Deputeti i PD-së bëhet baba për herë të dytë: Zoti na bekoi me djalë

19 Mars 2023, 15:59Sociale TEMA

Deputeti i PD-së bëhet baba për herë të dytë: Zoti

Deputeti i Partisë Demokratike, Saimir Korreshi është bërë baba për herë të dytë.

Deputeti ka ndarë një foto të djalit të sapolindur, teksa zbulon se emrin ia kanë vendur Jon.

“Sot i madhi zot na bekoi me nje djal. Me jete te gjate Princ Jon!”s hkruan Korreshi ne postimin e tij në rrjetet sociale.

Deputeti është dhe babai i një vajze. 

 

 

4 Komente

 1. N
  Na mbyten budallenjt

  duhet tja kishe vene emrin sali.

  1. K
   Kritiku

   Gazetar gomar, qe sjellt te tilla sikur te jene lajme qe u duhen njerezve! Cilit i plasi se u shtua injoranca? Jeni bere gazetare interneti qe rri dhe merrni pa pelqimin e njerezve mesazhe te tyre dhe i perdorni si lajme.

   1. S
    Stefan

    Princ o posi. Kokrra e katunarit paska pjell princ. Injorant

   2. M
    Mesuesja

    Po ti rroje o Tema, po ne popull lindin perdite femije??? Po kush eshte babai se nuk e kam degjuar te flasi kurre ne parlament? Apo nga ata qe nuk trazione ujera po ha thote populli PSHESH ME KOS ne nje qoshe. Paska difekte gjuhesore babai, nuk e di zoteria qe fjala Zot shkruhet me germe te madhe!! Z. Korreshi djali tju rroje dhe te kete jeten te gjate, po meso gramatiken qe neser djali mos te te kapi ne gabim.

    Lini një Përgjigje