Jasir Asani nuk e fsheh lumturinë për grumbullimin në Kombëtare: Ëndërr e bërë realitet

17 Mars 2023, 13:54Sport TEMA

Jasir Asani nuk e fsheh lumturinë për grumbullimin në

Jasir Asani nuk e ka fshehur lumturinë për grumbullimin e tij për herë të parë në kombëtaren shqiptare.

Ish lojtari i Partizanit që tani luan në Korenë e Jugut me Guangju FC përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan:

“Ëndërr e bërë realitet. Faleminderit Zot që po më jep mundësi të vesh fanellën e Kombit tim”, shkruan Asani në rrjete sociale pasi u bë publike lista dhe grumbullimi i tij i parë me fanellën kuqezi.

5 Komente

 1. t
  tifozi

  Gezimi i ketyre djemve eshte me se i justifikuar, per nderin qe po ju behet duke i dhene mundesine qe te veshin ate fanelle qe eshte enderr e cdo sportisti. I uroj shendet dhe suksese ketyre djemve.

  1. K
   Koli

   Ky djal e meritonte qysh prej 4 vitesh.La Maqedonine vetem per te perfaqsuar Shqipnine,por Zotni Reja donte vetem ata qe luanin ne Itali,edhe sikur te kishin Zero minuta te luajtura,ose dhe ne kategorine e trete Italiane.Therritej Rei Manai,nje lojtar Medioker,dhe jo ky.Silvinios i uroj suksese,ka therritur ata qe duhen me te vertete.

   1. I
    Iliro Pellazg

    Jasir shko perfaqso Turqine apo Baglandeshin. Edhe ne kombetare po futen spermat mongole.

    1. T
     Tetovari

     O m...pelazg, shum keq që nuk ësht i thirur nga greki i flliqt fashist, ësht krenafi me lijt per kombin tend e jo per te huajt mir mbeç.

     1. P
      Pellazgu

      Tetovari byth palari mongolari truthari koqekandari rrote k.rr.

    Lini një Përgjigje