Te fundit

23:17

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:35

2023-09-15 16:44:00Rajoni TEMA

4 Komente

 1. Y
  Yyyppp Xhixhi

  Ptu te qifsha robt o shkerdhat e Serbise, o amabasador leshi qe te erdhi dita qe kur hyri ne shtepine e bardhe mequrufi aktual qe i marrin doren per te vene firma se ai s’merr vesh ku eshte e cfare ben. Ti nuk perfaqeson SHBA por lobin serb ne Amerike. Ti je autori i rremujes aktuale ne Bosnje, ti je autori i marreveshjes pa marreveshje ne Presheve ne kohen e UCPMB-se dhe tani ja ke vene syrin Kosoves per ta bere corap sipas interesave serbe. Te k rene fati qe ne krye eshte e dhe kryekoqja AL BIN qe ne rastin me te mire eshte idiot, ne rastin me te keq dhe qe une besoj eshte si ty, sherbetor interesash serbe. Dhente Zoti te jem gabim.

  1. D
   Dardani i Ri

   Albin Kurti e ka dy herë të vështirë dialogun me Vuçiqin. E para, Vuçiq është një pasardhës i Millosheviçit, shumë antishquptar. E dyta, Albini është i çmendur. Nga këta të dy, as që mund të pritet ndonjë marveshje në të mirën e Kosovës dhe Serbisë.

   1. K
    Koli

    Ti je Krye Shkerdhat.Erdhe ti ne Serbi,po dhiten te gjitha.Kurva,orandaj u be kufta qe ju te Falni territore ne interesat e juaja.Mos u ngopshi Kurva.

    1. k
     km

     Po' more perfaqsues i DAP-es,sa te jesh ti Aty Serbia do te Dale me detyra te kryera .Edhe me organizimit terroriste ne veri te kosoves detyrat i Ka kryer.Tani te kryeje detyrat Edhe per luften dhe ..."kosova eshte Serbi".Detyra mbushet 100% Rrofte D'api.

     Lini një Përgjigje

     15:32 Rajoni 8 komente

     14:00 Rajoni 7 komente

     13:38 Rajoni 5 komente

     10:48 Rajoni 7 komente

     09:50 Rajoni 1 koment

     09:04 Rajoni 1 koment

     20:41 Rajoni 1 koment

     19:40 Rajoni

     19:20 Rajoni 3 komente

     18:00 Rajoni 7 komente

     Më të lexuarat

     11:33 Ekonomia 60 komente

     11:05 Dossier 51 komente

     12:58 Bota 17 komente

     10:50 Sociale 53 komente

     09:10 Kronika 16 komente

     10:22 Kronika 11 komente

     Blog Tema

     19:16 Blog

     18:00 Blog 10 komente

     17:54 Blog 55 komente