VIDEO e paprecedentë: Shikoni si Gaz Bardhi i thyen dorën një gardisti

20 Nëntor 2023, 10:32Politika TEMA
VIDEO e paprecedentë: Shikoni si Gaz Bardhi i thyen dorën një

Gaz Bardhi, njeriu që akuzonte Sali Berishën dhe Flamur nokën si të korruptuar vetëm pak muaj më parë, është kthyer tashmë njeriu më agresiv, për të mbrojtur Berishën.

Këtë të hënë ai ka kaluar çdo limit.

Video e mëposhtme tregon një moment të paprecedentë, kur ai iu lëshohet me vrap gardistëve dhe i qëllon.

Raportohet se njërit prej tyre madje i ka thyer edhe dorën.

Nuk kuptohet se çfarë ndodhi me Gaz Bardhin, që brenda pak muajsh bëri një ndryshim kaq radikal, duke u shfaqur si kamikaz i Berishës, që tani bën edhe të fortin duke u përleshur me gardistët.42 Komente

 1. a
  aleks

  e po kur ben dhe ky trans bardhi si cub, q***a robt

  1. V
   Vranakonti

   Me kete rast qe Bardh peddrasti i thyen krahun gardistit duhet denuar me burg se ka bere krim. Drejtesia nuk duhet t'a toleroi Bardhin.

   1. b
    ben

    Fajin e ka gardisti qe kur u sulmua nuk ja theu dhembet ketij kopilit te Berishes.

   2. D
    Doktor Adhamudi

    Eshte ne fazen e Menopauzes, hormonet i jane bere koktej, mos i veni faj...

   3. e
    e pabesushme qe Pederasti thyeka edhe krah

    Bardha eshte e njohur per thyerje Cari ,nashi paska fillu me kerku Te Gjatin _Kerma ? Kjo bande Shkerdhatash ,qe urrehen nga gjithe Shqiperia , "jetojn " fale tufave te FakeGazetareve ,qe i ngjajne ca Kooperativisteve tuj korr Kallamqin ne Qytete ! Eshte kulmi ,injorances , se si e transformuan gjthe kta maloke te qelbet katunare e fshatarae qelbn sot gjithcka ne Shqiperi .qe nga Poltika ,Media, TV e rruget .Ptuuuu far e ndyre

    1. B
     Bardha e babit te Zenit

     Ndryshim hormonale i Bardhes mer médicament qe te humbin llogjiken behesh depresive.

     1. G
      Garde leshe

      Nje e Vrau ne Elbasan ky pédéraste . Ka ligje vendi apo per fukarenjte veprone ligji

      1. .
       ...

       E kamë thëne unë se Turqit shqip foles, nukë janë njerzë, një peder nga Elbasani i thyën donë një njeriu që shkonë aty për një rrogë për të siguruë jeten. Pse nuke arrestohët?

       1. I
        Illo

        Saktesim: eshte nga Kavaja, jo nga Elbasani!

        1. j
         janulles me rock kokes

         CLIDHJE KA KETU BESIMI FETAR O GABZER I JANULLES ?? JU KA QIRE TRUTE E KOKES DHE GRATE JANILLA DHE JENI BERE BYTHQIRA TER GJITHE

         1. S
          Shqiptari

          Elbasani nuk ka pederaste si ky kurva .E ke nga djepi i demokracise shkerdhate te Sali qenit.Nga Kavaja.

         2. P
          Pensionistja .

          U bëtë turpi i kombit , gazi i botës ! Si nuk ditët të bëni një gjë , po vetëm një gjë përsëmbari gjithë këto vite demokraci ? A ka gjë më të ulët se të djegësh tavolinën e kolegut ? Po për këto bëma ja dyfishuat rrogat vetes ?? Ne ju dinim të ligj por deri në këtë pikë jooo .

          1. T
           Tironsi

           Kur bo si gangster dhe ky pederasti. Keta gardistet nuk duhet te lejojne qe te goditen nga nje bq dhe ti fusin nje shkelm bytheve.

           1. B
            Bana Vokshi

            Tironso, Problemi o teper mo i thell. Ky BQ nuk vun per nji shkelm bytheve, ai po kerkon nji kollodok qe ti shkrij kockat. Se fundmi dylberi i tij nuk po e shkep mo ene Bardha po vun crregullime/tronditje hormonale. Sherim ka vetem po e cun per nji jave neper burgje ku ta shparallojne ne te gjitha brimat e mundshme hamshoret e etun per seks.

           2. T
            Tarrasi Derrin

            Po kur u bo dhe trim Bardhoshja... mos ngelt njeri pa u bo trim... Nje qose, nje pederast behet garip me karriget... HAHAHAHA!

            1. M
             Marseli

             Gaz Bardhi me cilesi te nje krimineli.Ai shfaqet jo si deputet por rrugac.Ai Eshte vrasesi ne zgjedhjet ne Elbasan.Nuk jan deputet Keta te PD.se,por mbeturinat e mbeturinave qe kan mbetur ne ate parti.Njerzit e krimit dhe te prite per krime.Ajo parti duhet ckrire dhe te ngrihet na e para me njerëz te paster.Keta deputet te sotem jan fatkeqësia e pd-,s dhe shqiperis.Shikoni Salin dhe nenkupton i kelyshet e tijë.

             1. p
              popull

              Baballaret qiu ketyre gardisteve Bardha,kur ste shkerdhejne ty ne verre te bythes qe te kenaqesh e shkosh ne fisin e pederasteve qe u takon rithemelimit vazhdo deri sa te hyje nje hu ne sume

              1. P
               Poseidon

               Ky Pederasti eshte per burg, por problemi me te eshte se nuk din ku ta fusin te femrat apo te meshkujt ????.

               1. L
                Lashi

                Ne qofte e vertete qe i ka thyer doren gardistit .po i them kaq ne qofte se e ndjen veten gardist i Shqiperise denancohe dhe beju burr mos u teriq .e di se gardisti di te beje shum gjera por keta kan bere ligjet per vete mblidhe mendjen zbato rre gullore pik per pik se bardha nuk eshte me i fuqishem se ty mor djal .

                1. K
                 Koli

                 Arrestojeni.NQS keni pamjet qe ky e ka goditur,atehere Arrestojeni dhe jepini denimin.Keshtu eshte ne gjithe Boten.Si ne rruge kur zihen dy veta,si ne Parlament,ngjarja trajtohet njesoj.Jepini denimin qe duhet.Mjaft me:Nuk mund njerez qe deri dje kane qene ne Pushtet(dhe ky Bardhi ishte Minister per 3 muaj),te bejne te fortin.I forti eshte Shteti,ku futet dhe Policia.Asnje nuk munt tju kundravihet keture per te mbrojtur Interesat e nje klase te caktuar si Likja dhe Saliu.

                 1. P
                  Plaku

                  Gunat permbii tela.

                  1. f
                   fcb

                   Cope ja paska bo doren .

                   1. P
                    Pickaxhiu

                    Kjo Bardha do qire ne goje

                    1. L
                     Landi

                     Pra sipas jush, nuk eshte skandal qe Parlamenti eshte plot me gardista, si me qene junte ushtarake dhe jo republike parlamentare? hahahahahahahahahahha Turp per kete soj parlamenti !!!!

                     1. B
                      Byrektore SHQUP-i

                      Landi, o loqja e vëllait, garda nuk ka hyrë aty për të luftuar me deputetët por për të ti mbrojtur ata nga bishat e malësisë qe po provokojnë me instikte kafshërie deri në djegie dhe shkatërrimin e pronës se shtetit që në fund të fundit do të paguhen nga paratë tona, pra të popullit tonë të mjerë.

                      1. s
                       shqip

                       Landi-ne cdo parlament te botes ka te pranishem personel sigurie. Po qe se kokpalaret e Berishes do silleshin si njerez, nuk kishte se perse te dilnin ne pah gardistet. Kur keta qelbanike thyejne karrike e vene zjarr tavolinave, kryejne krim dhe si te tille duhet te perballen me drejtesine. Sipas teje, Parlamenti duhet te behet arene boksi midis maskarenjve te Non-grates dhe parlamentareve te tjere? Turp per ata dhe turp per disa si puna jote qe i justifikon me pretendime idjotesh.

                      2. Z
                       ZOROOS

                       keta depudhjere jane te gjithe muter muti mjere popullishqipetar qe i pagusn keta morra pidhi

                       1. D
                        Dull djgesi

                        Perse i thyni karriket per je kriminel prej e tradhtar te kombit o plerat e kombit o juqit zoti faret our shofshi si rrac or horra nuk mbrohet shoku sali milloshevici tuj bo rremuj shoku sali milloshevici mezi pret populli ta shofi me byzylyk ke durt

                        1. M
                         Mondi

                         Or Landi,pa ofendime.Si mos mbushet Parlamenti plot me Gardista?Keta te PD ,a ishin keta qe Vrane ne mes te Bulevardit 4 te Pafajshem.Keta te Vrasin or Landi.Nuk me intereson asnje politikan,por kata te PD keshtu kane bere gjithmone ne Opozite:Vrasje,Diegie,Terror.Dhe tani?Kerkohet Saliu te deshmoje ne Spak,keta bejne namin per Heroin Sali.Pse?E dine qe mbas Saliut te gjithe Legenat ne Politiken Shqiptare vendin e kane ne Burg,Te gjitheeeee.

                         1. D
                          Daullxhiu

                          Aty duhet nje hetim i thelle. Keta plehra qe pass bejne rrush e kumblla prate e pensionisteve, thyejne karrige e kompiutera per burgun e saliut. Keta rrugace jane per ne burg jo ne parlament.

                          1. E
                           Eda

                           A ka rregullore ky Parlament i kesaj kategorie plehrash? Perse nuk u vihet gjobe 2000 eu kush dhunon qetesine dhe rendin, kush demton objektet, sendet ne salle??? Perse nuk arrestohet ne flagrance kjo mantenuta homo Bardha per plagosje me dashje??? Ku po shkon ky Atdheu yne i dashur me keta plehra ne parlament... fatkeqesi kombetare.

                           1. H
                            Haku

                            Po kta qelbesira, te kujt ja kan patlamentin te nones apo te babes. Si i hedhin karriget si horra, si ka munfsi qe elektorati PD ka zgjedhur kta deputete horra, pet ti perfaqsuar. Nuk e di, ktyre duhet ru hiqet paprekshmeria, imuniteti e te gjykohen per vepea penale si kushdo, se nuk po na bejn vezen e arte, injorante e maskarenj. Njoh djem e vajza me zemer tek PD, qe mund ta perfaqsojn elektoratin blu 1000 here me mir se kta legena. Vk

                            1. F
                             Fundi

                             Cfare behet ne kete vend te dhjere, eshte mbytur nga hordhite e shushunjat e keqija kriminele e nuk ka nje lider te vere kontrollin. Piktori brekdhjere po thith drogen e zagareve te Londres ne zyren me shkarravina, para se te nise intervisten online me nje media te huaj. Shqiperia eshte coroditur. Nuk ka lider, nuk ka shtet, nuk ka ligj, nuk ka drejtesi.

                             1. A
                              Astrit USA

                              Ky bardhi nje palaco e maskara ka qen dhe minister i drejteise,ne qeverine Rama,eshte njeri qe ka kryer krime rasti i elbasanit qe eshte direjt fajtor per vrasjen e doktorit aktivist i PS,tani ai nese i ka thyer doren gardistit ai duhet ta denoncoj kete prane organizmave perkatese dhe ky iriq i politikes duhet te shkoj ne burg.Gardisti ne krye te detyres sulmohet nga ligjvenesi qe duhet te mbroje ate nga sulmet e kundershtarit politik te tij,ky pwrson duhet kalkzohet penalisht per tu ghykuar.

                              1. U
                               U shofshin zagaret e Lexhendes

                               Zot fali PeDe - t !

                               1. J
                                Juliano

                                Po ai sështë gardist, ai dhe ato të tjerët janë gardhista, sepse ligji e ka mënyren e reagimit në një sulm nga një agresor. Edhe faj nuk kanë të shkretët, se janë për bukën e gojës, se ato plera dhe ky bardhi më pler se plerat duhej gjetur vëndi, ku në pranin dhe shoqërinë e bardhit, sot një qytetar i elbasanit është i vrarë, dhe për këtë hale bardhi, nuk u muar asnjë masë ligjore. Shteti vetëm për fukarejtë, ku deputetët janl banda që drehtojnë pushtetin.

                                1. J
                                 Juri qe ta vuri

                                 O gardist kape gazin dhe thyeji kocken e bythes.

                                 1. A
                                  Ali Peza

                                  Fajin e ka kryeparlamentarja qe i lejon te zhgarraviten si njerez te rruges.Ketij Bardhit i duhen thyer dy krahet dhe brinjet.Pordhaci i mutit ben si trim,harron se e ka hunden teper.Gardistet jane djem nenash ne detyre dhe keto kafshe nuk kane respekt as per votuesit,dhe as per pasurine qe me taksat tona eshte paguar.Vandale qe nuk i duhen as dreqit.Ptuuuu fare e keqe.

                                  1. N
                                   Nick

                                   Ore pse çuditeni?! Bardhi bardha bardhoshja zijoshi korbi....kush i shkon mbrapa bishes vetem te vrase te vjedhe te shkaterroje di! E harruat qe u vra nje njeri ne Elbasan zgjedhjet e fundit, nga kemishzinjte qe i drejtonte ky farë perbindeshi? Na shkoi jeta duke pare maskarenjte te bejne ligjin me jetet tona, pastaj sbehet Shqiperia!

                                   1. A
                                    Atdheu

                                    Crregullimet hormonale te Bardhes: -gjate fazes se ciklit menstrual pavaresisht se Bardha nuk e ka patur kurr. -fryrje te barkut, por tek rasti i Bardhes, trashje te trurit. -luhatje humori, pavaresisht se Bardha gjithmon na ka hapur barkun. Dmth ska patur humor. -tharje vaginale, pervec kesaj dhe te truve. -ndryshime te gjoksit, i eshte rrafshuar. -oreks (per karrige)

                                    1. Z
                                     Zuzari

                                     Të lumtë bytha bardha gjete atë mjeran,se po të isha unë ta kisha ndruar gjininë, ti kisha dhënë koqet në dorë

                                     1. s
                                      shkelzen berisha

                                      Mbreme e qiva bardhin sot u be trim,bravo bardhi heren tjeter dhe me shume

                                      Lini një Përgjigje