Pas Berishës, nxehet dhe Petrit Vasili: O skizofren mos bëj si idiot, qetësohu!

24 Nëntor 2022, 11:06Politika TEMA

Pas Berishës, nxehet dhe Petrit Vasili: O skizofren mos bëj si idiot,

Seanca e sotme parlamentare është shoqëruar me debate të ashpra sa i takon procedurës parlamentare, për të cilën deputetët nuk kanë rënë dakord.

Kryetarja e Kuvendit i ka kërkuar opozitës që të lexojnë rregulloren, por sipas Vasilit, neni 28, pika tre, është konsumuar që nga momenti që projekti i Portit të Durrësit ka kaluar me procedurë të përshpejtuar.

Vasili: Boll i gënjyem shqiptarët, neni 28, pika tre është konsumuar që kur e futet me procedurë të përshpejtuar.

Balla: Lexoje, lexoje…

Vasili: O skizofren, nuk flet fare për kohën e diskutimit. Na lerë ta lexojmë mos bëj si idiot…Po qetësohu mo

1 Komente

  1. k
    k

    Po nuk vodhi edhe meta nuk ka projekt. Na duhen para të rregullojme edhe vajzat e shëmtuara si familja Adams .

    Lini një Përgjigje