Vrasja e policit në veri të Kosovës, gjendet i vdekur agresori i katërt në Banjskë

25 Shtator 2023, 13:56Rajoni TEMA

Vrasja e policit në veri të Kosovës, gjendet i vdekur agresori i

Edhe një sulmues i vdekur është gjetur në Banjskë, pas sulmeve të së dielës kundër Policisë së Kosovës.

Lajmin e ka konfirmuar prokurori Naim Abazi, i cili tha se gjatë kontrollit të pjesës se ku ka ndodhur rasti, është gjetur edhe një trup i vdekur i një sulmuesi.

Abazi ka deklaruar se gjithashtu është gjetur edhe një veturë e cila po ekzaminohet nga ekipet përkatëse.

Numri i sulmuesve të vrarë ka shkuar në katër.

3 Komente

 1. j
  janulles me rrocke bythes

  sa i ngjan grekut Kacifa

  1. o
   oficeri

   Serbia po heq qafe deshmitaret per te mbuluar gjurmet e sulmit kunder policise se Kosoves. Kjo eshte nje loje e vjeter e zbulimeve te ndryshme dhe nuk e ha me askush. Duket se sherbimeve te fshehta serbe ju ka mbetur ora shume mbrapa, njesoj si politikaneve te tyre.

   1. k
    keshtu do perfundoni kudo Botes, shkerdhata !

    kane struktura kudo ne europe e pergjojn Shqiptaret ,madje nganjiher behen Trima Naten pikerishte ne te njejten Ore qe sulmuan Policet e Kosoves ,mbas Ores 2 te Nates e i afrohen Shtepive te Shqiptareve ,nganjiher hedhin edhe ndonji send e ikin me vrape ,sapo i shikojne shqiptaret ,sepse e dijne qe Shqiptari i shtrin ne dhe ,nqs i mberthen Hienat e i terheq zvarre . Shetisin edhe me BMW Hienat ? Uahahahahah

    Lini një Përgjigje