Te fundit

01:08

22:40

22:25

22:19

22:16

22:13

22:04

22:12

2023-05-23 17:38:34Rajoni TEMA

5 Komente

 1. N
  Nuk arrij ta kuptoj kte Cmenduri

  Perse martohen kur kan kaq probleme me vehten e tyre ? Per t'i shkaterruar jeten nji femre e cila kerkon te krijoje familje e jetoj jeten ! Nuk te pelqen me ? Ndaje .Gjej femren qe te pelqen .Por t'i marresh jeten s'ke asnji te drejte ,KAFSHE !

  1. S
   Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

   Tjeter sumqir turkoshqipfoles kriminel me hanxhar kunder gruas se vet......

   1. T
    Ta-qi

    Fole ti sumqir grekoshqipfoles qe me i mire se ai nuk je.

    1. K
     Kristaqis

     Ore Sunit debili! Ti je si ky kafsha!

    2. ☆☆☆☆

     Po pse mor bastard matesh me femra dhe i mer jeten? Plehre

     Lini një Përgjigje

     17:09 Rajoni 15 komente

     11:30 Rajoni 23 komente

     09:58 Rajoni

     22:00 Rajoni 2 komente

     20:20 Rajoni

     17:08 Rajoni 3 komente

     14:10 Rajoni

     14:00 Rajoni

     11:04 Rajoni 8 komente

     09:22 Rajoni 1 koment

     Më të lexuarat

     14:31 Politika 62 komente

     11:42 Sport 13 komente

     09:12 Rajoni 5 komente

     18:13 Sociale 17 komente

     10:12 Politika 51 komente

     10:25 Politika 23 komente

     Blog Tema

     01:08 Blog

     18:56 Blog 1 koment

     18:37 Blog 8 komente