VIDEO/ Noka hedh tymuese drejt Ramës, e pret punonjësi i Gardës

20 Nëntor 2023, 10:52Politika TEMA

VIDEO/ Noka hedh tymuese drejt Ramës, e pret punonjësi i Gardës

Teksa kryeministri Edi Rama po largohej nga Kuvendi pas miratimit në parim të buxhetit 2024 me 73 vota pro, deputeti i Rithemelimit, Flamur Noka ka tentuar të godasë Ramën me tymuese, por njëri prej gardistëve ka ndërhyrë duke e pritur.

Noka ishte përjashtuar më herët nga seanca për shkak se hodhi tymuese në sallë. 

Seanca ka zgjatur sot pak minuta për shkak të skenarit të kaosit që deputetët mbështetës të Sali Berishës zbatuan në seancë parlamentare për të mos lejuar zhvillimin normal.

 

5 Komente

 1. P
  Plehra katundi

  Haa Flamuri pa shkop bashkpuntori udbashi Serbe. Rama miraton buxhetin pa debate haaaa keta te foltore-nevojtore jane vertete antikap mentale. Haaa e forte nuk doni.debat aprovohet ciaooooo cfara depulesh rrugesh nje denime nga komisioni disipliner mbarone filmi Haaa mo Basha cfare i ke bere vendit qe ke kandiduar keta plehra katundi

  1. k
   k

   Maloku kafshë në Tiranë, tragjedia më e madhe kombëtare e te gjitha kohërave.

   1. t
    trapajani

    Keta muterit e kurves PD kesaj pjelle bastarde te serbise duhen shkerdhyer ne bythe e goje njeherazi qe te zbuten

    1. A
     Arbeni

     Flamur injoranti,Flamur maloku të qifsha gruan o bastard muti.

     1. r
      robi

      Ky Herman Geringu i ri i foltores se vicidolit nje dite do jape llogari para drejtesise ashtu sic dha dhe Geringu i Rajhut te Trete llogari ne gjyqin e Nurembergut ne 1945. Te gjithe shqiptaret i mbajne mend skenat me molotov ne dore tek dera e kryeministrise nga naziskinet e mamurrasit nen komanden e kryegangsterit Muli horri, ashtu sic beri dhe sot ish presidenti i Republikes se Lazaratit qe ngriti dikur per te shitur drogen dhe ngritjen e nje pasurie te pabesueshme me Vila, apartamente, makina 120 mije euro . Tik tak, ku je o Spak,,,

      Lini një Përgjigje