VIDEO/ “Të dashuroj”, korçarja nuk përmbahet kur sheh Ramën: Ti hani m**** atij, mua dhe gjithë popullit që e mbështet

30 Maj 2023, 16:46Sociale TEMA

VIDEO/ “Të dashuroj”, korçarja nuk përmbahet kur

Kryeministri Edi Rama ka qenë dje në Korçë për turin e falënderimeve, teksa qytetarë të shumtë e kanë takuar dhe përshëndetur.

Nuk ka munguar as shprehjet e dashurisë, siç është rasti i kësaj vajze që e ka deklaruar publikisht.

Kur kreu i Bashkisë së Korçës i ka dhënë fjalën kryeministrit Edi Rama, ajo ka bërtitur “të dashuroj” duke e shoqëruar dhe me gjeste deklaratën e saj. Ky moment është bërë viral në rrjet.

Por, siç duket asaj nuk i ka pëlyer ky fakt dhe ka reaguar për JOQ, ku me një gjuhë tejet vulgare e reja korçare përsërit paturpësisht frazën “hani m*t”.

“T’i hani m*tin Edi Ramës, kush e ka inat! Unë e dashuroj Edi Ramën si karakter, si tip, si pamje! Më hani mut*in mua, Edi Ramës dhe gjithë popullit që mbështet Edi Ramën.”- thotë ajo.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

 

 

4 Komente

  1. L
   Likja

   Eri,te pakten eshte e sinaqerte,Jo si ju qe fshihen mbas tastieres,pa' emer dhe shani e ofendoni,,,,

  2. K
   Kolonjari

   Injorante, histerike dhe meriton cdo epitet. Keta jemi ne. Deri tek hunda e kemi shikimin. Me tallava, ne Shqiperi mund te mbreterosh.

   1. g
    goni

    Shumica e njerezve qe dalin ne konkluzione ne shqiperi ju mungon seti i aftesive per te dale ne konkluzione ,pergjithesisht bazohen tek batutat e te ashtuquajturve udheheqes politike ,tek aspekti fizik etj etj pra tek gjera krejteisht siperfaqesore dhe banale .....nje i ri normale ne ate vedn do duhej te mos i shihte me sy politikanet majtas /djathtas .......rini e mbaruar e kapur ,e tredhur nga politika ....

    Lini një Përgjigje