Scholz nuk ndalon për mediat

6 Dhjetor 2022, 12:02Politika TEMA

Scholz nuk ndalon për mediat

Ndryshe nga presidenti i Francës, Emanuel Makron apo kryeministrja e Italisë, Georgia Meloni, kancelari gjerman Olaf Scholz nuk ndaloi të flasë për mediat.

Kancelari ishte nga udhëheqësit e fundit që mbërritën në samit sot.


2 Komente

 1. s
  specialisti

  Sholzi e di cfare m..tin perfaqsojne keto letrat higjenike qe quhen media ndaj dhe sja u pordhi fare

  1. E
   E verteta dhemb....

   Sholc: prisja qe corapekuqi te binte ne gjunje,kshq vari kkkkkkk gazetalesheve...

   Lini një Përgjigje