Takoi Tom Doshin në Kryeministri? Rama: Nuk kam dijeni! S'i kontrolloj dot se kush hyn e del nga kjo godinë

28 Shtator 2022, 13:28Politika TEMA

Takoi Tom Doshin në Kryeministri? Rama: Nuk kam dijeni! S'i kontrolloj

Kryeministri Edi Rama ka mohuar të ketë dijeni për vizitën e Tom Doshit në kryeministri, pak para mbledhjes së qeverisë.

“Nuk kam asnjë dijeni për këtë dje se kush hyn dhe kush del në këtë godinë nuk është fare detyra ime. Unë hyj nga diku dhe kam pjesën time të punës.

Është detyra juaj të përgjoni kush hyn e kush del”, tha Rama, duke iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve pasi doli nga mbledhja e qeverisë.

Kujtojmë që Doshi u pa duke hyrë në kryeministri gjatë ditës së sotme. 

 

45 Komente

 1. Z
  Zamir Kastrat Rama

  po ti sikur je i zoti shtepise more derdimen. prandaj sdo besh kurre dy njerez pas vetes ti (si Ahmetaj ka plot hajdute dhe interesaxhinj……) se mohon cdo gje dhe „del“ me alibi jasht cdo situate. berisha i del dhe sot per Zot te vrareve te vet ti fsheh qe takon doshin!!!

  1. K
   Kalec Dega

   Mashtrues, Rama nuk genjen apo te kete mashtruar ndonjehere. Ku di gja ai kush hyn e del, ai ngeli ne Facebook ose jashte shtetit, ka kohe qe ska taku Erdoganin se erdhi Nen sekretarja amerikane e takoj ne Shqiperi kur nuk kishte hyp avionit perseri per nje xhiro apo foto me Biden pa flamur shqiptar se e kishte fshen ne bith per foto…. lol

   1. K
    Kar Kalec Dega

    E ku ta dije ne realitet se kush hyn e del ne Kryeministri ?? Ja hyri mamaja jote , e mori vesh njeri ?? Vec Evi kokpalarit , ajo e dinte vetem se pese shkoi mamaja jote ne kryeministri .....vec kish nje dyshim ....dilnin punonjesit te shkrahur ....jot eme i kish c'qepur ne gojore lol lol te fala klebonjarit Janulla ore mi halesh

    1. T
     Toci

     Ne fakt rama di edhe kush kalin oqeanin e kush jo. Nuk dika kur i shkon ai qe me 30 mije vota mori 3 deputete ne 2021. Vertete kaq debila i dini njerezit

    2. P
     Pd i doli pronari,plaku matuf kriminel

     O kaleci deges sikur e ka heq saliu luften e klasave dhe biografite. Ju akoma me ligjet e enverit qe shetiste saliun me varke

   2. C
    Ceco

    Do kete ardhur te takoje pastruesen me cduket….. prandaj sdi gjo naltmadhnia

    1. L
     Lavdi

     Eh sa te paafte amane????si mund t behet kjo pyetje kaq e kot.Kryeministri qenka roje sipas jush

     1. B
      Besim

      Te mos marresh fryme as nga gazeteret kjo i thuhet pirdh ne te.Cpun ka ai me tomin e me tomerat

      1. B
       Beso

       Be fakt o besim ai per gazetaret doli aty. Po ata legena ja shtine. Si bene pyetjet qe ju kishte dhene Fuga paraprakisht

      2. c
       cimi

       plus kesaj tomi dhe rama jan shok dhe nuk mund te bej ansj lloj vizite tek rama

       1. I
        Ikir

        Mire kali ngordhi po st len as mizar rehat

        1. k
         klajdi

         sedi qe rama te ket filluar dhe gardist . hahahha po ci keni ktoj lajme mo aman

         1. v
          vini

          plus qe rama nuk eshte gardist dhe nuk ruan kush hyne e kush del

          1. a
           alvi

           aman sa lajme pa lidhje

           1. r
            rea

            te takoi kë te doje rama nuk ka ci duhen ketyre

            1. a
             algent

             Po se rama duke i mbajt pishtarin godines eshte. Ai merret me pun o njerez jo si ju qe merreni me llafe

             1. o
              ori

              cjan keto pseudo gazetar qe shkojne e bejn pyetje palidhje mmm

              1. D
               Dori

               Spunon roje rama me pa kush del e kush jo ci keni kto

               1. E
                Enkel

                Hajde hajde keni ngatrru pytje mduket keni dasht me pyt rojen jo ramen

                1. K
                 Klaudia

                 O gazetar pse se pyesni per ndonje vendim po e pyesni per thashethemet e grave tlagjeve qe han fara te cepi e rujn kush hyn e del

                 1. A
                  Arjan

                  Po kta gazetaret kur e ditkan qe ka hy e ka dal ta kishin msu dhe pse-n

                  1. K
                   Klajdi

                   Po kto gazetaret si ka mundsi qe sbejn ndonjeher pyetje te sakta qe vertet i interesojn popullit

                   1. A
                    AI

                    Ky eshte si Zhvejku...ku di une cbej une....po behet per meme....me keq se Sala 80 vjec...imagjino kur te shkoje sa Sala .....

                    1. A
                     Ani

                     A mendoni se eshte chandar rama qe mos te lejoj njerzit te hyne ne kryeministri

                     1. E
                      Eno

                      Ne kryeministri mund te hy kush te doj rama nuk mund ti ruaj te gjithe kush hyne e del

                      1. T
                       Teo

                       Lajme pa lidhje nuk eshte roje rama te shoh kush po hyn e del ne kryeministri

                       1. T
                        Tea

                        Rama ka 100 pun sdo meret me ke hyn e ke del nga qjo godin

                        1. A
                         Alban

                         Edhe thone pse i denon gazetaret , ai n vend te pyesi per vendimet e fundit shko e pyt per tom doshin ne kryeministri

                         1. A
                          Agron

                          Po alban. Ti rrasi mrena. Direkt. Pse ku jemi ktu

                         2. r
                          rego

                          thirrini mendjes o portale leshi ca na i bet ramen roje

                          1. L
                           Luan

                           Pirdh pirdh thuj gazetarit se lirohesh.

                           1. R
                            Rea

                            Se nuk ka ca ben rama e do ruaj ata qe hyn ne kryeministri

                            1. l
                             leone

                             si te thoni juve eshte shum pak zyra ka dhe aty ne fakt te gjith te rama shkojne

                             1. P
                              Pegi

                              Rama punon te zyrat jo te dera nese e dini

                              1. I
                               Isuf

                               Po ti ku punon apo te zyra rames se nuk e dime

                              2. k
                               klodi

                               kta mos dine gje qe kane perball rojen e jo kryeminsitrin

                               1. v
                                visi

                                pyetje te nivelit fillestar per mendimin tim, qe sna hyn ne xhep askujt

                                1. P
                                 Popull

                                 Faktikisht o vis ato qe na hyjne ne xhep na i merr rama cdo dite. Prandaj merremi me gjera qe s na hyjne ne xhep

                                2. e
                                 era

                                 kot nuk i thot kazani ky ktyre, me kte nivel pyetjesh

                                 1. S
                                  Sanie

                                  Gazetaret koti sdine te bejne nje pyetje te hajrit,cpun ka Rama kush hy e kush del ne kryeministri

                                  1. D
                                   Derion

                                   Nuk e di keto gazetaret pse flasin kot ,sa me marre pak vemendje Rama seshte roje qe sheh kush futet e kush del nga kryeministria

                                   1. G
                                    Geni

                                    Hahhha keto gazetaret ne Shqiperi me mekin fare ,turppp se cfar pyetjesh bejne

                                    1. R
                                     Roni

                                     Ne fakt keni te drejte ju patromazhiste te vegjel dhe gazetaruce te meros. Se Tom Doshi shkon ne kryeministri per te takuar nje kusherinin e vet t larget qe puno si kosites bari. Kshu gjonash. Popull legen. Akuzon kryeministrin tone qe takon Tomen. Qe as e njeh fare.duan ta fusin ne sherr me Kimin more vellezer.

                                     1. D
                                      Doli sufllaqja me porosi te corapes

                                      Doli sufllaqja kancermadhe te postoje me porosi 20 here nje fjali-koment! Ah te qifte Kina robt o kurve femer, mashkull. Apo hemafrodit muti!

                                      1. T
                                       Toke e xanun,parti e xanun

                                       Ore une pash edhe aliben nipin e ballistit me biografi te keqe qe po hynte ne zyrat e KM

                                       Lini një Përgjigje