Ambasada e SHBA, mesazh për aplikuesit e Lotarisë Amerikane: Ja ç'duhet të keni kujdes!

6 Nëntor 2022, 20:40Sociale TEMA

Ambasada e SHBA, mesazh për aplikuesit e Lotarisë Amerikane: Ja

Ambasada amerikane në Tiranë ka një thirrje të gjithë qytetarët shqiptarë që aplikojnë për Lotarinë Amerikane.

Nëpërmjet postimit në Facebook, ambasada e SHBA-ve, u thotë aplikuesve që të tregojnë kujdes nga ata persona që u kërkojnë para për t’i ndihmuar.

"Po aplikoni për Lotarinë Amerikane? Kini kujdes nga ata që kërkojnë para për t'ju ndihmuar. NUK KA pagesë për të aplikuar dhe dvprogram.state.gov është mënyra e vetme për të dorëzuar aplikimin tuaj", thekson ambasada.

2 Komente

 1. E
  Emri?

  Boll më, nuk u nginjët duke shtrudhur trurin dhe vjelë energjitë e këtij vendi nga dashuria e madhe që keni për popullin e tij.

  1. P
   POLI FOLI POR S' E KUPTUAN

   More nuk ka universitete NE AMERIKE .Amerikanet sikur mburren me universitet e tyre Apo nuk pjellin grate ne AMERIKE dhe universitetet jane bosh .DMTH AMERIKA MBURRET ME KOQET E BOTES . DHE ne mburremi me SPIROPALIN e lali ERIN e te tjere qe paskan kryer UNIVERSITETIN NE AMERIKE

   Lini një Përgjigje