Nasip Naço uron Agron Çelën në Komisionin e Sigurisë, mërzitet Ferdinand Xhaferaj: Ku keni arritur kështu

17 Janar 2023, 11:48Politika TEMA

Nasip Naço uron Agron Çelën në Komisionin e

Komisioni i Sigurisë ka nisur punimet për sesionin e ri parlamentar. 

Që në nisje, ky komision ka shkaktuar debate mes mazhorancës dhe opozitës.

Kjo, për faktin se kryetari i Komisionit Nasip Naço i uroi mirëseardhjen Agron Çelës më grupin e PS, teksa pak ditë më parë Çela u largua nga Partia e Lirisë.

Nasip Naço: Para se t'ju jap fjalën zoti ministër, doja t’i uroja mirëseardhjen zotit Çela në PS, ndihma dhe kontributi juaj….

(Ndërhyn Ferdinand Xhaferaj)

Nasip Naço: Edhe kur erdhi zoti Gështenja në grupin tuaj, unë thashë të njëjtën gjë. Faleminderit.

Ferdinand Xhaferaj: Shiko ku keni arritur, i uron mirëseardhjen në grupin e PS, nuk e kuptoj.

6 Komente

 1. V
  Vëzhguesi

  Ky Xhaferri nuk i kupton këto urime se është alien . Ai merret me perëndinë dhe mund të rregullojë cilësinë e diellit dhe të ranës në plazhin e Durrësit. Mardhëniet njerëzore në komisionet parlamentare nuk i kupton dot .

  1. F
   Fatjoni

   O Ferdo e ke dhi,spo kujdesesh me as per cilesine e reres dhe as per ngrohtesine e diellit i ke lene durrsaket e varfer ne meshiren e motit te keq,njelloj sic eshte atmosfera e Pd-s

   1. A
    AI

    Shkojini ne fund qypit....si Byroja....

   2. h
    hako

    Pas kesaj , per te shprehur falenderimin e Tij, deputeti Cela mbajti fjalimin me te gjate te karrieres se Tij dhe u shpheh: flm.

    1. P
     Pal Melyshi

     Xhafrrit me ze gruaje Spiun i Sigurimit gojore e Saliut te Vicidolit , ky turp nuk 32 vjet Sali 32 ky Spiuni i Vlores gallate pasuria e Saliut jane vetem Spiunat dhe laviret baxhellat ...kot e ke Xhaferrson ti dhe Saliut e kryet misionin qe u garkoje Ramiz Alia dhe Xhelil Gjoni.....i mashtruat Shqiptaret 32 vjet turpi ju mbulofte brez pas brezi o keerma ....te felliqura..

     1. S
      Shefik Ormëni

      Rama është copy-paste e Sali Berishës, të njëjtën gjë ka bërë sistematikisht Berisha gjatë gjithë aktivitetit politik, të dy i kanë shumë për zëmër renegatët.

      Lini një Përgjigje