Nikoll Lesi: Unë e di mirë se çfarë do të thotë kur të sulmon krimi apo pushteti

27 Mars 2023, 12:10Sociale TEMA

Nikoll Lesi: Unë e di mirë se çfarë do të thotë

Nikoll Lesi

Ngjarja e rëndë ndaj Top Channel është një sulm ndaj medias dhe si i tillë duhet trajtuar e ndëshkuar nga organet ligjzbatuese.

Duke ngushëlluar familjarët e punonjësit e sigurisë, që humbi jetën nga plumbat e krimit, duhet të them se duhet krejt komuniteti i gazetarëve ta dënojnë këtë akt ndaj medias dhe gazetarëve të Top Channel.

Si një nga botuesit e vjetër të vendit e di mjaft mirë se çfarë do të thotë kur të sulmon krimi apo pushteti i lidhur me krimin, ndaj kërkohet solidaritet maksimal me gazetarët e Top Channel.

6 Komente

 1. F
  FBI

  Eshte i njejti person qe sulmoje dhe dogji gazeten tuaj zoteri

  1. R
   Realisti

   Ti di një mut që të hash. Po ta dije nuk shkoje e i lëpije bythën atij që të dogji dhe plaçkiti. Ti je simboli i idiotësisë.

   1. c
    cuf dabjoni

    je gabim realisto..! Nikoll Lesit nuk ja dogji njeri redaksine ne 97 ..U dogën nga te korruptuarit e Policise Zyrat e Ylli Bingo- per te fshehur dokumentacionin qe tregonte se disa nga kreret ishin perfitues atje. Zyrat ishin ne bodrumin e Pallatit te familje s Tugu... mund dhe te kene bere deme te zyrat e Lehsit por minimale dhe ai at kohe foli si armik i PD me vone per te marr pare por asnjehere te verteten e plote.

   2. g
    gentian

    o nikolle ty ndohsta te kane sumuar keto dy kategorite qe permend ,kurse ky ketu eshte thjeshte eksitimi i disa idioteve me keto formatet qesharake qe propozon ky lloj televizioni ...kaq e thjeshte eshte ,po gjynah roja ai cfaj ju kishte atye plehrave injorante

    1. L
     Lanabregsi

     Ti Nikoll Lehesi natyrisht qe e di mire,se mbasi te rrahu dhe dogji Saliu u bere qengj i urte,dhe i lepiheshe per tu bere zv/minister kur krimineli i Vicidolit erdhi ne pushtet.Dhe ai te beri,duke e bere ministrine e kultures me kater zv,natyrisht ti i katerti, dhe pa zyre.

     1. I
      Ish- instruktor i rinise.

      Ti e di mire.madje shume mire, se c'eshte djegja e gazetes, .pra djegja e fjales se lire dhe i tille ishe para se trimat e Saliut te digjnin gazeten.por je perseri ti qe edi shume mire,madje shume me mire se te tjeret qe i re nen kembe Saliut. Ai te beri deputet, dhe ti ishe aq kritik sa Saliu qeshte kur i thoje : " zoti kryeminister une kete here po te votoj,por heren tjeter se ke voten time" E kjo histori u be aq here .sa kur filloje e flisje ne parlament.deputetet ia fillonin te qedhurit. Eti e di shume mire se c'eshte kur te sulmon krimi ,apo pushteti. E di mire gjithashtu se para pushtetit behesh qingj i urte qe pi dy dele.....

      Lini një Përgjigje