''S' di pse ka frikë nga dënimi i SPAK'', Mero Baze, ironi me Berishën: Më keq se kaq nuk do katandiset, duke ju lutur dhe Flamurit të flasë e mos ta lërë vetëm

20 Nëntor 2023, 10:33Politika TEMA

''S' di pse ka frikë nga dënimi i SPAK'',

Gazetari dhe botuesi i gazetës TemA, Mero Baze, ka ironizuar Sali Berishën, i cili ndërsa aktivizoi deputetët e tij të bllokojnë seancën plenare ku do të diskutohej projektbuxheti 2024, ish- kryeministri ka mbajtur fjalime live në FB, por kërkoi mbështetjen e të tijëve për të vazhduar.

Në një moment, Berisha u kërkon deputetëve të tij që të mbajnë fjalime live pasi ngeli i vetëm.

''S' di pse ka frikë nga dënimi i SPAK ky. Më keq se kaq nuk do katandiset, duke ju lutur dhe Flamurit të flasë e mos ta lërë vetëm'', - shkruan Baze.

5 Komente

 1. P
  Preshi I lushnjes

  berisha duket si nje bajge e thare ne diell dhe si nje mut i lagur ne shi

  1. p
   pilo Lala

   Malesor me frikacak se Saliu nuk paska. Shtepia e tij eshte sikur i ka rene bomba, Liria po mbledh plackat.

  2. .
   ...

   Haha sa forta ka me këta lindor turq islamo-komunista.

   1. F
    Franci

    Politikan me frikacak se Sali Berisha nuk na kane zene syte. Me dhjetra politikane po paraqiten burrerisht ne Spak pasi therriten e shkojne te mbrohen ballazi e ky ka frike te marre edhe njoftimin per paraqitje duke u fshehur edhe ne banjo. Nuk e di perse mu kujtua deklarata e ish bodiguardit me te afert te Berishes Izet Haxhia i cili tha qe Berisha eshte frikacaku me i madh qe kam njohur.

    1. D
     Daullxhiu

     Kerkon ndihme brekdhjeri...

     Lini një Përgjigje