Revoltohet Sonila Meço: Rrethojeni Shqipërinë me shiririta të verdhë nga Hasi në Konispol!

27 Mars 2023, 12:03Sociale TEMA

Revoltohet Sonila Meço: Rrethojeni Shqipërinë me shiririta

Sonila Meço ka reaguar e revoltuar pas sulmit me armë në Top Channel, ku u vra roja 60-vjeçar.

Ajo thotë se Shqipëria duhet të rrethohet me shirita të verdhë, nga Hasi në Konispol.

Postimi i Meços

"Pal Kola është 60-vjeçari që gjeti vdekjen tragjike orët e para të mëngjesit të sotëm pranë godinës së Top Channel.

Ai punonte roje në këtë televizion, dhe në momentin që autorët kanë shtënë me breshëri AK-47, i ndjeri ka qenë duke u ngrohur me ngrohëse brenda kabinës së tij.

Sipas informacioneve, 60-vjeçari priste të dilte në pension teksa ishte i lumtur që kishte gjetur një punë me të ardhura minimale.”

I ka të gjitha ky tekst kronike nga lajmet e mëngjesit, mjaftueshëm t’ja bëjë copë zemrën edhe më të pandjeshmit.

Si erdhëm deri këtu, në vrasjen e një të pafajshmi me “bukë në gojë”, në derë të një televizioni kombëtar, pjesë e rëndësishme e historisë mediatike shqiptare me breshëri kallashnikovi, zbrazur me urrejtje e mllef pa pyetur nëse plumbat preknin fasada xhami, shtylla hekuri a trup njeriu në punë të vet?

Në një vend pa konflikte etnike, fetare, racore, pa kërcënim territori, jo në luftë, sovran: Shqipëria, kjo skenë masive krimi.

Rrethojeni me shiririta të verdhë nga Hasi në Konispol!

Vrasësi dhe viktima janë skenari i përsëritur i “filmit”: “Kokat hëngshin!”

73 Komente

 1. K
  Kjo Bushter Kriminelesh do fashuar me shiritat

  kjo surrat i neveritshem karakurve e para s'ka asgje per t'i thene shqiptare ,sepse eshte askushi ne radhe te pare ,dhe se te tilla deklarata keqdashese per vendin tend ,tregojne qarte se karaputana e peshtire vjedh ate cfar ka thithur nga bolet Kriminale

  1. T
   Ty do te rrethojme me shirita roze

   Ti je nje nga ato qe ke inspiruar, fshehur, propoganduar e favorizuar krimin. Nuk ke moral te flasesh. Me e mira qe mund te besh te heshtesh dhe te mos dalesh me ne media.

   1. O
    Optimisti

    Kjo ka kohë që është rrethuar me shirita të kuq dhe kërkon që dhe Shqipëria të rrethohet me shitita të verdhë . Kjo është ëndëra e saj . Kjo gjithnjë ka kërkuar që Shqipëria të marrë ngjyrën e Saliut i cili gjithnjë ka qenë dhe është inspirimi i këtyre veprimeve kriminale . Ai është idhudhi i saj i cili e ka marrë udhën dhe uroj që ti shkojë mbrapa sa më shpejt .

    1. P
     Pilo Lala

     Kush e mori prape ne pune kete laraske krevati? Kurtizanja e Bechettit .... Ne Amerike, Europe gazetaret jane me personalitet, jo si keto funderrinat.

   2. f
    fatal division

    Ty Sonila nuk do të të palloja kurr. Edhe pse si kurvar po mendoja… do ve dopjo condom , ose …Hajt te shkruaj dhe une emrin ne tefter?! Por Jo….. ka aq shume flete tefteri i pallosheve tu sa veprat e Enverit te Salih Berishes tat .

    1. c
     ceni, boston

     E ke shume gabim shoku! Futi nje te q ir e te forte Soniles para e mbrapa dhe lere pa breke ne delirin e saj.

     1. f
      fatal division

      E mire pra si te thuash ti, po ve 2 condoms dhe Po mbaj dhe çorapet veshur ta palloj Sonila turi fyçkën

      1. L
       Lala i Lushnjes

       Pse ka brekë baxhella?

     2. B
      Berati

      Po i referohesh mamit, gruas, vajzes apo motres tende? Kafshe.

      1. T
       Tirona

       B. te gjithe jane kto Prostitutat e Medies .Jane nji Familje e madhe Prostitucioni e dell Kurvash asntishqiptare si edhe ky ymer bazi, qe ja merr ne goje grekeve cdo dite

      2. V
       Vranakonti

       Na mallenjeve moj Sonila. Mjer ai qe iku,pa ty as te pullcet shume bytha.

       1. S
        Sali Berishoviç krimineli

        Ah moj kurve o baxhelle qe qihesh edhe me Ver llapen per 2 kacidhe.O shurre ne momentin qe u var 60 vjeçari ne Shqiperi (RIP) ne USA u vrane nga nje akt terrorist 6 persona ndermjet tyre kishte 3 femije.Keto gjera ndodhin kudo ne bote o femer e peshtire qe ne rastin me te pare vjell vrer per vendin tend.Pthuuuu kerme qe te vjen era gojes nje ore larg.

       2. E
        EMIGRANTI

        plotsim i deshirave te kurvave si puna jote etj qe beni thirrje per l'utente civile.A e kalove fund javen me BECHETIN.

        1. P
         Pickaxhiu

         Me shirita te verdhe duhet rrethuar vetem gopi jot...kujdes vend krimi ku jane shplodhur koqet e Bexhetit

        2. E
         EMIGRANTI

         plotsim i deshirave te kurvave si puna jote etj qe beni thirrje per l'utente civile.A e kalove fund javen me BECHETIN.

         1. t
          te gjitha gjurmet te cojne ne vicidol

          po nuk u zhduket ju revolucionaret e saliut,nuk zhduket krimi.lubonja,bushati,sonila e co frymezus te krimit

          1. S
           Sa ka rrugace te tilla....

           Foli dhe kjo baxhella truthare,nje militante e parase se piset

           1. L
            Lida

            Sonila ka dyshime qe atentati eshte bere nga militante ekstremiste te “ Foltores “ sikurse je dhe ti. Jemi kurioze te shikojme qendrimin tend kur te vertetohet nga drejtesia e verteta dhe autoret e ketij krimi makaber.

            1. R
             Roje Objekti ne Tirane

             @@Sonila Mece:Duket se je nje IDJOTE..kur shpreheni se "Vrasesi dhe Viktima-kokat hengeshin"..??KJO eshte Poshteruese per Viktimen Hallexhi...me mire te mos shkruanit Fare..Kokerra e Debiles...lol

             1. T
              Trojan

              Karaputana e Bechetit do na japi dhe mend

              1. T
               Tironci

               Edhe ti fytyre “petull 7 lekshe” ke kontributin tend “modest” ne kete lloj “terrori”…… Tironci

               1. M
                Mali

                kjo Salistia i vuri zjarrin shqiperise nga Tropoja ne Konispol dhe tani ben gjemen per nje akt te shkeputur!.. O zot cfare monstre fshihet brenda saje?!... Mali

                1. B
                 Besnik

                 Kush eshte kjo Sonila?

                 1. V
                  Viktor

                  O debile cfar llomotit?! Cfar jan kto thirrje qe ben ...

                  1. D
                   Doda

                   Epo kur do te japi mend dhe kjo do te thote se ka marre muti shalet

                   1. G
                    Gurabardhi

                    Ti Meçe je njëra ndër shtrigat që mundohesh të kafshosh popullin dhe kombin. Ti je pjesë e grupit të shqiptarëve antishqiptar, e atyre që thërrasin : Rroftë krimi dhe vëllavrasja! Ti je një vegël qorre në dorën e armiqve të demokracisë dhe kombit tonë. Prandaj duhet t'a mbyllësh llapën e qelbur.

                    1. L
                     Ladi

                     Korbat dhe sorrat ushqehen me kerma dhe ngordhesira. Kjo eshte jeta e tyre. Kjo eshte tashme edhe jeta e Soniles

                     1. L
                      Luiz Zhulsi Mbreti i Budallenjve

                      Ti me kete surrat te fryre me shiringa je e para qe duhesh lidhur me shirit moj zhgarravine.

                      1. L
                       Luiz Zhulsi Mbreti i Budallenjve

                       Ti me kete surrat te fryre me shiringa je e para qe duhesh lidhur me shirit moj zhgarravine.

                       1. 1
                        19

                        Koha e kurvave ka ardhe prandaj dhe top chanal eshte mbush me kurva dhe pederaste .ti sonila ben mire qe te rish ne kurvllikun tend .se ste qi njeri fare dhe ste bjef njeri si person por vete si kurve qe shkon me pasanik .

                        1. F
                         Flutura

                         C'grua mendjelehte! Aq me keq nje gazetare, e cila duhet te prese te pakten 48 ore, mbase zbardhet aresyeja. Por ka edhe vende keqdashese, qe nuk duan stabilitet ne kete vendin tone te bukur, ku lulezojne Sonilat, por ndoshta rezulton edhe nje ngjarje banale, njerezish te cmendur, te pa kenaqur nga ky "degjenerim", ne programacionet si BB. Ku i dihet?! Ngushellime familjes se viktimes!????

                         1. X
                          Xha Braho

                          O NJEREZ MOS SHANI SONILA MECEN, AJO KA GJYNAFET E VETA… POR DUHET TA PRANOJME QE RENDI DHE SIGURIA NE VEND, KA MARRE TATEPJETEN…. NGUSHELLIMET ME TE SINQERTA PER FAMILJEN E TE NDJERIT….

                          1. D
                           Dakord

                           Ti xha braho dhe saliu keni marre te tatepjeten o idiot

                          2. L
                           Lenci

                           kurve e peshtire dhe e ndyre

                           1. P
                            Pune Karaputanash

                            Pune karaputanash,qe ju hapet barku per fukarejte kur vdesin,se kur jane gjalle,keto vemje jane te vdekura,Keto qe lundrojne ne miljona,ne turli lloj vilash dhe vendesh,qe cdo gje e kane me bythe e intriga,te bejne dhe moral,po nuk bejne asnje analize konkrete,per ngjarjet,po simbas tutorit te tyre,nje kriminel i lindur,kopil serb,sociopat,mashtrues delirant,nekrologjite i perdor per politike,dhe sot qe eshte i vdekur,dhe se rrun kush per te.Fundi i ketyre mostrave po vjen,dhe ky vend po fillon te pastrohet nga keto qenje anti-vlere

                            1. L
                             Likja

                             Kjo as per nje nate sja vlen mo,,,femer idiote me fytyr transi,

                             1. ☢️

                              Foli edhe kjo shoqia e Grides. Keto jane te pafytyra jo vetem pse jane shperfytyruar nga shiringat,, por duan te marrin kredite nga fatkeqesia e atij diteziut qe i ndihte shpirti ne parajse. Sikur kjo dhe Grida te mos benin ca muaj shiringa per buze e hunde, do kishin me llogjike dhe tru ne koke.

                              1. P
                               Popull

                               ....moj rruspi...me shirit te verdhe ..opo blu lidh trupin tend ...se le nam...te dine cfare marke je...keto thuja bastardit berishe qe ju dha arme malokeve..dhe behen trima..97..duhej zhdukur fara serbe berishe...

                               1. L
                                Lani

                                Edhe keq nuk e ka Sonila. “Po hane kokat” vertet… Por inshallah ngrenshin vetem te tyret.

                                1. L
                                 Lala i Myzeqesë, pa Myzeqe

                                 Nuk ha mortja mut.

                                2. S
                                 Sali Legeni

                                 Me duket si fytyre e pare ne filma porno kjo!

                                 1. M
                                  Mërgimtari me shqipojnë

                                  Sonila Muçka - NON GRATA e S. Berisha e I. Mutaj; "Rrethojeni Shqipërinë me shirita të verdhë nga Hasi në Konispol!. TY Sonila dhe TOP ChANELIN duhet të rrethohet me jo vetëm me shirit por edhe tel me gjemba dhe mure të larta si krater i përhapjes së propagandës fashiste serbo ruse me “informacione” ati kombëtare dhe ati shtetërore. Për intresa tejet të ulta dhe uurejtjes keni flijuar njeriun e varfër që bukë ri gjithë natën pa gjumë për të siguruar një kafshatë buke vetëm për të akuzuar siç e keni zakon pushtetin. Kjo metodë është njohur nga politika e klaneve terroriste serbo ruset dhe si duke ata po u financojnë ta njollos kombin por po njollosni vetën sis Media antishqiptare. Mos pafshi ditë bardh.

                                  1. C
                                   Canon

                                   Pika me veriore e Shqiperise nuk eshte Hasi por Vermoshi TQR! E kur ben si e indinjuar ta shpif me shume se sa pamja qe ka!

                                   1. D
                                    Dibrani

                                    Shko dhe dorezo videon e viles se Monikes ne spak dhe, pastas komento! Thash per thash je bashkepunuese ne krim.

                                    1. a
                                     altin

                                     dikush tja shpjegoje kesaj idiotes gjeografine ,nese flet per dy ekstreme te vendit atehere kemi Vermosh-Konispol ,Hasi non c'entra un cazzo dmth .......pervec se ka perfaqesues Qim Peken e leshit

                                     1. h
                                      horri brrakes

                                      Po jep nje ndihme dhe ti moj Sonil Burrnesha.Mblidhi ranat qe ke ngrene tek e tek dhe ne grup dhe rrethohet e gjithe shqiperia,bile teprojne dhe per Kosoven.Mos u bej pidhnese idhnake se ti je tamam Hapshal e devotshme

                                      1. P
                                       Prokurori

                                       Sherbetorja e trafikantit Becchetti nuk ka goje te flase per asgje. Totalisht e korruptuar!

                                       1. J
                                        Jari

                                        Kjo Buçe, nuk e ngop as Rroçka e Gamorit.

                                        1. N
                                         Noci

                                         O surrat.Je bere e neveriteshme me llapjet e tua,prandaj nek te afrojnë tv potenciale te vendit veç ndonje qe te le te lejesh .Ato tërheqjet zvarre ,do te hedhin ne Lane apo thirrje linçuese per kedo qe bejne zoterinjtë tuaj dhe qe nxisinnjerez te gurit e litarit nuk dole ti njehere ti denosh por edhe anal-iste neper studio qe ne nje fare menyre te ulin gjakrat e me budallenjve

                                         1. J
                                          JENI

                                          Ti je nje k..... e perjashtuar nga shtepia publike per imoralitet.

                                          1. D
                                           Deti

                                           Shqiperia duhet tu veje shiritat gazetareve si puna jote, per mungesen e etikes fytyres profesionalizmit o llum llumi…. Tregoju shqiptareve moj edepsezke perse e fshive videon e Monika Kryemadhit nga YouTube tregoja dhe pastaj mund te rrifitosh te drejten e Fjales Palaco e Syrit Shkelzenit

                                           1. M
                                            Mokrari

                                            Po begetit po e kapem cfare ti bejme

                                            1. Jam tropojan

                                             Zhduku moj baxhell

                                             1. c
                                              ceni, boston

                                              Sonila, Big Brother e dha rezultatin! Media ne Shqiperi dhe ajo e ashtequajtura "showbiz" eshte nje Big Brother i madh.Ajo qe ndodh aty brenda eshte reflektim i asaj qe ndodh realisht ne shoqerine shqiptare. Luizrat jane kudo te perhapur ne shoqerine shqiptare sot ku paftesia eshte predominuese.Ska pse cuditeni kur shqiptaret nuk demostrojne per kushtet e jeteses dhe te drejtat e tyre por per Luizrat, Salinjte dhe Alinjte.Ju rrofshin Armanit dhe Pradat dhe keni ngelur kafshe edhe mbas 30 vjetesh. Si mjer gjenerata e re se ne cfare shoqerie po rritet.

                                              1. K
                                               Komunalja

                                               O Zot , si nuk bie rrufeja ne hale, si puna e kesaj.

                                               1. X
                                                Xha Braho

                                                O « DAMORTI », SHKO DHE BEI NDONJI GOJORE EDI RAMES…

                                                1. S
                                                 Servieta Gopi

                                                 Buzet dhe Botox I Ke bere nga parate e Mediave te Krimit dhe Droges moj Qelbese….Shqiperia eshte vend i vogel ti njihesh kush je,,nje kurve ne sherbim te krimit dhe Mafies …Ik moj shurre qe deri dje nuk kishe breke te vishje e qelbeshe Era sandale ,sot na u. Ere dhe Gazetare e familjes se vrasesit Sali

                                                 1. s
                                                  s'ka Rrocka Gamorsh qe e lidhin kte Prostitute

                                                  Media nji Bordello Prostitutash lejohet te kakarisi ne Opinion me kte gjuhe kunder vendin te vet ,vetem ne kte shtet kaqolash ,por ne asnji vend tjeter . Diku tjeter kjo bunder ,do ta kishte pak largimin e menjihershem nga media nga ku prostituon .madje mundet te paditej si armike e ktij vendi ! Cfar nuk pret nga Prostitutat jane gjithmone me gojen Hapur e buze te sprucume /fryme me HelmGjapri

                                                  1. a
                                                   astriti

                                                   e fundit qe duhet te flasesh je ti sonil .e zhytur mes lluksit ne gjellen e gatuar nga vete ju .nuk besoj te te kete mbetur ndonje pike morali nga dita qe te te pame e te degjuam ,ashtu sic nga trupi yt shume pjese nuk jane .te tjera kane hyre ,por ti e ke nje te drejte ,,,,,beketin tend e kapi ky burri qe na udheheq ne per bythe dhe largoi burimin ku ti pije uje , por ti je ne kerkim te burimeve .goja jote si nje dedektor ndjen eren e parase .besoj se e ke gjetur burimin tjeter perseri .dashte zoti nuk thahet perseri .se do ta kesh te veshtire pastaj ti shtosh forma te reja trupit qe seshte me i yti .prandaj lere rojen te prehet se nje nga arsyet je dhe ti qe ai seshte me ne kete bote

                                                   1. f
                                                    foshnja

                                                    Ju qe lengezoheni dhe betoheni sa fort do ta pallonit Sonilen ose nuk do denjonit ta pallonit jeni ca impotente qe masturboheni duke lexuar gazeten dhe enderroni fshehurazi qe dikush tju palloje ju. Sonila mund te kete gjynahet e veta por ju impotenta me bibilush te vogel nxirrni vrer per gjene e gabuar

                                                    1. O
                                                     One More Please

                                                     Ja dhe nje Koleksioniste Loqesh qe paska matur dhe potencen e Loqeve te komentuesve…Sa e ke Tarifen ti ????? Nga komenti me dukesh si Kove Sperme …..kur Shumica e komenteve jane kunder ti je nje Zero ..pleh per fekale si kjo Shurra e Tv se Borronicave …Mbeti Demokracia ta mbroni juve Shurrat e zhytura deri ne Gop ne Parate e Krimit

                                                     1. f
                                                      foshnja

                                                      Dukesh qe ke komplekse dhe duke bere si hamshor prapa ekranit vetem, te duket vetja luan, por ti e di fort mire qe vuan nga sindroma e bilushit te vogel dhe kjo nuk ka sherim

                                                      1. N
                                                       Nasty Ho Ho Ho

                                                       Sa shkon Tarifa ,,,, ku ben Pjace ti moj Zhulse,,deri dje nuk kishit pece per Gop sot na mesuat dhe Botox….qenke e famshme Mos je gje e bija e Kurves qe u perdhunua nga Rakia e Koqet era gjize ……. Kurvat qe jetojne me parate e Krimit na bejne dhe Demokratin nga Tv e boronicave ….Shurrat e Mafiozeve italiane e Qelbesve te Pasmaqiut na hiqen dhe gazetare …juve jeni krimi

                                                    2. P
                                                     Poseidon

                                                     NUK PO GJEN BECHETIN QE TI BESH GOJORE TI MOJ BUCE.................KRIME KA NE TE GJITHE BOTEN JO VETEM TEK NE ............................ESHTE THJESH GJAMMARRJE DHE LUFTA NDAJ KESAJ DUHET TE PREUKUPOJE TE MADH E TE VOGEL DHE KOKAT HENGSHIN SIC THUA TI .............TE HENGSHIN KOMEN TENDE!!!!!!!

                                                     1. V
                                                      Vetevendosje Tirane

                                                      O Sonila mos ta nin pidhi per lehjet e zagareve patronazhiste te Rames, e kane nga zilia qe je femer e bukur, e moralshme, intelektuale dhe shume e zgjuar. Je tjeter nivel. Ta ha loqken.

                                                      1. C
                                                       C'Medie jane kto qe mbajne kto rropsi

                                                       VV Tirone , patjeter .Putaneria e ksaj surrati te ballcamosur ,(bo si nji PupeSeksi _ tollumbace e fry me pordhe ) eshte nji Nivel shume i Larte ia parritshem ne Shqiperi vec ne Bordellot e Bexhetit .

                                                      2. K
                                                       Komunisti skandinav.

                                                       Te gjithe ketyre qe ju vjen keq per te gjorin qe u vra dhe permendin 100 here qe ai punonte oder 300 mije leke nuk thone asgje per ate qe i jepte atij ato 300 mije leke !!! Apo dhe rrogen ja jepte Rama atij?Ne rastin me te mire jeni hipokrite, ne cdo rast tjeter jeni hijena qe ushqeheni me kufoma.

                                                       1. T
                                                        Tironsi

                                                        O femer plere jane kallashet e depove qe hapi Saliu jot.Vec te nxini shqiperine, krime ka kudo ne bote shume here me shume ne vendet me demokraci te zhvilluar .

                                                        1. P
                                                         Pal Melyshi

                                                         E moj kurva Sonile kishte qene profesion i mire kurvelleku ne Shqiprine e kohes se Sali Vicidolit , shembullin ta ke dhene Motrat Vokshi dhe motrat Bregu kapione te kurvellekut dhevte hajdutellekut. Pa harru Tabaken e Cupin e mutit. Perpara kohe kurvash thote populli.

                                                         1. A
                                                          Ana

                                                          Ne vend te atij rojes se shkrete te ishe ti baxhelle . Dhe lahej nje hale. E peshtire , goje qelbur dhe e ndyre .

                                                          1. G
                                                           Grey

                                                           Po Sonil te drejte! Me zero e figure dikush qe ti e mban ne zemer, pavresishte se eshte pis me titull " Nongrata" pat thene ne TV te huaj: Pas meje u befte qameti! Bej analize, jo imoralitet!

                                                           1. f
                                                            fteri

                                                            Femër negative ,sepse dërtëllisë nëpër ekrane si Syri TV .Te ti trumfojnë antivlerat ,hipokrizia si gazetare .ti përbalt një shqipëri TË TËRË ,me karjeristë e trillime "trumfojnë "si putana e Don kishotit Beketit ,jeni të zhytur në zhgënjim dhe e marrëzi ,su bëre kurr njeri !.

                                                            1. x
                                                             xen bythqiri buzpidhi

                                                             Po kjo bucja , e mori miljonin nga italiani ?? Apo mori karin , sic thone vlonjatet per provimin e motres ...

                                                             Lini një Përgjigje