Rama publikon pamje nga projekti i ri që po ndërtohet në Valias: Kamza e Rilindur nën drejtimin pasionant të Rakip Sulit

7 Shkurt 2023, 09:19Politika TEMA

Rama publikon pamje nga projekti i ri që po ndërtohet në Valias:

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga projekti i ri që po merr jetë në Valias, Kamëz.

Rama me anë të një video publikon pamjet 3D se si do të duket parku, teksa shkruan se ky projekt përfshin pedonalen e re, tre sheshe, parku me hapësirat rekreative, si një tjetër vlerë e shtuar e Kamzës së Rilindur.

“MIRËMËNGJES   dhe me projektin më të ri që po merr jetë në Valias, Kamëz, pranë zonës së re urbane të Rindërtimit, ku do të përfshihen pedonalja e re, tre sheshe, parku me hapësirat rekreative, si një tjetër vlerë e shtuar e Kamzës së Rilindur nën drejtimin pasionant të Rakip Sulit, ju uroj një ditë të mbarë ” shkruan Rama në postimin e tij.

12 Komente

 1. V
  Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

  Mirmengjes hajduti i Lindes!

  1. a
   accidentally_genius

   ky te kenaq me 3D.. hahahhahahahaha hajduti,,, pisi i pisave

   1. C
    Celo Mezani

    Une nuk i besoj shume ketyre 3D te arkitekteve dhe kaloj i shikoj vete cfare publikohet ne Web, qofte nga biznesi apo qeveria. E shetita me makine para 1 muaji kete kompleksin dhe ka dale me te vertete i bukur dhe eshte si nata me diten me cfare ka qene aty apo cfare ka Kamza. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nihilizmi ndaj te mires dhe indiferentizmi ndaj te keqes jane semundja me e madhe qe ka pushtuar kombin tone.

   2. G
    Geri

    Nje projekt mjaft i mir pasi ketu mund te kalojne kohen banoret e kesaj zone nuk kan nevoj me te ikin kafeve

    1. D
     Dea

     Do i japi nje pamje komplet tjeter zones ky projekt

     1. V
      Vera

      Mezi presim te perfundoj dhe ti kalojm ketu pasditet ne ambiente kaq te bukura

      1. p
       po Drejtesia ku Eshte ? Po Kriminelt ku jan ?

       hik mer shkerdhata ju s'meritoni me kurr Voten e shqiptareve .Shqiperia eshte e ndare ne disa Pushtete qe veprojne paralele Qeverrise Blog-istit tone me name per Videot e tij qe publikon cdo dite medieve .mbas se cilave fsheh Paaftesine e tij dhe tradhetine e tij ndaj Shtetit e ktij populli qe e votebesoj ! Pushteti i Qeverrise njiher vetem De - Jure sepse De - Fakto se pjerdh asnji Pushtet tjeter paralel qe dikton ne kte vend mbush me Shkerdhata e Gjaprinje ne Politike ne Bordellon e Dreqesise dhe Bandes se Lalzit me Kazanet e veta . Nji qeverri e cila ka gjetur rehati ne Hotelin e Shkerdhatokracise ku Tre Prostitutat Pushtet bejne Orgji . Popull mos paguani me Taksa ,mos Votoni kta bij Kurvash qe po ju trajtojne si Skllever nen zinxhire . Ku i ke Premtimet qe dhe ne Fushate o Maskara qe je shndruar ne nji adoleshent inteneti ne vend qe te besh detyren per te cilen te votbesuam . Ju duheni djegur te gjithe si jeni ne ate Parlament te shpetoje Shqiperia

       1. B
        Bardha

        Per projktet dhe ndertimet pyetni shpellaket dhe ato qe hane banane neper peme

        1. i
         iliri

         kamza tu u bo si ska ma mir e shef ti

         1. T
          Turi

          Ky projekt do i jape nje pamje tjeter Kamzes

          1. o
           oni

           Rakip Suli po ben nje pune qe eshte per tu duartrokitur

           1. H
            Himarioti

            Bravo Ram! Vetëm ti je për Shqipërinë, din të ndërosh dhe drejtosh kombin. Leri të lehin talibanët e SHQUP-it dhe militantët e tyre trushplarë.

            Lini një Përgjigje