VIDEO: Super Xhuliano Skuka, Shqipëria e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Armenisë

19 Nëntor 2022, 18:18Sport TEMA

VIDEO: Super Xhuliano Skuka, Shqipëria e mbyll në avantazh pjesën

Shqipëria e ka mbyllur na avantazh pjesën e parë të miqësores që po luan kundër Armenisë në “Air Albania”.

Golin e parë për kuqezinjtë  e shënoi ylli i skuadrës së Partizanit, Xhuliano Skuka.

Një gol mjaft i bukur i bomberit shqiptar, i cili në minutën e 28-të e dërgoi topin në rrjetë dhe shënon golin e parë me fanellën kuqezi.

Një Asllani në versionin Pirlo, shërben një pasim perfekt për Çokajn, i cili ul mirë për Skukën dhe sulmuesi i Partizanit e dërgon në rrjetë.

Një përformancë mjaft e mirë për sulmuesin e kuq, i cili iu afrua golit dhe në ndeshjen kundër Italisë.1 Komente

  1. B
    Bato

    Merite e Asllanit

    Lini një Përgjigje