Masakroi me thikë gruan në parkim, ky është ish-bashkëshorti i arrestuar

23 Maj 2023, 17:38Rajoni TEMA

Masakroi me thikë gruan në parkim, ky është

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Aachen në Gjermani, ku një 28-vjeçare me origjinë shqiptare është masakruar me thikë në një parkim.

Bild shkruan se viktima është 28-vjeçarja Jetmira Beka nga Mitrovica. Ndërkohë që autori i ngjarjes së rëndë është ish-bashkëshorti i 28-vjeçares, një 37-vjeçar po me origjinë shqiptare nga Mitrovica.

Mediat kosovare shkruajnë se identiteti i tij është Besmir Ademi, personi që shihni në foton e mësipërme.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 19:00 të pasdites së të shtunës, 20 maj. Autori është ndaluar nga policia dhe ndodhet në paraburgim

Në një prononcim për media, e ëma e viktimës ka thënë se ish-bashkëshorti i vajzës ishte tepër i dhunshëm dhe e rrihte me kabllo. Dhuna ishte arsyeja e ndarjes së vajzës me bashkëshortin, sipas të ëmës.

5 Komente

 1. N
  Nuk arrij ta kuptoj kte Cmenduri

  Perse martohen kur kan kaq probleme me vehten e tyre ? Per t'i shkaterruar jeten nji femre e cila kerkon te krijoje familje e jetoj jeten ! Nuk te pelqen me ? Ndaje .Gjej femren qe te pelqen .Por t'i marresh jeten s'ke asnji te drejte ,KAFSHE !

  1. S
   Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

   Tjeter sumqir turkoshqipfoles kriminel me hanxhar kunder gruas se vet......

   1. T
    Ta-qi

    Fole ti sumqir grekoshqipfoles qe me i mire se ai nuk je.

    1. K
     Kristaqis

     Ore Sunit debili! Ti je si ky kafsha!

    2. ☆☆☆☆

     Po pse mor bastard matesh me femra dhe i mer jeten? Plehre

     Lini një Përgjigje

     Blog Tema