Nënkryetarja e Kuvendit: Kur erdhi në Shqipëri princ Vidi, gruaja e tij ishte e veshur me dekolte. Injorantët e asaj kohe e sulmuan

24 Nëntor 2022, 19:06Politika TEMA

Nënkryetarja e Kuvendit: Kur erdhi në Shqipëri princ Vidi, gruaja

Nënkryetarja e Kuvendit Ermonela Felaj ka mbrojtur gjatë fjalës së saj në Kuvend projektin e qeverisë për Portin e Durrësit.

Ajo e krahasoi investitorin arab me princ Vidin i cili kur erdhi në Shqipëri, sipas saj u sulmua për shkak se gruaja e tij ishte e veshur me dekolte.

“M’u kujtua kur erdhi princ Vidin ë Shqipëri, u prit me duartrokitje, por më pas u sulmua. Ai erdhi me gruan e tij të veshur ne dekolte.

Kjo ishte shumë për njerëzit injorantë të asaj kohe. Sot po flasim për investitorë. Alabar nuk është gjë tjetër veçse është Emar. Mos shkoni me logjikën e dekoltes. Serioziteti kërkon lexim”, deklaroi Felaj.

7 Komente

 1. J
  Jorgo

  ku e di ti mi katnare Berati si erdhi Princ Vidi ne keto vise?

  1. M
   Murat Çelepiasi

   Edhe gjyshi yt, me baltë tek gjuri, ecte me buallica ndër ara e baltovina, nuk e ka parë Princ Vidin, dhe jo të të kujtohet ty moj çupëëëëëëëë……..

   1. K
    Klimax

    Princ Vidi solli dekolte, ndërsa arabët po sjellin ferexhe!

    1. E
     Emigranti

     Nuk rrinë dot injorantët pa komentuar. Kësaj i thonë "dru me pre".

     1. L
      Latif Dreqi

      Cfare fytyre mo aman? kjo eshte shembulli tipik i nje njeriu te lig ne pamje dhe ne shpirt, nje njeriu ambicioz, e cila per hir te karrieres shkel cdo gje, madje guxon te beje dhe intelektualen...boh cfare mjerimi, si eshte e mundur qe jemi katandis kaq keq. Tmerr

      1. K
       Komunist me Rolex

       Po ik moj ndrikull familjet mbretërore as sot nuk vishen me dekolte jo më ne 1913 Injorante

       1. S
        Semi

        Kur ti degjoni kto fjalime mbas disa vitesh do ju vije turp...po ku keni turp ju....

        Lini një Përgjigje