Mustafa: Veç pak ftyrë të ketë Vjosa Osmani, do ta mbyllte gojën

23 Qershor 2022, 17:13Rajoni TEMA

Mustafa: Veç pak ftyrë të ketë Vjosa Osmani, do ta mbyllte

Sipas ish-kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, janë pikërisht Albin Kurti, Vjosa Osmani dhe Shpejtim Bulliqi, ata që e kanë bllokuar procesin e liberalizimit të vizave për Kosovës, gjati vitit 2015 e 2016, kështu duke penguar ratifikimin e marrëveshjes së demarkacionit, i cili ka qenë kusht për të ndodhur lëvizja e lirë e qytetarëve.

“Ishin Vjosa Osmani, Albin Kurti, Shpejtim Bulliqi e piromanët e tyre që shpiknin të pavërteta për ta penguar ratifikimin si kusht të liberalizimit”, ka shkruar Mustafa në rrjetin e tij social në Facebook.

3 Komente

 1. E
  Edwin Rama

  Më mirë pa fytyrë, se me fytyrë hyene si ti!

  1. e
   em

   HEJ Rama i rreme.Marrveshjen per energjine ky e zgjidhi me Serbine qysh ne v2016 POR VV I VUNE ZJARRIN PARLAMENTIT. Sa mori qeverine njesoj si ajo e para 7 vjeteve e beri marrveshjen.Pra Albini duhej te merrte poshtetin me patriotizem te rreme dhe sot nuk i ben pershtypje kjo qe beri.

  2. P
   Progon Pollogasi

   TI FAQEZIU, ej MUSTAFA, ej MUSTAFA ! Kur i vrave-të ata djemtë e ri shqiptar në Prishtinë, në afërsi të tregut, TI MUSTAFA, tregoje, manifestoje,demonstroje besnikërinë ndaj MILLOSHIT, resp SHOVENIZMIT SERB. Cilën fytyrë e kishe ahere ? Po këtë që ke sot. Kam keqardhje për ty, vetëm kur e mundon veten e nis të flasësh (të shkruash) atë të bastardisurën shqipe sipas të menduarit shkinisht. Bastard i shkuar bastardi !

   Lini një Përgjigje