuk ka ngjerje me te madhe se ajo kur Sali Berisha hengri ate grushtin nga ai djali me 6 dhjetor, 2022! Shikojeni fytyren e udheheqesit legjendar, udheheqesit historik, udheheqesit te krimeve dhe te vrasjeve, te vjedhjeve dhe mashtrimeve, udhheqesit te shkaterrimeve te vdo gjeje te mire te ndertuar ne kete vend! Shikojeni si i eshte gjakosur fytyre e hunde, eshte bere si shtrigan! Non grata per kete njeri nuk eshte asgje ne krahasim me Grushtin e Urrejtjes qe pesoi ate dite, te tjerat jane asgje! A keni menduar ndonjehere qe Udheheqesi i Ligesive ta pesonte keshtu ne ditet e pleqerise?!

                                         Lini një Përgjigje