"Prapaskenë pas Kuvendit", Rama publikon foton "qull në djersë": I sapodalë nga zhytja në histori për Durrësin

24 Nëntor 2022, 14:12Politika TEMA

"Prapaskenë pas Kuvendit", Rama publikon foton "qull në

Kryeminsitri Edi Rama ka ndarë një foto nga zyra e tij, pasi mbajti fjalën për 53 minuta në Kuvend për marrëveshjen e Portit të Durrësit.

Rama ka postuar një foto, ku këmisha i shihet e lagur nga djersa dhe thotë se ka dalë nga zhytja në histori për Durrësin.

“Prapaskenë pas Kuvendit – I sapodalë nga zhytja në histori për Durrësin2030” shkruan Rama në postimin e tin në “Facebook”.

11 Komente

 1. N
  Nul Moka

  Po vish o një kanotiere, mut.....!

  1. V
   Vlora1912

   U Qulle e u Lage për mëmëdhenë, o Derman!! Durrësin, si Dubain po e Ban!! Poor, Shqiptarët e kanë kokën sëprapthi, dhe nuk e kuptojnë dot heroizmin tënd, prej perëdie, vuajtjet e tua prej Jezusi..për mëmëdhenë....!!! Dhe, me sa duket, ta kan caktuar vendin në Histori, pavarësisht lajkave që të bëjnë në ngjallje. ... Patronazhistët do të Zhysin thellë, njësoj si enveristët Enverin. Të paçim sa Malet, o Derman, dhe rri sa të duash në pushtet, veç na bëj dhe një Por Detar në Elbasan...!

   1. A
    Ani

    Po kshu eshte kur do me i mush mendjen gomerve

    1. E
     Eno

     O rama po si meresh prap me keto

     1. O
      Olti

      Porti i Durresit do dale shume bukur

      1. R
       Roni

       Mezi presim ta shikojme portin e ri

       1. R
        Roni

        Mezi presim ta shikojme portin e ri

        1. R
         Roni

         Mezi presim ta shikojme portin e ri

         1. D
          DinPak

          Nje gje nuk kuptoj une: si e kane lene keta te opozites jashte vemendjes tunelin e Llogorase, sepse edhe ai tunel eshte goxha investim, shume i rendesishem per gjithe zonen turistike jug-perendimore te Shqiperise dhe po punohet shume shpejt, pra duhet te kete patjeter korrupsion. Si shpiegohet?

          1. D
           Devi

           Hallall i qofte

           1. D
            Desi

            Bravo i qofte

            Lini një Përgjigje