Kërkesa për përjashtimin e deputetëve të PD-së nga Kuvendi, Baçi: Fjalën do ta themi në shesh, nuk do t’iu lëmë të qetë

8 Shkurt 2023, 13:43Politika TEMA

Kërkesa për përjashtimin e deputetëve të PD-së nga

Deputeti Luan Baçi ka paralajmëruar se qeveria nuk do të mund t’i mbyllë gojën opozitës edhe nëse i përjashton 8 deputetët për dy seancat e ardhshme.

Deputeti demokrat është shprehur se ata nuk do të mungojnë në parlament, pasi fjalën e tyre do ta thonë jashtë tij të përkrahur nga votuesit e tyre.

Gjithashtu ka theksuar se qeveria nuk do të mund ta eleminojë opozitës pavarësisht skemave që ka përdorur në 10 vite dhe se kjo do të tregohet në protestën e 11 Shkurtit.

“Ju garantoj se do të jemi jashtë parlamentit me votuesit tanë për ta thënë fjalën aty. Nuk do t’iu lëmë të qetë të na përjashtoni sa herë të doni.

Fjalën do ta themi me 11 shkurt në shesh. Harrojeni se mund të na mbyllni gojën, harroni se mund të eleminoni opozitën pavarësisht skemës që keni përdorur prej 10 vitesh”, është shprehur Baçi.

 

12 Komente

 1. L
  Li

  Ka shume Shqiperia si ky????? Ç’na ka gjet mor aman!!!!

  1. S
   Suksese te metejshme

   Ashtu ju duam. Te sheshi në Bathore.

  2. M
   Miku

   Kermat skan as turp as politik berje.kufoma te Versailles.

   1. T
    Tarasi

    Po ky me dy lek bythe....kush i voton keta mor aman....ooooo shqiptare thirini mendjes per te miren tuaj mos u shkoni pas talebaneve si majtas edhe djathtas!!

   2. F
    Fieraku

    Ky eshte fierak? Ky i paburre? Ska lidhje karakteri i tij me ate fierak,fareee...

    1. B
     Besnik

     Thuaje ku te duash, ne daç ne shesh, ne daç ne pershesh! Asnje vote nuk do te merrni!

     1. D
      Dardhari

      Baci: Histori Gjeografi ne Gjirokaster, Juridik tek Kristali, drejtor per rruge e tatime. Flet vete biografia e trimit.

      1. H
       Hoxha

       Paske ndryshuar ngjyren e flokeve?! Sa dyqane ke tek komuna e parisit, o fierak? Ku i gjete parate?! Vetem leh,per te mbuluar ate qe,sipas teje nuk duket!

       1. t
        tata luigji

        Baci bezdi e keni por deri ne 2033 do vazhdojme te ju shkerdhejme familjet ku ti keni ju qe doni te na sillni non graten. Ik se do ju qime fisin

        1. A
         Andi dhe Mehdi Bushati

         Nje keshille per te gjithe ata qe vuajne nga sasia e madhe e kolisterolit te keq: Sa here ju mer uria, shikoni foton e ketij zhapiku te PESHTIRE dhe, sa hap e mbyll syte, ju iken DESHIRA per te NGRENE.

         1. !
          !!!

          Hahaha, faleminderit per keshillen!

         2. z
          zot fale !!!!!!!!!!!!!!!

          Tosum BAÇ qe thua ti ....................

          Lini një Përgjigje