VIDEO: Berisha deshton dhe ne Bathore, ku paralajmeroi miting madheshtor

24 Prill 2023, 20:17Politika TEMA

VIDEO: Berisha deshton dhe ne Bathore, ku paralajmeroi miting madheshtor

Sot Berisha trumbetoi një takim të madh në Kamëz dhe kishte një javë që fryhej nga gjithë taborri i tij, ata pak militantë që i kanë ngelur.

Por faktet janë komplet ndryshe, pasi në kulmin e takimit, në momentin që fliste Berisha, në shesh nuk ishin as 100 vetë.

Në krahasim me takimin e para pak ditësh të kryeministrit Rama ku Rakip Suli kishte në shesh mijëra qytetarë, Kamza sot e ka lënë Salium në mëshirë të fatit. Madje dh ekandidati i Berishes ne nje itnervste sot tha se nuk perfaqeson Berishen, por popullin e Kamzes. Edhe atij i vjen turp nga Berisha.

4 Komente

 1. x
  xhelal mziu

  Pse cfare eshte aktualisht berrisha sot!!! nje cop muti si cuni i fahri balliut,varu karin te dyve

  1. M
   Muharem Kaso Laprake

   Plas o Ymer Gelbaza . Ishin mbi 100 mije vete

   1. T
    Tropoja

    O merush ti je dhe qorr jo veç debil nuk i pe njerezit plot? Pastaj dhe shume demokrat kane ikur nga albanistani jot dhe i rames se ngelen pa buke nga qeveria jusj.O do behen kriminel ne kabul ose do punojn ndertim jasht diku te mbajne familjet,kjo eshte strategji e ramiç shpopullimi i vendit kryesisht nga demokratet.Plani ramiç me vuçiç dhe grekqirat qe hedhin video ne mbeshtetje te lali plehut asfakia greko serbe te biresuar nga nena rusi

    1. ☆☆☆☆

     Edhe Bythorja e paska braktisur... e krijoi vet ate lagje, thuhej se as gropa septike skishte ne ate geto

     Lini një Përgjigje