Kosovë sot është në ditë zie në nderim të policit të vrarë, Afrim Bunjaku.

25 Shtator 2023, 08:02Rajoni TEMA

 

Kosovë sot është në ditë zie në nderim të


Dita e sotme në Kosovë është ditë zie në nderim të policit të vrarë, Afrim Bunjaku.

Bunjaku u vra dje në veri të vendit pas sulmit ndaj Policisë së Kosovës.

Policia thote se gjate nates se sotme situata ne veri ka qene e qete dhe nuk ka pas trazira.

Lini një Përgjigje