Konjufca takon në Hagë Thaçin e Veselin

19 Qershor 2022, 21:00Rajoni TEMA

Konjufca takon në Hagë Thaçin e Veselin

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka takuar sot në Hagë ish-presidentin Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarin Kadri Veseli.

Konjufca gjatë qëndrimit të tij në Hagë, u takua dje me Jakup Krasniqin dhe Rexhep Selimin.

Më herët, në Hagë qëndroi edhe ministrja e Drejtësisë, por ajo nuk arriti të takohet me Thaçin e Veselin.

Konferenca e fundit mbi ecurinë e çështjes nga Dhomat e Specializuara ndaj Thaçit dhe të tjerëve, u mbajt më 20 maj.

7 Komente

 1. i
  i tradhetuan , i cuan me serbin ne Hage dhe hahaha

  mbasi bashkpunun me serbin dhe putanat Speciale , shkojn dhe i vizitojne gjasme hahahaahh ptuuuuuuuuuuu fare e ndyre antishqiptaresh

  1. J
   Jo per gje por . . . .

   Ishin Thaqi dhe qeveria e tiuj iqe lejuan krijimin e gjykates speciale ne Kosove. Vetvendosja ka qene gjithmone kunder saj.

   1. K
    KS

    E kan ba vet gjyaten speciale dhe e ka votu Thaqi

   2. e
    erjon

    Ky Konjfuca cfar mutin eshte serb se shqipetar me kete mbiemer nuk ka.

    1. O
     OO7

     Jo te gjithe Shqiptaret kane mbiemra turq o debil.

    2. R
     Roberto

     Keta qe duhet te interesoheshin te paret dhe i pari duhej te shkonte Albin Kurti qe dihet tashme qe nuk vajti kur pane Ramen mbeten si te dhjere te gjithe dhe tani pas pilafit i themi ne u kujtuan te cojne nje nga nje qeveritare te ndryshem per ta takuar Hashimin.Jane te paturp dhe te pafytyre dhe ketu eshte politika e Albinit qe sundon kunder UCK dhe luftetareve te saj.Po ti mor pleh a ja kerkon Serbise te njohe krimet kunder popullit dhe nuk njeh luftetaret qe luftuan kundra tyre??? Hajdeni dhe gjykoni o popull dhe vendosni c'fare emri ti veme ketij debili.

     1. F
      Franz Kafka

      ne sendet e kortezise qe i ka cuar ne burg, do i kete vendosur pak helm

      Lini një Përgjigje