Vuçiç ndan foto me Ramën: Bisedova me mikun tim për ‘Open Balkan’

6 Dhjetor 2022, 11:05Politika TEMA

Vuçiç ndan foto me Ramën: Bisedova me mikun tim për

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç ka publikuar një foto në rrjetet sociale me kryeministrin Edi Rama në Tirana, ku po zhvillohen edhe punimet e samitit BE-Ballkani Perëndimor.

Krahas fotos, Vuçiç shkruan se ka biseduar me Ramën për Open Balkan dhe nisma të tjera të përbashkëta mes dy vendeve.

“Po flisja me mikun tim Edi Rama për nismën Open Balkans dhe çështjet tona të përbashkëta”, ka shkruar ai në një postim në Instagram.

Vuçiç ndan foto me Ramën: Bisedova me mikun tim për

17 Komente

 1. t
  titi

  serbia dhe ne kemi arritur nje tjeter nivel bashkpunimi

  1. S
   Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

   Corapekuq,mblidh mendjen,me gjitonet te jesh mire,mos shko pas plehrave turkoshqipfolese,atyre varu kkkkkkk......

  2. t
   tosi

   puna con perpara cdo shtet dhe bravo

   1. O
    Odi

    Hajd se dhe vucicit do i vin mend e do te behet njeri i mir do te bashkoj forcat me vendet e tjera

    1. E
     Eldi

     Shpresoj qe dhe vucic te kuptoj dhe te pranoj me deshir open ballkan

     1. R
      Reagim .Turp ymer baze o Bajge Stalle !

      ymer baze ,dmth Greqiret qe kontrollojne e diktojne Temat e Lajmet ne kte Medie Bajge e nji Stallieri , ne cdo rats kur ka nji Reagim Korrekt Shqiptare ktu me Komente ,qe ve pikat mbi (i) vs Temes se Lancuar ktu , i LARGOJNE dhe Fshehin nga Opinioni Shqiptare menjiher si ben edhe tani me Lajmin dhe intervisten e KM Grek ne Tirane . ___________ Kjo verteton edhe njiher ,se kjo Medie eshte nji Produkt Anti Shqiptare qe fiunancohet e diktohet nga Athina me paret qe BE-ja i shtyti ne Bythe Athines ,per te mbijetuar si Shtet dhe mos te shkoj ne pidh te Helenes si edhe ne Prralen e lashtesise . rbt ne pidh grekut e Mallkin ne jete te jeteve O Kanceri i Njerzimit .-Vdekje Jevgjiteve te Azise ne Tokat Shqiptare

      1. G
       Gazi

       Marredhenia e mire me fqinjet do na coje perpara

       1. B
        Besi

        Te shpresojme qe dhe Vucic ti therrase mendjes e te pranoje ballkanin e hapur

        1. L
         Lori

         Duhet te leme pas te shkuaren e te ecim drejt zhvillimit

         1. n
          niku

          Marredheniet e mira jane sukses

          1. S
           Sonja

           Marredheniet e mira te cojne drejt bashkepunimit dhe jam i sigurt qe dhe me Vucicin do e arrijme

           1. p
            poli

            Keto takime kaq te mira i ka arrit vetem Rama

            1. m
             megi

             Berisha do ti kishte kthyer ne armiqe te gjithe

             1. A
              Armand

              Vec me bashkpunim mund te ecim perpara

              1. O
               Oligert

               Ne kohen e veshtire qe po kalojme duhet te leme pas ndarsite dhe te kthejme syte nga e ardhmja

               1. P
                Petro

                Mareveshjet dhe bashkepunimet do te jene ne te mire te vendit

                1. y
                 ylli

                 Ja dy njerez politikan qe bisedojne me njeri tjetrin per te miren e dy vendeve

                 Lini një Përgjigje