Berisha hyn live në FB nga Kuvendi, u kërkon deputetëve mbështetje: Tani edhe ju fjalime se më latë vetëm

20 Nëntor 2023, 10:24Politika TEMA

Berisha hyn live në FB nga Kuvendi, u kërkon deputetëve

Sali Berisha i ka nisur herët fjalimet në Kuvend. Ndërsa po përpiqet bashkë me deputetët e tij që të bllokojnë seancën plenare ku do të diskutohet projektbuxheti 2024, Berisha ka mbajtur fjalime live, por kërkoi mbështetjen e të tijëve për të mbajtur fjalime.


Në një moment, Berisha u kërkon mbështetësve të tij që të mbajnë fjalime live pasi ngeli i vetëm.

“Tani edhe ju fjalime, se ngela vetëm unë”, tha Berisha.

7 Komente

 1. B
  Bumci aldo

  Bandit i poshter ti duhesh djege ne zift

  1. .
   ...

   ikë o islamo-komunista i qelbur.

  2. s
   shqiptar

   Cfare kerrme e neveritshme.Na e shpifi ky surrat mut

   1. V
    Vranakonti

    Dale Berish dale,nuk ke pare gje akoma. Ti do ngelesh vetem,fillikat edhe nga familjaret e tu kur te shkosh ne Rec.

    1. k
     kete kisha tani per tani

     Ku u katandisen keta magjare! Kujtojne se po i bejne dem Rames, por po largohet gjithe populli shqiptar nga keto veprime kaq banale dhe me to pohojne se kane mbushur breket plot me mut nga frika e arrestimit. SPAK s'duhet tez vonoje, neser te kerkoje direkt heqjen e imunitetit te tyre dhe Sali Berisha ne burg me nje preshe ne bythe, ndersa Gaz Bardhi te arrestohet per vrasjen ne Elbasan dhe thyerjen e dores se gardistit, Noka nje presh nga ata te Murrizit Lushnje e keshtu me radhe. Si u bene si mut ne shi "keta burra politikane qe dikur na kane qivirisur Shqiperine!"

     1. D
      Daullxhiu

      Sa eshte shemtuar o zot. Shko mor hale e vdis ne burg!

      1. U
       Ushtari.

       Tani po e kupton o doktore se ata do te lene vetem.Prit edhe pak se te ndryshoje masen gjykata.Mos kujton se do te vine te te bjene ndonje gje.Ti nuk e pi as cigaren qe te te bjene ndonje steke cigare.Mesoje se do te beje mire cigarja te heq stresin atje dhe te ben me shok.Mos e mer me te trembur.

       Lini një Përgjigje