VIDEO/ Belo: Rrjeti bën gallatë me nickname-n për Këlliçin

30 Mars 2023, 16:39Politika TEMA

VIDEO/ Belo: Rrjeti bën gallatë me nickname-n për

 

Nickname Belo është kthyer në një fenomen publik.

Këtë fakt e pranon edhe vetë Këlliçi, në emisionet televizive, pasi tashmë atë e thërrasin me një nickname që është bërë viral .

Që falë përvojës në vite, ka treguar se funksionin 100% për të rritur karrierën e njerëzve që bashkëpunojnë me Sali Berishën.23 Komente

 1. S
  Shkullaku bytha e Berrishes

  Haaaaa e forte ..ky Gabel munde te behet gjithcka por jo politikan nuk ka karrizem nuk ka artikulacion te fjales thhhthhhh nuk eshte i zgjuar me kete Gabel do kenaqet media ..

  1. T
   Tarras-Bulba

   Po c'te presesh nga ky idiot, ky kerrici,... gomar do behet

  2. H
   Hahahahahahahaha, arrivederçi e çao Bello.

   O rracen e gabelit ta shkerrdhefsha. O magjup, o def-axhi, o zagar i tradhetarit rracë-qirë Sali Viçi-doli, kujt i han trapi o magjup, se si të thërrisnin lagjia kur ishe i vogël...!!! Unë personalisht të njof që kur ishe femijë dhe është e vertetë, që kur Lumturia i binte defit dhe Qazimi mandolinës, në rrugicën e ngushtë mes kolibave të vogla të mbuluara me llamarinë, aty ku ku banonit ju evgjitët, të therrisnin "Bello e Bello, dil dil e kerce" dhe ti magjupi Bello-Belindi, dilje në brek të shkurta, zbathur, dhe kerceje simbas muzikës së defit, duke u dridhur si një Indian nga India. Por !! më duket që ketu ka një problem...!!! Ty Belind magjupi, përveç lagjes tënde të vogël të magjupve dhe rrethit të ngushtë të krye-pederit dhe tradhetarit të kombit Sali hajdut Berishës, që mund ta njofin ketë "pseudonim pederi, BELLO", sepse jeni e njëjta rracë, askush tjeter në Tiranë nuk të njef se kush je ti...!!! Ti gabeli "Bello", a nuk e din që Tirana ka gati 2 milion banorë, ku 90 % janë tokë-pushtuar dhe vijnë nga e gjith Shqiperia, të cilët nuk të njofin si Belind, e jo më si Bello, sepse, e para nuk janë gabel dhe nuk janë me origjinë nga lagjia jote, dhe së dyti, keta tokë-nxanun, megjithse kanë plaçkitur me forcë tokat e Tiransave, janë patriot dhe nuk votojnë për ty, sepse, duke parë emrin në afishe, janë të sigurtë që je një magjup ose Italian. Ti shkerdhata Belind magjupi, nuk je një këngëtar, apo aktor apo artist, që të duhet një emer skene per publikun apo mediat, por ti pretendon të jesh një Pe-Derast politik, dhe popullit duhet ti prezentohesh me emrin që ke në dokumentin e shtetit. Shkerdhata Belind magjupi, gjyshja ime është 89 vjeçe, ka qënë partizane dhe është shumë patriote, që gjithnjë ka votuar, të cilës i thash " mam, në Maj do vish te votojmë, dhe do votojmë për BELLON..., dhe gjyshja ime e lodhur, u nevrikos, dhe më tha që ky emer, ose është magjup ose është Italian, dhe unë nuk votoj kurrë për një Italian..!! Pra nuk e shof gjyshen time duke shkuar (me familjen) të votojë për një karuc të panjohur në batalion, që e quajkan Bello. Pt'huuu rracë def-axhiu.

   1. M
    Mero demaj

    Ekeni nga paniku kete arroganc

   2. T
    Tirona

    Na flliqet para botes me kete koqe politikani

    1. A
     Agron

     Kur fushata te jete ne kulmin e saj ky nuk do te gjeje dot shtepine e vet

    2. S
     Saluku

     Ky Belua eshte nje bythqire, legen e lëpirak i neveritshem. Do fitoje pi...n e s'emes.

     1. R
      Realisti

      Çdo njeri ka rë drejtë të zgjidhet. Mjaft me diskriminime. Populli do votojë dhe do I thojë Belos kostumin e ke shumë të shkurtër. Arsyeja kryesore është që ai nuk kupton kryesoren. Të korruptuarve u tregohet vendi. Belo I bën temenara Berishës. Kaq mjafton që ai të marrë një JO të madhe. Mendo që ai të ishte përfaqësues I PDsë dhe vërtet I talentuar në politikë. Do të ishte kënaqësi që të shikojmë kundërshtarë të Veliaj në nivelin e tij pak rëndësi ka se nga çfarë komuniteti vijnë. Edhe një here, është tejet e gabuar të shfaqim ndjenja të tilla raciste e diskriminuese.

      1. N
       Niku

       Ketej nga fshati im nickname i themi nofkes, mor teveqel.

       1. T
        Trix

        Po kët kush e sponsorizon? Se kët nuk e njef njeri

        1. a
         adi

         se eshte nje hibrid me pengesa ne te folur ska pik dyshimi por qe sondazhet e nxjerrin ka 30% kete se kuptoj

         1. R
          RROFTE lezhenda !

          ... e nxjerr Gabeli tjeter - Zaloshnja .

         2. I
          Inspektori

          Cuni i te fameshmes Zana Kellici hajdutja e Inspektoriatit Shteteror te Punes.

          1. T
           Tironci

           Nje personi me emrin Belind,me shume mundesi familja dhe te njohurit te lindur apo te rritur ne Tirane,shkurt,do ti therrisnin "Lindi"...... Ky emri i "shkurtuar" Belo,me tingellon si emer Qeni...... Tironci

           1. E
            Emigaranti U S A

            Qe ta quash veten i ri dhe e ardhmja e te perfaqesosh Sali kriminel Bershen dhe Like MutMoniken do te thote qe je me mut se te dy keta qe perfaqeson . Ky thuthuqi jevg e di mire qe ka per te fituar nga te treja ate me te gjatin por e rren mendja a mos ishalla marroset Tirana e me voton gje qe s’ka per te ndodhur kurre . Tiranen Sali krimineli e ka pasur dhe e ka shkaterruar se mendesi maloku aq tru ka njeri i lindur e rritur mes malesh me prinder qe nuk e kane pasur idene e qytetrimit . Mos e dhente zoti qe Tirana te bjere ne dore te jevgut se do ta djege Saliu me protesta te perditeshme se bellua do te shpjere tere bashkine ne mbojtje te bandes se Flamur Nokes te dores se tij kriminale .

            1. Z
             Zaho Pandeliu

             Belind Killavçi do thoshte kosovari.

             1. D
              Deglisi

              U pjerdhes ne Tru to qe shkruan "nickname"

              1. K
               Klevi jam kerrici i Faros

               Keto dy kerricat ngjajne shume me njeri tjetrin, do kene dale nga i njejti karr.

               1. S
                Salsano pirdh pirdh.

                Ky, këlliçi për ngjyrën që ka dhe që i jep rraca, vetëm për lodër është, ti bie kur ka ramazon, se ma injorant nuk bohet. Do shikoni gallatë dhe injorancë, sa herë përmënd, se kam mbaruar në Amerikë. Karagjoz po, i pështirë po, i biri të jëmës, ku xhvaste katunarët tek ambulanca në qëndër të tiranës. Berisha bëri zgjedhjen e gabuar, vetëm se i kishte dhënë fjalën të jëmës së këlliçit, se ky më afër shkon si vëllsi kërriçit. Turp i kandidimit, me kryetarin aktual, një disnivel si nata me ditën. Vetëm një gjë që ky e përmënd sa herë që del në media, kam mbaruar në amerikë. ????

                1. L
                 Lapraksi

                 Me sa buket ky djali do ta shaloje Erjonin kete here. Do ta shaloje -po rende ama! Ketu do te jemi dhe do te shikoni si do t’i kercejne syte Lal hajdutit.

                 1. ☆☆☆☆

                  Belo-gabelo...

                  1. A
                   Arber

                   Edhe "belo" (I bardhë), edhe I zi, nuk shkon.... Më mirë Belo -Gabelo të shkon.

                   1. A
                    Arber

                    Edhe "belo" (I bardhë), edhe I zi, nuk shkon.... Më mirë Belo -Gabelo të shkon.

                    Lini një Përgjigje