Përkeqësohen kushtet atmosferike në bregdet, kthehen në port anijet e peshkimit

4 Nëntor 2022, 15:50Sociale TEMA

 

Përkeqësohen kushtet atmosferike në bregdet, kthehen në port

Kushtet atmosferike në bregdetin E Durrësit janë përkeqësuar këtë të premte.

Ndryshimi i tyre ka kthyer në port të gjitha anijet e peshkimit në Durrës.

Moti i ngrohtë dhe plot diell i këtyre ditëve ia ka lënë vendin erës dhe vranësirave në bregdet dhe gjirin e Durrësit.

Lini një Përgjigje