VIDEO LAJM: ''Parti Enver, jemi gati kurdoherë", Albin Kurti përshëndetet me grusht nga mbështetësi

21 Nëntor 2023, 15:10Rajoni TEMA

VIDEO LAJM: ''Parti Enver, jemi gati kurdoherë", Albin Kurti

Një video ku shfaqet kryeministri i Kosovës Albin Kurti është bërë mjaft virale në rrjetet sociale.

Në video një qytetar i del para Kurtit dhe e përshëndet me parullat komuniste me të cilat përshëndetej ish-diktatori shqiptar, Enver Hoxha.

“Parti Enver jemi gati kurdoherë. Rroftë Enver Hoxha'', thotë ai teksa mban grushtin në kokë përballë Kurtit, ndërsa ky i fundit qesh.

5 Komente

 1. J
  Juristi

  Tani këta nostalgjikët e Enverit do t'a adhurojnë Kurtin po partia nuk ju lejon se nevrikoset vuçiç

  1. H
   Homer

   Uthulla e forte prish enen a vet.

   1. T
    Tirane

    Hajnay e Shqpnis qe droguan popullin. Vet sundohen nga niperit e Partise se Punes, bijt e sigurimsave e vet sigurimsa dhe vijn e gjejne shybla jash Shqiperise. Hajnat e Shqiperise lndineze. Sa dhoma me lek i mbushet o hajna me penzioneret me te varfer ne europe.

    1. U
     UÇK

     Mos ja flliqni emrin Enverit më emrin e serbo malazezit Albin Kurtoviçit

     1. R
      Rikardo C42

      Po clidhje ka ky pederast me Hoxhen i cili edhe pse me dritehijet morale te tij ishte burre shteti serioz dhe udheheqes i madh shpirteror qe udhehiqej vetem nga parimi i larte dhe jo deshira per tu pasuruar ose perhapur rryma te huaja ne vend, kupola e viteve 70 e shtetit shqiptar ishte e hekurt ne vendim marrje fuqiplote dhe jo komprementuese, Lexhenda dhe ky pederasti e dijne prandaj nuk shprehen kurre per ta tung

      Lini një Përgjigje