Mero Baze publikon videon e Berishës: Ja një rast kur njeriu harron ça kohe është dhe lavdëron kundërshtarin

22 Nëntor 2022, 09:27Politika TEMA

Mero Baze publikon videon e Berishës: Ja një rast kur njeriu harron

Mero Baze ka publikuar një deklaratë të Sali Berishës, ku ky i fundit lavdëron qeverinë për zhvillimin në turizëm në vitet e fundit. 

Në fjalën e tij nga Shkodra, Berisha  duket se ka harruar që 10 vite më parë, kur askush nuk e dinte mrekullinë e lumit të Shalës, vendi qeverisej prej tij.

“Shikoni si është bërë lumi i Shalës, para 10 vitesh nuk fliste kush për të . Sot është bërë një yll në turizëm. Kështu është kudo”, tha Berisha.

"Ja një rast kur njeriu harron ça kohe është dhe lavdëron kundërshtarin që ka zhvilluar turizmin këto 10 vjet", shkruan Baze. 

 

21 Komente

 1. A
  AGIMI

  NUK KA NDONJE HAZILE PLEQSH QE TE DERGOHET KY IDJOT I PA SKRUPULLT

  1. k
   k

   Dërgojeni në kurs për të mësuar shqip.

   1. P
    Pencjonisti

    Nuk ka Azile ne bote qe e pranon kete , se i ben si vetia azilantet qe jane aty.

   2. L
    Luani

    Ky monstra përpos të gjitha të ligave që mundë të ketë një qënie njerëzore, ky ks rrjedhur fare mëndërishtë.., shiko sa md sikletë e dëgjojnë të tjerët..!!

    1. K
     Komunist me Rolex

     Te jesh ne politike 32 vjet dhe skicofren si natyre eshtë e vështirë të jesh ne rregull nga ana psikologjike, doktori duhej te ishte ne pension se ne arnautistan ska shtet ligjor se per piramidat e 97-s edhe gjykatesi me medioker e kishte fut ne burg per 1 vit të pakten

     1. D
      Dakord

      Ore ky qenka ne grade te dyte me al zheimer. Ah sa bukur. Do vdese pa e ditur se kush eshte hahahahaha

     2. M
      Mara emigrante ne Itali

      Ha ha hàaaa sa bukur ka fplur keshtu ju duam te tregoni punen e mbekullueshme qe ka bere Edi jo ju ,po pse ata qe e shoqerojne salen e shikojne si te dhjere ? U duket çudi si e lavderoi sala Edin .shikoni fytyrat e kryetarit si i habitur sa qejf kur del nje fjale e mire nga shpellari .o sale nuk e beri ktyetari jot e beri Partia Socialiste o kriminel fiks para 10 vjwtesh nuk e zinte kush ne goje me ardhjen e ps ndryshoi gjithçka more i pa bese . Mos te zente viti i ri qofte i mbare per popullin pa ty .

      1. E
       Emigranti

       Znj Mara, meqe po lavderoni sulltanin Rama, perse nuk lini Italine dhe te shkoni ne "Shqiperine socialiste te rilindur " !

       1. D
        Dakord

        Mara e shohin si te dhjere se kane kuptuar qe gerdalla ka alzeimer. Shqip ka rrjedhur. O zot do behet gazi i botes shume shpejt e do tallet dynjaja. Fund me te mire per kete kellire nuk ka. Flm o zot

       2. T
        Tironci

        "Bravo" Sale,ma ne fund e bone kthesen se je tu na felliq fare ! Boje gati nje fjalim per arritjet ne zhvillimin e turizmit ne keto dhjete vitet e fundit......ngri nje grup pune me ne krye Mulin dhe "Thuthuqin",jepi kete fjalimin (videon) e djeshme dhe thuaj ta bojn gati per mitingun e 6 Dhjetorit ! Do jete surpriza me e modhe dhe me siguri do ta heqin "Non Gratan"......... Megjithate kom pak fryke se po nuk e zgjerove ca "tematiken",nuk do te beje shume pune...... Vetem kur te hysh ne burg,"non grata" eshte e sigurte qe hiqet ! P.s. Se nuk duhet mo.Tironci

        1. E
         Era

         Sala është në delir,ka aluçinacione sikur është Kryeministër.Mbajeni tē çmendurin në shtëpi.Gjigandi Edi Rama do dali në pe nsion Kryeministër

         1. t
          taulant

          salih pordhen kena me e zhyt ne Lane se shpejti me notu drejt pusetes te ujrave te zeza

          1. R
           ROFTLIRIA

           MKUJTOHET MUE

           1. J
            John

            Po ky njeri edhe mbas 60 vjetesh qe ka ikur nga katundi, po njesoj flet. Mbahet per njeri te lexuar. Kemi shume shembuj te tjere qe ka lezet ti degjosh, pavarsisht nga cfare pjese e Shqiperise vijne. Nuk behet fjale per aksent, por per fjalet qe perdor, sa paster jane me gjuhen letrare apo zyrtare. Sali krimineli eshte derr i pa gdhendur. Dhe me siguri e ka kapur edhe skleroza pisin e Vicidolit. Pale kur flet ato gjuhet e huaja qe pretendon se i di mire. Oh zot keto specie!

            1. P
             Politike te kam dhjerre

             Eshte si eshte por e rrotullon kete vend.Neve presim qe ai te ik por po ikim ne nga mente e kokes.Si puna e motit kur kerkojme te bjere shi apo te dale dielli kur duam ne.Mos prisni nga kjo qeveri qe te perfundoj pas hekurave me perpara iken Rama se plaku i rrjedhur.

             1. K
              Kujtesa

              Ka harruar qyqari se eshte pjerdhur nga mente e kokes, kujton se eshte ne qeveri akoma dhe e ka bere kryetari i bashkise Bardh Spahia, hahaaaa

              1. K
               K

               Krimineli vazhdon e flet anomaNuk u ngop ky palaço ,hajdut, shpifës ,vrasës e i gjithë ligat që i ka bërë këtij populli të gjorë .

               1. L
                Lela

                Krimineli i Viçidomit ,akoma nuk u ngop ? Do vetëm gjak se nuk di të flasë.E lë përgjysmë fjalinë sa

                1. T
                 Te gjallet e vdekur

                 Lidheni kete moster,se turperoi te gjalle e te vdekur,dhe ata te gjallet e vdekur qe e shoqerojne,pa pike turpi e ndigjojne dhe e miratojne,pa pas kurajo,te debatojne me te,ose e kane frike,dhe nje pjese e mire e tyre,po,si djali i Ali kurves me shoke,po ka dhe nga ata qe thone,mos u merni me te,se ky ka shku per lesh

                 1. w
                  www.youngtribune.com

                  Vicidoli dhe Sali Berisha kane nje te perbashket .Sa me te vjeter te jene dhe te gjate maloket po maloke do vazhdojne

                  1. J
                   Jana

                   Si ky dhe gjithe te tjeret qe ti mbeturine meri baze mbeshtet jane te nje kallepi Pra kriminel dhe gjakpires te popullit Mos u mundo te hedhesh tjetrin ne flaket e ferit se edhe babloku yt nje kriminel arogant eshte Te shuhet gjithe kjo farë e keqe me fise dhe gjithe cfare kane duke nisur nga berisha deri te keta te tanishmit qe kur erdhen ne pushtet ishin pa dhembe tani jane bere sheiket e shqiperise

                   Lini një Përgjigje