Ori Nebijaj mbyll "Përputhen" për t'u futur në Kuvend: Do bëj maksimumin si deputete, nëse diçka nuk është në dorën time…

2 Dhjetor 2022, 20:11Politika TEMA

Ori Nebijaj mbyll "Përputhen" për t'u futur në

Moderatorja Oriela Nebijaj i ka thënë për momentin "lamtumirë" karrierës në televizon për të vazhduar në politikë, ku do e shohim si deputetet të PD-së në Kuvend.

Sot ka qenë puntata e fundit e emisionit "Përputhen" nën moderimin e saj dhe ajo është përshëndetur me publikun. 

Ori tha se do të bëjë maksimumin e saj për të përmbushur misionin si deputete dhe nëse diçka nuk është në dorën e saj, ajo nuk ka çfarë të bëjë. 

Ajo falenderoi edhe Top Channel për mundësinë e dhënë për të qenë pjesë e ekranit për gjashtë vite rresht.

“Ka qenë një rrugëtim dypalësh. Televizioni ka qenë diçka që më ka dhënë një satisfaksion. I jam mirënjohëse Top Channel sepse për gjashtë vite kam qenë pjesë e tij, pasi Eno Popi më bëri ftesën. Tashmë kam një tjetër sfidë. 

E pranova mandatin me përgjegjësinë më të madhe, unë do bëj maksimumin tim, pastaj nëse diçka nuk është në dorën time, nuk kam se çfarë të bëj. Unë me ndërgjegjie të pastër, do të di që kam dhënë më të mirën,”- tha Nebijaj.

Oriela Nebijaj do të futet në Kuvend, pasi Grida Duma la mandatin e deputetes për tu futur në botën e televizionit. Duma startoi emisionin “Top Story” në Top Channel, një prime time që do të drejtohet prej ish-deputetes së Partisë Demokratike gjatë gjithë sezonit.

 

6 Komente

 1. K
  Km

  Do na besh nje nder ,Ori?cfry mollzat e faqeve nga silikoni

  1. S
   Stefan

   Baj sumbllën me dore se nuk ke gje ne dore Ku ka mbrrit parlamebti Injorantja e rradhes u shtu

   1. T
    Toma

    Po ik moj laraske e shurranjose, sngeli rruspije pa u bere deputete

    1. T
     Top qenefi

     Po çfarë do bësh moj budallaqe. Ta them unë: një mut të madh do bësh, tamam idiote je treguar se mes idiotëve do vesh.

     1. M
      Mateo

      Oriela te pershendes dhe jam simpatizant i madh i yti. Nje femer e zgjuar inteligjente dhe shume terheqese ne bisedat qe ben. Nuk besoj se lexon keto komente ketu se jane llumi i Shqiperise ,jane nje pakice qe secili komenton me 50 emra te ndryshem qe te dukem shume por ti vazhdo rrugen tende dhe mos u influenco nga sharjet qe mund te beje Foltorja apo ky llumi qenefeve si keta siper.URIME ORIELA

      1. K
       King D

       Ornella mere dhe ti me rredela...(politika s'eshte te talleni ju me prapanicen) si grida qe ish-bashkshortin e gjore e tradhtonte me tre dashnore (hamshore) koherat kalonini dhe i katerti doli hapur ne parlament.. tani ne tv jete e re... kurvare te rije... Prandaje mere me rrendela fillimisht se je re me pus me pak uje.

       Lini një Përgjigje