Ish- deputetja: Kemi dëgjuar për trukime ndeshjesh, tani po shohim trukime shitjeje biletash

16 Shtator 2023, 18:51Sport TEMA

Ish- deputetja: Kemi dëgjuar për trukime ndeshjesh, tani po shohim

Ish deputejta Lajla Pernaska, ka ironizuar FSHF ne lidhje me mashtrimet qe ka kryer per biletat e ndeshjes Shqiperi-Çeki.

Permes nje postimi Pernaska shkruan:

“Kemi dëgju  trukime ndeshjesh,

tani po shohim trukime shitjeje biletash  ( aktualisht për ndeshjen Shqipëri - Çeki).

A thua di gjë Kreu i FSHF, që ka 25 vjet që zgjidhet “ me votë të lirë”?!”, shkruan ajo.

3 Komente

 1. r
  ronny

  ne ka ligj apo ligjvenes le tja hyne kesaj corbe te Duke hajdutit dhe te thone te verteten. Nese jo atehere mut shtetit mut drejtesia dhe skane pse thone se eshte Duka kryemuti....

  1. r
   ronny

   shkojme nga shkojme dhe aty mbesim...tek pika qe jemi akoma thelle ne korrupsioni....qekorrupsuoni eshte sheshit dhe as e rruan fare per asgje ..qe shtetit ose eshte pale ose ska as loqe as bythe ta ndryshoje...qe drejtesia edhe pse thuhet se po rimekembet ...eshte akoma nje hale e vertete....dhe ska as ajo as deshire as vullnet te nise te bidis nje pune....pra jemi shtet rrumpalle me ca tullimbace me ngjyra su gjoja se po bejme shtet...po fatkeqesisht tejet shume larg se qeni normal ...

   1. E
    Eni

    Doli Lajla...ik o motra se cte beje federata me kerlesa per 100 mije bileta me stadiumin kulle

    Lini një Përgjigje