Noka flet pas tensioneve në Parlament: Këtu nuk duhet t’i vësh flakën Kuvendit, por qeverisë! Nuk ka shans të më ndalojnë

5 Dhjetor 2023, 09:19Politika TEMA
Noka flet pas tensioneve në Parlament: Këtu nuk duhet t’i

Deputeti Flamur Noka ka folur në lidhje me situatën koatike të shkaktuar edhe ditën e djeshme në Kuvend.

Në lidhje me një fletë që i vuri flakën në Kuvend, deputeti tha se duhet ti vihet flaka qeverisë dhe jo Parlamentit.

“Këtu nuk duhet t’i vësh flakën Kuvendit, duhet t’ia vësh qeverisë. Në Shqipëri termi zgjedhje nuk ekziston, ekziston termi tender. Ja ku janë plagët e betejës më horrat e gardës.

A kanë imunitet deputetët, Shikoni pamjet e sotme dhe shikoni nëse kanë apo jo deputetët imunitet.

Mua nuk do kenë shans që të më ndalojnë ashtu, por sot tentuan të na kontrollonin si dele”, u shpreh ai për “ Open”  në “News24”.

3 Komente

 1. B
  Baca Bajram

  Ptu more bythkir i poshter, malok i trash, shpellar barbar! Per c'imunitet flet ti more zagar i zgjebosur, si qen te terbuar suleni per te mbrojtur krye zagarin Sa-Halen dhe Garda duhet t'ju lejoj te digjni Parlamentin...!!!??? Po mir jua ben, se ne kete vend s'ka qeveri e as ligj,drejtesia s'funksionon, se ti dhe githe ato zagret dhe bucet e terbuara duhet te viheshit para drejtesise... ju duhet te ishit ne burg dhe jo ne parlament. Dhe sa duhet te duroj ky vend nga plehrat si puna jote??? Kur do clirohemi nga ky llum katunarie qe po na mbyt???

  1. A
   Arbeni

   Malokët janë kafshë të tërbuara të etur për gjak.I till është edhe ky zjarrvënës me emrin mul kaka.Ptu ju qifsha rracën malok muti.

   1. M
    Myzeqari

    RRUGAC ,CUB ,XERO INTELEKT ,I SHPLAR DHE I NEVERITSHEM ne kulm.E quan veten KUKSJAN,ti je llumi kukesit.Kuksjanet jan burra te beses,me tradita dhe zakone burrash ,patriot dhe te NDERSHEM ,diskutimet i bejn ball per ball.dhe jo me thike pas shpine.Flamur jam i sigurt se fundi jote do jete i turpshem.

    Lini një Përgjigje