Tifozja e Tiranës: Më pëlqen Gjimshiti, sepse ka hundën e madhe, e tregon që është shqiptar…

22 Maj 2023, 19:48Sport TEMA

Tifozja e Tiranës: Më pëlqen Gjimshiti, sepse ka hundën e


Kleona Tela, tifozja e Tiranës ka shkaktuar të qeshura në studio me fjalët e saj për Berat Gjimshitin.

E ftuar në emisionin “Ora Sport” që transmetohet në “RTV Ora”, Tela është pyetur për lojtarin e saj të preferuar te Kombëtarja.

Zgjedhja ishte Berat Gjimshiti, por arsyetimi nuk dëgjohet edhe aq shpesh.

“Mua më pëlqen Berat Gjimshiti. Ky më pëlqen se e ka hundën e madhe.

E tregon që është shqiptar. E vetmja gjë e keqe është që ka marrë grua serbe. Gjithë ai cun, me gjithë atë hundë, duhej të merrte grua shqiptare”, tha Kleona Tela. 

7 Komente

 1. T
  Tarras-Bulba

  Po as diskutohet qe te pelqen hund-derri, se ti e di mire si i thone, ai me hund te madhe ka dhe pallen a madhe... Prandaj ty te pelqen hunda e madhe. LOL!

  1. T
   Tir Vasili

   Hunda eshte tregues i Karit , sa e zgjuar kjo qafka

   1. T
    Tir Vasili

    Hunda eshte tregues i Karit , sa e zgjuar kjo qafka

    1. F
     Fatimja

     Konkurojeni serben, se ai e ka te madh, serbes i del e i tepron.

     1. U
      Ushtari.

      Per dijeni permasat e forma e hundes si per meshkujt e per femrat tregojne gje tjeter moj goce.Te te kujtoj nje shprehje (cka vitrina fsheh magazina)Besoj se u kuptuam ska nevoje me per komente.

      1. U
       Uridit Staka

       Nusja e beratit është puro shqiptare por me pasaportë serbe, sepse vie nga Lugina dhe meqë shqipëria i jep pasaporta edhe atyre nga bangladeshi por jo shqiptarëve etnik, ngelet nusja "serbe".

       1. K
        Koz Llapa

        Thuje troç: - A hunderr

        Lini një Përgjigje