VIDEO hit: Abazoviç, me biçikletë në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së

21 Shtator 2022, 22:10Rajoni TEMA

VIDEO hit: Abazoviç, me biçikletë në Asamblenë e

Një politikan nget një biçikletë nëpër rrugët e New York-ut, duke shkuar ne selinë e OKB-së.

Jo, nuk është një skenë nga filmat amerikanë “Lemonade”. Është kryeministri ende në detyrë i Malit të Zi, shqiptari  Dritan Abazoviç, lideri i lëvizjes URA.

Ai u filmua duke ngarë biçikletën në metropolin amerikan, ndërsa po ndiqej nga afër nga sigurimi, anëtarët e ekipit të tij dhe një automjet policie.

2 Komente

 1. a
  alphade

  C’jane keto kalamalleqe ?! Sidomos te ngasesh biciklete ne rruget e N/Y !

  1. J
   Jeta usht Çef

   AbazoviQ me Q, te çifja

   Lini një Përgjigje